מה אתם אומרים על הקטודה הבאה? - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על הקטודה הבאה?

-OmeR-

Recommended Posts

מתאם - מה שלוקח את החשמל מהספק ומתאים אותו למה שהקטודה צריכה (משנה את הזרם והמתח).

אם הדיודה נשרפת במובן החשמלי של המילה (סתם קצר), אז זה תלוי בספק, וברגישות הרכיבים, ומה בדיוק נשרף...

אם מדברים על שריפה במובן האמיתי של המילה (כמו שהוזכר פה בת'רד), רוב הסיכויים שתצטרך לקנות מחשב חדש... (אתה יודע, אחרי שתגמור את העניין המעצבן של למצוא בית חדש אחרי שהקודם עלה באש... ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתאם - מה שלוקח את החשמל מהספק ומתאים אותו למה שהקטודה צריכה (משנה את הזרם והמתח).

אם הדיודה נשרפת במובן החשמלי של המילה (סתם קצר), אז זה תלוי בספק, וברגישות הרכיבים, ומה בדיוק נשרף...

אם מדברים על שריפה במובן האמיתי של המילה (כמו שהוזכר פה בת'רד), רוב הסיכויים שתצטרך לקנות מחשב חדש... (אתה יודע, אחרי שתגמור את העניין המעצבן של למצוא בית חדש אחרי שהקודם עלה באש...  ;))

כמה שאתה מעודד אחי....אמרו לך פעם??:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה לא בדיוק שכיח

רוב הסיכויים הם שלא יקרה כלום והכל יעבוד טוב.

אני עוד לא שמעתי על מתאם שעולה באש... (רק בת'רד הזה)

בכל מקרה, כל רכיב במחשב שלך יכול לעשות אותו דבר בדיוק...

מספיק שיש קפיצה בספק והמחשב יכול ללכת.

אז מה, לא תשתמש במחשב? לא, פשוט תקנה ספק טוב ורכיבים נורמליים...

כנ"ל לגבי קטודה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה לא בדיוק שכיח

רוב הסיכויים הם שלא יקרה כלום והכל יעבוד טוב.

אני עוד לא שמעתי על מתאם שעולה באש... (רק בת'רד הזה)

בכל מקרה, כל רכיב במחשב שלך יכול לעשות אותו דבר בדיוק...

מספיק שיש קפיצה בספק והמחשב יכול ללכת.

אז מה, לא תשתמש במחשב? לא, פשוט תקנה ספק טוב ורכיבים נורמליים...

כנ"ל לגבי קטודה.  :xyxthumbs:

צודק...

אלה שנשרפים נשרפים בגלל ספק ג'נרי הרבה פעמים ככה שאם אין לך ספק ג'נרי זה צריך להוריד לך קצת מהחשש...

משע קנה קטודה אני חושב שלא יקרה כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע על היופי אין מה לדבר אבל אני לא יודע מה איתך אני יודע שכדאי לך להשקיע עד הסוף ולא לקמצן אפילו אם מדובר במס' רב של קטודות כמו שהרבה מודרים עושים אני למשל שמתי 4 מאווררי 80 3 לדים בצדדים ואחד למעלה והשקעתי די הרבה ועוד 4 קטודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע על היופי אין מה לדבר אבל אני לא יודע מה איתך אני יודע שכדאי לך להשקיע עד הסוף ולא לקמצן אפילו אם מדובר במס' רב של קטודות כמו שהרבה מודרים עושים אני למשל שמתי 4 מאווררי 80 3 לדים בצדדים ואחד למעלה והשקעתי די הרבה ועוד 4 קטודות

4 קטודות ???

מה יש להגזים אחי...

2 מספיקות ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירקתי אותם היום אחה"צ אני עושה מקיף בנתיים עשיתי חורים במכונה מיוחדת שמפילה משקולת שעושה חורים מדוייקים מילימטרית ואחרי זה אני עובד על הגג, פאנל קדמי, וכו'... בקרוב !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...