ביי ביי מצרים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביי ביי מצרים

guycnaan

Recommended Posts

פשוט זוועה... אבל החלק שאיזה מצרי שלהם בא לנחם את הפצועים בבית החולים הישראלי החזיר לו את הפרחים ואמר לו קח את הפרחים לממשלת מצרים

זה היה ענק... בדיוק מה שהוא היה צריך לעשות וממש התגאתי באיש הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ערס צעצוע?? אני ערס צעצוע?? אני לא ערס צעצוע ואני לא מתיימר להיות ערס

אני גאה באיש הזה שהחזיר לו את הפרחים וזה לא מספיק הוא היה צריך לירוק לו בפנים ולבעוט אותו החוצה החולירע הזה בא לנחם עלק שישק לנו בתחת הוא וכל הממשלה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להיות גאה באיש הזה ?

כי מצרים לא עושה כלום אבטחת גבול בשקל זה למה...

כל המנהרות , מאיפה נראה לכם כל הנשק מגיע ? ממצרים... המצרים לא עושים כלום בשביל לעצור את ההברחות ואחרי זה ישראלים מתים, אני מניח שגם הפיגוע הזה יכל להתחיל ולהסתיים בכמה מכוניות עם טרוריסטים שנעצרים בגבול והולכים לכלא לאחר עינויים וחקירות.

ולא צריך להזכיר את זה שמצרים כל היום מדברת על זה שישראל עשתה את הפיגוע הזה וגם מובארק אומר שהוא לא שולל את זה.

ככה שאם הבנאדם הזה בא לייצג את מצרים הוא באמת יכול לדחוף את הפרחים לתחת.

אישית אני חושב שהוא יודע טוב מאוד מי עשה את הפיגוע והוא לא מעוניין לראות אזרחים מתים אבל אם ככה הנשיא שלו מדבר אולי כדאי שהוא פשוט יחזור למצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק ככה

כל המנהרות תמיד מגיעות ממצרים ואיכשהו המצרים תמיד "מגנים" את זה.. אם בכלל

הם אפילו לא נתנו לכוחות הצלה שלנו לעבור לשם

האיש הזה הוא לא אזרח מצרי הוא איזה שר בממשלת מצרים... כמו התחת שלי הוא בא לנחם... הוא בא כאילו לנחם כדיי להראות לעולם שהם משתתפים בצערנו.. כן אני בטוח שהם משתתפים בצערנו...

ונכון.. אנחנו עשינו את הפיגוע הזה... מחבל ישראלי יהודי נסע למצרים ופוצץ ישראלים שם... זה בדיוק מה שקרה

בעצם שחושבים על זה זה יכול להיות וכבר היו דברים כאלה.. כמו טלי פחימה הזונה הזאת !! אני לא מבין למה היא לא מתה!!! צריך להשמיד את הזונה הזאת ולשרוף תפגר שלה כדיי שלא ישאר זכר

אני לא מבין איך עוד לא התנקשו בה או איך השבק לא חיסל אותו

וגם את ואנונו.. אני לא מבין איך הוא לא מת עדיין!!!! אבל לא לדאוג.. הוא ימות בסוף וגם טלי פחם הזונה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיש הזה הוא לא אזרח מצרי הוא איזה שר בממשלת מצרים... כמו התחת שלי הוא בא לנחם... הוא בא כאילו לנחם כדיי להראות לעולם שהם משתתפים בצערנו.. כן אני בטוח שהם משתתפים בצערנו...

קראת את הת'רד בכלל ? ובקשבת לחדשות ? כמון שהם משתתפים בצערנו כמו, ואם גישה כמו שלך בחיים לא יהיה באיזור שלום, בגלל הOver כח שישראל מראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...