כמה עולה בימינו GBA ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה עולה בימינו GBA ?

MishaK

Recommended Posts

בחיים לא הבנתי את הקטע עם GB, שהייתי בגן קיבלתי את הGB הצהוב הזה בלי הצבעים,הישן ואני בכלל לא משתמש בו חוץ מבטיסות שאני עסוק מדי בלהקיא(שונא לטוס!) לאן אתה כבר הולך מישה? שזה שווה לבזבז עליו 100$!? מה זה GBA? זה החדש שיש לו דום עם 32 ביטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גריי - תודה רבה!

טוקס - אממ.....אני? הולך? חס וחלילה :P

סתם, לרוב משעמם לי מאוד בעולם הזה ואין לי משחקים שאני אוהב לשחק על המחשב, וכל מה ששחיקתי על ה-GBA (כן זה החדש עם ה32 ביט) נורא אהבתי...אני חושב אולי לקנות GBA במקום מיני דיסק..עדין לא החלטתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גריי - תודה רבה!

טוקס - אממ.....אני? הולך? חס וחלילה :P

סתם, לרוב משעמם לי מאוד בעולם הזה ואין לי משחקים שאני אוהב לשחק על המחשב, וכל מה ששחיקתי על ה-GBA (כן זה החדש עם ה32 ביט) נורא אהבתי...אני חושב אולי לקנות GBA במקום מיני דיסק..עדין לא החלטתי

אני חושב שרוב המשחקים ל-GBA, הם משחקים ישנים(DOOM...)שאפשר להוריד אותם וזה לא יפגע באף אחד, זה לא יקרה Warez.

עדיף כבר GBA מינידיסק זה חרא, אני שונא את שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש קלטת ל GBA ככה שזה בשבילי גם נגן MP גם מכונת משחקים לא רעה בכלל וגם אפשר לנגן סרטי DIV-X

(והבה לא נשכח ספר אלקטרוני, מצגת , ומשחק סוליטר בכלל לא רע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאפשר להסתפקגם ב 256 וה 128 שעולים הרבה פחות

בשבילי, שאני משתמש בGBA יחסית הרבה זו היתה השקע כדאית

כל משחק עלה בזמנו 45 דולר וע"פ החישוב הזה החזרתי את עלות ההשקעה אחרי שצרבתי חמישה משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי לפני שנה ב400 ש"ח בצרפת

עד כמה שאני יודע בארץ זה עדיין עולה כ650

וכל משחק כמו אם לא יותר ממשחק מחשב

והמחיר ממש לא מצדיק את המכשיר. מחירי המשחקים גבוהים בגלל שהם צרובים על קלטות . ומחירי המכשירים גבוהים בגלל שהמיסוי לא מכיר בכך שGBA הוא מוצר מחשב

עריכה: THE HUNTER - ה אי סי קיו שלי לא בדיוק עובד , אם זה דחוף תפרסם בפורום או בהודעה אישית.

אני אנסה לתקן את ה אי סי קיו עד הערב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בחדשיים האחרונים המחירים לא ירדו...

בתור אחד שלפני חודשיים ביקר בתפוח הגדול, ובהנחה שהמחיר לא השתנה בחודשיים האחרונים, הנה המחירון המעודכן :) :

דיוטי-פרי נתב"ג - 140$

חנות רחוב בניו-יורק (אם אתה יודע למה אני מתכוון, יד אלפי חנויות כאלה במנהטן) - 150$

חנויות "גדולות" בניו-יורק (J&R COMPUTERS, TOYS "R" US) - ה80$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך צורבים משחקי GBA??

יש קלטות וכננים לצריבה של משחקי GBA . סבבה של דבר, יש לי אחד כזה.

לפרטים נוספים, הנה האתר של היצרן www.visoly.com

הרשה לי להזכיר לך שצריבת משחקים שלא קנית זה לא חוקי :nono: , אבל מילא בארץ לאף אחד לא אכפת :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...