מה זה קירור LN2 ?? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה קירור LN2 ??

TheSoupNatzi

Recommended Posts

LN2 זה חנקן נוזלי..

זה עובד ככה משיגים מיכל מנחושת ושמים אותו מעל המעבד

אחרי זה שופחים לתוך המייכל את החנקן הנוזלי ואחרי חמש דקות

טמרטורות המעבד יורדות ממש נמוך ואפשר לבצע ענק

הבעיה שזה לא קבוע כי החנקן מתחיל להיתאדות ובעצם נעלם מהר מאוד

זה בעצם מספיק כדי להיכנס לווינדוס ולקחת תמונה של wcpuid שהיגת למהירות כזאת וזהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שחומר מסוים כמו סיליקון יהפוך למוליך על(חומר המוליך חשמל ללא התנגדות) הוא צריך להימצא

באפס מוחלט (0 קלווין) .חנקן נוזלי לא מתקרב אפילו לשם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שחומר מסוים כמו סיליקון יהפוך למוליך על(חומר המוליך חשמל ללא התנגדות) הוא צריך להימצא

אם אני לא טועה אתה מתכוון ל -360 מעלות לא? משהו כזה

עכשיו, המ...קרח יבש הוא כמו חנקן נוזלי רק שנשאר יותר זמן

אבל, אני רואה שיש פה התנגדות אז... אני לא אנסה את זה בבית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אתה מתכוון ל -360 מעלות לא? משהו כזה

עכשיו, המ...קרח יבש הוא כמו חנקן נוזלי רק שנשאר יותר זמן

אבל, אני רואה שיש פה התנגדות אז... אני לא אנסה את זה בבית :)

אל תנסה את זה בכלל, גלון אחד של חנקן נוזלי עולה בחו"ל 150-200$ ובמילא לא תשיג עם זה כלום אז מה זה שווה?אני לא יודע בקשר לקרח יבש אבל אני משאר שזה אותו הדבר. זה כבר יותר שווה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת ברוב המתכות זה -180C , חנקן נוזלי מגיע לטמפרטורה כזו בקלות. האמת היא שאי אפשר להגיע פיסיקלית לאפס מוחלט כי אז אין לחומר מסה. ומעבר לכך ככל שהטמפרטורה נמוכה יותר ההתנגדות יורדת כך שגם -20C זה שינוי משמעותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת ברוב המתכות זה -180C , חנקן נוזלי מגיע לטמפרטורה כזו בקלות. האמת היא שאי אפשר להגיע פיסיקלית לאפס מוחלט כי אז אין לחומר מסה. ומעבר לכך ככל שהטמפרטורה נמוכה יותר ההתנגדות יורדת כך שגם -20C זה שינוי משמעותי

אתה טועה אין הבדל בכלל בין מתכות בהקשר זה

כול מתכת הופכת למוליך על ב 0 קלווין

בזמן האחרון פיתחו איזשיהו מוליך

שהופך למוליך על ב 180- .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הענין עם חנקן או קרח יבש זה משחקים ולא משהו שבאמת אפשר להשתמש בו חנקן מתנדף מהר וגם קרח יבש (מספיק פעם אחת לא לשים לב והלך המעבד) בקשר לקירור עם מדחס רציתי לעשות משהו כזה ויש מדחסים שקטים לגמרי (מדחסים ישנים שעובדים עם גוף חימום לא עם מנוע) אבל יש את הענין של לחות שמתעבה על הצנרת ובלוק הקירור (במערכות מחשב גדולות מקררים אוור מטופל -יבש ונקי ואין את בעית הלחות) לחות כזאת לאורך זמן וכל המחשב מחליד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...