מתי כבר ירדו מחיר ה-AMD64 כמו שנאמר בכתבה לפני שבוע בערך !?!? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי כבר ירדו מחיר ה-AMD64 כמו שנאמר בכתבה לפני שבוע בערך !?!?

idodos

Recommended Posts

בחו"ל הם כבר ירדו.

בארץ כרגיל מנסים לרמות אותך אז פשוט תמתין עוד כ3 שבועות בערך. (זה מה שאני עושה)

אני עומד לקנות מחשב, חבל לי לקנות ממש לפני ירידה במחירים.

האם מדובר במעבדי 939 או 754?

תודה,

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עומד לקנות מחשב, חבל לי לקנות ממש לפני ירידה במחירים.

האם מדובר במעבדי 939 או 754?

תודה,

נדב.

האמת היא שאני ממתין ללוח עם PCI-E וAMD64

לפני ארבעה ימים יצא הראשון לשוק (של VIA) ושל האחרים יגיעו בקרוב.

לדעתי דווקא עכשיו מאוד חשוב להמתין מספר שבועות ואז לקנות.

יש מספר סיבות לכך:

1. HL2 עומד לצאת, וכדאי להמתין למבחנים שלו כי המנוע שלו יניע הרבה משחקים בזמן הקרוב וחבל לקנות היום משהו שבעוד חודש יתברר כלא טוב מספיק.

(למה לקנות APG כאשר PCI-E נכנס בתור המחליף שלו, וכמובן שיש גם את הסוקטים החדשים והזיכרון המהיר יותר ללוחות החדשים)

2. אני צופה (בטוח למעשה) שלאחר שHL2 יצא תתחיל מלחמת מחירים בין ATI וNVIDIA ופשוט משתלם להמתין כמה ימים ולחסוך סכום יפה.

3. עונת החגים בפתח. (בארה"ב) מה שיגרור הורדות מחירים רציניות של כל החברות ושל כל המוצרים. (וזו עובדה מוכחת משנים קודמות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאני ממתין ללוח עם PCI-E וAMD64

לפני ארבעה ימים יצא הראשון לשוק (של VIA) ושל האחרים יגיעו בקרוב.

לדעתי דווקא עכשיו מאוד חשוב להמתין מספר שבועות ואז לקנות.

יש מספר סיבות לכך:

1. HL2 עומד לצאת, וכדאי להמתין למבחנים שלו כי המנוע שלו יניע הרבה משחקים בזמן הקרוב וחבל לקנות היום משהו שבעוד חודש יתברר כלא טוב מספיק.

(למה לקנות APG כאשר PCI-E נכנס בתור המחליף שלו, וכמובן שיש גם את הסוקטים החדשים והזיכרון המהיר יותר ללוחות החדשים)

2. אני צופה (בטוח למעשה) שלאחר שHL2 יצא תתחיל מלחמת מחירים בין ATI וNVIDIA ופשוט משתלם להמתין כמה ימים ולחסוך סכום יפה.

3. עונת החגים בפתח. (בארה"ב)  מה שיגרור הורדות מחירים רציניות של כל החברות ושל כל המוצרים. (וזו עובדה מוכחת משנים קודמות)

הבעיה היא שתמיד יש למה לחכות, תמיד עומדים לצאת דברים חדשים, תמיד "עוד שבוע" מייבאים את הכרטיסים החדשים ואז יהיו הורדות מחירים...

אם אני מעוניין בקניית A64, האם שווה לחכות ל939? כי באמת אני לא רואה עד כמה זה יעזור.. איזה שיפור כבר יהיה?

שלא נדבר שאין לי שום עניין בSLI...

נדב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובשביל לחזק את דבריו של האזרח Nitro - אין שום סיבה לחכות. קנו עכשיו מערכת קצת יותר זולה

(סוקט 754, יותר זול בלי פשרה בביצועים - מה עוד אפשר לבקש), ותחסכו למתי שבאמת תרצו להחליף.

בין זה שמכריזים על מוצר\ירידת מחירים בחו"ל ועד שזה מגיע לארץ, חולף לא מעט זמן.

אם אתם חושבים שחנות שמחזיקה סטוק של תוריד את המחירים רק כי בחו"ל הודיעה על הורדת מחירים כלפי

הChannel (כלומר המפיצים העיקריים) - אתם משלים את עצמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שתמיד יש למה לחכות, תמיד עומדים לצאת דברים חדשים, תמיד "עוד שבוע" מייבאים את הכרטיסים החדשים ואז יהיו הורדות מחירים...

נדב.

נכון, אבל אני יודע בדיוק לאיזה חומרה אני מחכה. זה לא מקרה שאין לי מושג מה אני רוצה ואומר ש"תכף יגיעו דברים יותר טובים"

ובשביל לחזק את דבריו של האזרח Nitro - אין שום סיבה לחכות. קנו עכשיו מערכת קצת יותר זולה

(סוקט 754, יותר זול בלי פשרה בביצועים - מה עוד אפשר לבקש), ותחסכו למתי שבאמת תרצו להחליף.

בין זה שמכריזים על מוצר\ירידת מחירים בחו"ל ועד שזה מגיע לארץ, חולף לא מעט זמן.

אם אתם חושבים שחנות שמחזיקה סטוק של תוריד את המחירים רק כי בחו"ל הודיעה על הורדת מחירים כלפי

הChannel (כלומר המפיצים העיקריים) - אתם משלים את עצמכם.

האמת, אני לא יודע על זה... לא ממש חיפשתי השוואות בין 754 ל939. תוכל לתת פה לינק להשוואה?

ולגבי המחיר, אני קונה ישר מספק ללא חנות/משלוח/מתווכים ולכן אני כן מושפע מירידות המחיר בחו"ל. (ואל תספרו אבל אני גם לא משלם מס :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואת סוקטים קטנה (אני בטוח שיש כאלו טובות יותר): http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2065&p=14

בקיצור, 939 לא נותן הרבה, אם בכלל, ואין בינו לבין 754 שום הבדל מעשי מבחינת "תמיכה עתידית" כרגע, עד שיופיעו לוחות PCI-E

ל939.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואת סוקטים קטנה (אני בטוח שיש כאלו טובות יותר): http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2065&p=14

בקיצור, 939 לא נותן הרבה, אם בכלל, ואין בינו לבין 754 שום הבדל מעשי מבחינת "תמיכה עתידית" כרגע, עד שיופיעו לוחות PCI-E

ל939.

טוב, עכשיו בלבלת אותי.

מאיפה הקטע הזה של תמיכה עתידית עד שיגיע PCI-E, הם כבר נמצאים בשוק. (לא?)

דרך אגב, (שאלה לא ממש קשורה)

קראתי את כל המאמר ולפי מה שאומרים שם אין כמעט הבדל בין המעבדים עם ה512K לבין ה1MB של L2 Cache

זה נוגע רק ל939VS754 או שגם בדגמים של 754 הבדלי הזיכרון לא משפיעים על הביצועים יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...