הדרייברים של ATI רצים, בעוד של NVIDIA עומדים במקום כבר 3 חודשים, מה הולך כאן? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדרייברים של ATI רצים, בעוד של NVIDIA עומדים במקום כבר 3 חודשים, מה הולך כאן?

KvodHagab

Recommended Posts

מישהו מוכן להסביר לי למה לא עדכנו דריברים כבר 3 חודשים בערך? (4 אפילו!) אני לא מבין את זה...

כל הזמן טוענים שאנוידיה טובים בדריברים.. אבל בשטח ATI דיי שולטים בתחום הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ממזמן איי טי איי הרבה יותר טובה בתחום הדריברים מנוידיה...

מאז שהיא הכריזה על כך שהיא מוציאה דריבר חדש כל חודש, היא עמדה בהבטחתה..

אז איפה שמעת שלאנוידיה יתרון בתחום הדריברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה אין מה לעשות תאמת

NVIDIA מייצרים כללים ויושבים על זה הרבה ויוצא משהו טוב בעוד ש ATI איך אומרים את זה, מביאה בקטנות כל שבועיים ומשפרת

זה לפי מה ששמעתי

אבל אני יותר מעדיף את השיטה של ATI כי פעם בחודש יש עידכון או פחות אפילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם ב-FTP דריבר מעודכן 66.81 הוא לא WHQL .

לפי מה שאני יודע יש להם בעיה לקבל WHQL על הדרייברים החדשים בגלל שאין תאימות אחורה לכרטיסי מסך הישנים שלהם.

לכן הם לא משחררים את הדרייברים.

אבל זו רק שמועה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שנבידיה טובה בדרייברים שלה, זה להכפיל תוצאות על חשבון איכות תמונה. ATi מוציאה דרייברים אחת לחודש, לא קיבלו אישור WHQL על ה5 אחרונים אם לא יותר, והסיבה לא ידועה לכך. יש שמועות על חוסר תמיכה בכרטיסים ישנים, למרות שזה ממש לא קשור לזה, כיוון שהם יכולים להוציא דרייבר רשמי לGF ומעלה, או לGF4 ומעלה, או אפילו לGF6 בלבד. ATi לא הוציאה חדשים לRage 128 ומטה כבר איזה 3 שנים, וזה בערך העידן של הRiva והVanta, ככה שתמיכה בכרטיסים ממש לא קשור לאישור WHQL.

WHQL גם לא קשור לאופט' בדרייברים ככה שגם השמועות שאנשים את זממם על כרטיסים של ATi ועל תמונות שלRuby(כן אפילו אני יכול לצחוק עליהם), אלא עם החליטה משהו חדש. כל מה שצריך כדי לקבל אישור WHQL זה שהדרייברים יעמדו בכמה סטאנדרטים כמו דיווח על DLLים וחתימה דיגיטאלית.

http://www.microsoft.com/whdc/whql/default.mspx

ככה או שנבידיה עובדים על דרייברי הdotNET שלהם כדי לתמוך בלונגהורן, כמו שATi עשתה עם הCatalyst control centet, או שיש להם איזה שהיא בעיה מוזרה ביותר.

בכל מקרה מה שמצחיק שאת הדרייברים החדשים של בdotNET עשו כנראה הודים, ATi רכשה לא מזמן חברת תוכנה קטנה שמונה כ100 איש בהודו, שמתמחה בפיתוח פתרונות dotNET. אבא שלי עבד בATi וגם אבא של בבה שלי עבד בATi... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...