Sony HS94P - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sony HS94P

motir

Recommended Posts

אהלן,

סוני הכריזו על מסך חדש, HS94P.

הוא הגיע רק עכשיו לארץ והבנתי משיחה עם כמה חנויות שבשום מקום אי אפשר אפילו לראות אותו מחוץ לקופסא (שלא לדבר על להפעיל ולצפות בו בפעולה).

קראתי כמה חוו"ד עליו וחלק טוענים שהוא ממש כמו מראה.. מאוד רפלקטיבי.

מישהו יודע לעזור לי? איפה אפשר למצוא REVIEW מסודר, סטייל TOMS HARDWARE ?

מלבד זה, האם מישהו יודע להמליץ על מסך טוב (!!) 19" LCD?

חשוב לי איכות הטקסט והצבעים, פחות המריחות וה-MS כי אני לא משחק משחקים ולא רואה על המחשב..

תודה!

מוטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי מוטי

אז ככה, זה בדיוק המסך שעמדתי לרכוש בעצמי.

לפי בעולם, המסך הוא פריצת דרך משמעותית הוא בעל מהירות תגובה של 0.12MS ורוב הנתנונים ממש טובים

לגבי המחיר, ישפאר מוכרת אותו ב-4500 ש"ח והסוכנים של לייף (הנציגים המקבלים של בארץ) אפשר להשיג אותו במחיר של 4100 ש"ח

אף אחד מהם עדיין לא הביא אותו באופן סדיר אלא אך ורק בהזמנה מראש של שבועיים.

לא ניתן לראות אותו באף מקום (חבל) וזה ממש מגביל

אנחנו אמורים להוציא סכום שלמעל 4000 ש"ח (שאפשר לקנות בסכום הזה 2 מסכי 17'  ) ואין אפילו אפשרות לראות את איכותו.

טוב, ככה זה במדינה שלנו.... שירות שואף ל-0

בכל מקרה אם תחליט כן לרכוש אנא צור איתי קשר אולי נוכל לקבל מחיר טוב יותר.

ב ה צ ל ח ה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המעוניין לקבל ביקורת לא רעה בכלל לגבי הדגם הנ"ל בבקשה:

http://www.theregister.co.uk/2004/08/05/review_sony_x-black/

ולכל הגימרים אנא שימו לב למה שכתוב שם, הנה קטע קטן בשבילכם:

Where this screen really excels is when you're not constricted by a Windows environment. Fire up a or your favourite game and you'll really see what makes the X-Black technology special. The image is so bright and vivid that it makes any movie or game environment seem even more real. Put simply, I'd like to have a very large X-Black screen in my living room for watching films and playing games on.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

היום הלכתי לראות את המסך בפעולה. אמנם לא ראיתי את ה-19" ונאלצתי להסתפק ב-17" אך הנתונים שלהם כמעט זהים (למעט 16MS ב-17" לעומת 12MS ב-19").

ראיתי עד היום הרבה מסכים. ללא שום צל של ספק זהו המסך בעל איכות התמונה הטובה ביותר.

הצבעים לא פחות ממושלמים. התמונה חיה לחלוטין והתלת מימד שלה אולטימטיבי - תמונות נראות כאילו הן יוצאות מהמסך החוצה!

אפילו העיצוב שלו טוב יותר מהסדרות הקודמות של סוני.

נקודת החסרון היחידה - והגדולה מאוד לדעתי - היא ההשתקפות.

טכנולוגית ה-XBRITE היא למעשה ציפוי זכוכית מיוחד. הציפוי הזה נותן את האיכות המדהימה אך מן הצד השני - גם גורם להשתקפות נוראית.

בחלקים שחורים אתה פשוט מסוגל לראות את עצמך על המסך! כמעט אפקט של מראה...

לשימושי אני מניח שלא תהיה בעיה, אלא אם כן הרקע הוא שחור לחלוטין.

בקיצור - אני באמת לא בטוח איזה מסך עדיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...