מבחן הפסיכומטרי 11.10.04 - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחן הפסיכומטרי 11.10.04

shishos

Recommended Posts

אתה בטח מהחנונים האלה שכל מבחן אומרים כמה הלך להם גרוע ובעצם יודעים שהלך להם בסט

אגב כרגע סיימתי את המבחן שלי באוניברסיטאת בר אילן

כמובן שלדעת יום קודם שפרק אנגלית עם 27 שאלות = פיילוט ;D עוזר הרבה ונותן זמן לנוח

בדיוק. זה אני.

אני מאלה שלא היו בבית ספר יום אחד (יותר נכון בכיתה, כי לבית הספר הייתי מגיע) ושאם לא היה להם פסיכומטרי גבוה אף מוסד להשכלה גבוהה לא היה משתין לכיוון שלהם.

הרגשתי שהיה גרוע כי היה פרק אחד בכמותי שסימנתי בו ג' ב-8 שאלות אחרונות. פשוט לא הבנתי את הגרף ולא הספקתי בגלל זה כלום :-[

אני בערך הבן אדם הכי מהיר שאני מכיר במבחנים מהסוג הזה. חוץ מהפרק הזוועתי בכמותי שהיה לי במבחן לא היה פרק שלא סיימתי במספר דקות חד ספרתי. המדריך בקורס היה צועק עלי שאני צריך לפתור יותר לאט אז התחלתי לחכות 23 שניות בין השאלות רק כדי שיהיה מרוצה.

התואר הראשון היה סיוט לעומת זאת אני ספרינטר ולא אוהב ריצות למרחקים ארוכים. אם היה אפשר לגמור תואר בסמסטר אחד הייתי הכי שמח בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב , אולי מישהו שהיו לו 2 פרקי מילולי בלבד יוכל לפרט איזה, או אם הפרק עם שתי קטעי ההבנת הנקרא(השני על המוח נדמה לי) הופיע לא(ובבקשה תגידו שהוא פיילוט!!!!!!!!!!!!!!) ???

תודה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי 3 קטעי עברית (12.10) ובאף אחד מהם לא היו 2 קטעי הבנת הנקרא

אחד היה עם סיפור על יחסי תחושות, אחד על כוכבים מקבילים ואחד בנושא שאני לא ממש מצליח להזכר בו.

הם עשו מספיק בלאגן בפרקים כך שגם אם תמצא אנשים שלא היה להם פרקים כמו שלך לא תצליח לדעת מה פיילוט ומה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...