כבלים עגולים...האומנם? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבלים עגולים...האומנם?

KoDkOd

Recommended Posts

שלום,אני בדקתי את הנושא של הקבלים העגולים וממה שהבנתי ממהנדס אלקטרוניקה זה ממש לא רצוי והינה ההסבר...

בכבלים האלה יש גלי חשמל ופולסים של מידע כאשר שני כבלים צמודים לשני כלכך והם במצב תמידי ככה הם עלולים לקבל בטעות ובתמימות פלוס אחר של מידע וזה עלול לגרום לבעיות אני השתכנעתי מההסבר שלו [אנדסאי אלקטרוניקה] אבל לא יודע אתם חושבים אחרת? נראה לכם אחרת ? יש לכם הוככות אני ישמח לקבל...

נ.ב

כאשר אני יצור איתו קשר אני ידע בידיוק להסביר בכל המובנים המקצועיים זה יהיה עוד היום אני מאמין ישלמה לחכות... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני זה יסביר למה בנו אותם ככה מלכתחילה... לא יכול להיות שהראשונים שייצרו את זה באמת חשבו שזה נוח בתצורת צמה, נכון?

נכון ועדיין מחשבים סטנדרתים באים עם צמות ולא עגולים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני זה יסביר למה בנו אותם ככה מלכתחילה... לא יכול להיות שהראשונים שייצרו את זה באמת חשבו שזה נוח בתצורת צמה, נכון?

נכון ועדיין מחשבים סטנדרתים באים עם צמות ולא עגולים ::)

זה כבר קשור לזה שליצרנים של כבלים כאלה יש פס ייצור קיים וזה יקר לשנות פס ייצור למען נוחיות גרידה. צמות "מספק את הסחורה" לאלפי צרכנים שאינם OC וזה מספיק ליצרנים הג'ינריים. לכל השאר יש את החברות שמייצרות את העגולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחח...באמת כדי שתסבירו גם בעברית..אבל כמו שאמרתי אני יבא לכם דברים שהו אמר ובדק בבדיקה פשוטה במעבדה שלו...אני רק צריך שהוא יחזור היום זה כבר לא יהיה אני מצטער מקווה מחר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אתה בטוח שהוא יפשל? הרי כל התרד הזה בא להוכיח אם באמת יש בעיה או שיש סיכוך ואף אחד לא הוכיח את זה עדיין.

לגבי הרדיקים שיעבירו יותר מ 80 מגה לשנייה - ברגע שזה יהיה אני מאמין שכבר יצא ה ATA 2 החדש שכולם מצפים לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...