חוקי האשה!! כולם להכנס - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוקי האשה!! כולם להכנס

Xt

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, כבוד...

בקשר למכסה האסלה - אני אף פעם לא מתלוננת אבל לדעתי הוא צרייך להיות למטה מהסיבה הבאה.

נשים צריכות את המושב למטה תמיד, ואתם רק לפעולה אחת. סה"כ צריכים אותו ל-3 מתוך ה-4 פעולות. 3:4 למכסה מורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מותקן אצלי powerpoint :P

כן, כבוד...

בקשר למכסה האסלה - אני אף פעם לא מתלוננת אבל לדעתי הוא צרייך להיות למטה מהסיבה הבאה.

נשים צריכות את המושב למטה תמיד, ואתם רק לפעולה אחת. סה"כ צריכים אותו ל-3 מתוך ה-4 פעולות. 3:4 למכסה מורד.

מה עם:

- להקיא אחרי כמה שוטים יותר מדי של וודקה בשקל (מושב מורם)

- להכניס ראש של מישהו לאסלה שחייב לך כסף (מושב מורם)

- לחפש את הפלאפון שנפל מהכיס (מושב מורם)

נראה לי יש לנו פה מהפך ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אצלך זה קורה. אנשים נורמאליים (לא משנה המין) לא שותים וודקה בשקל, וכשזה קורה זה לא קורה בבית אלא באיזה מועדון מסריח עם "שתיה חינם כל הערב" ושם למי אכפת אם המושב מורם או לא - אף אחד שפוי לא יגע בו עם מקל אז מקיאים חופשי, בכיור אם צרייך.

הפלאפון שנפל - שים שאקל כמו בנאדם, לא בכיס. בכלל, לא הייתי ממליצה לגברים לשמור את הפלאפון באיזור החלציים. אהארם...

ראש באסלה? רק בבי"ס/מועדון ולא בבית ולכן שם לאף אחד גם כן לא אכפת ממכסה האסלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראש באסלה? רק בבי"ס/מועדון ולא בבית ולכן שם לאף אחד גם כן לא אכפת ממכסה האסלה.

דריה, לא ניסית אף פעם לשים את הראש של מישהו באסלה ולסגור עליו את המכסה? זה ממש מרגיע. ואם את מורידה אז גם הצעקות לא מפריעות לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, לא ניסית אף פעם לשים את הראש של מישהו באסלה ולסגור עליו את המכסה? זה ממש מרגיע. ואם את מורידה אז גם הצעקות לא מפריעות לך.

LOL :lol:

ממש סגנון אל בנדי... האמריקני הכי אמריקני בעולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות - אבל לא בתוך הבית היכן שכן אכפת לי איפה מכסה האסלה נמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...