ביי ביי מצרים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביי ביי מצרים

guycnaan

Recommended Posts

מצרים היא ארץ מדהימה שהתברכה באנשים מדהימים בעליבותם.

מילא שכאילו סלחנו להם על 4 מלחמות שבהם הם היו המדינה שהובילה את הקו הנקט להשמידנו,מילא שהרגו את מיטב בנינו,

מילא שויתרנו להם על מרחבי סיני על חופיה ואוצרותיה (הכלכליים,התיירותיים והפיזיים) עבור שלום קר ומנוכר,אבל זה כבר עבר כל גבול.

סיני הוא מקום מדהים,החל מהחופים הבתוליים שלו,עד למרחבי המדבר האין סופי,וכלה באתרי הצלילה עם המים הצלולים ומגוון הדגים..נכון,קשה למצוא משהו שמשתווה לזה בארץ. אבל כנראה שאין ברירה.

כבר 4 שנים שהמצרים מעלימים עין ביודעין ממעבר של אמל"ח בכמויות מדהימות,של מחבלים וסמים דרך הגבול,והם מעלימים עין (אפילו בירדן החיילים בגבול יורים על מסתננים עוינים).

אבל למנוע במזיד חילוץ והצלה של כוחות ישראליים,ובזיזת הגופות על ידי שוטרים? עד לאן הגענו?

אז נכון,אולי לנסוע באוטובוס או ללכת ברחובות ירושלים/נתניה/כפר סבא אינו מוגדר כפעילות הבטוחה ביותר,אבל לפחות שם אתם יודעים כי אתם רצויים.

אפשר לחיות בלי סיני,אנחנו לא צריכים את המצרים שיזעיפו עלינו פנים כדי לקחת את מיטב כספנו ואחרי זה עוד לירוק עלינו כאילו הם עושים לנו טובה שהם נותנים לנו להיות שם,ואנחנו לא צריכים פיגועים כאלה שיראו לנו את זה,מכיוון שהכתובת הייתה על הקיר שנים.

עשו לעצמכם טובה,ותגידו ביי ביי למצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סתם שמאלנים שאוהבים ללקק לערבים או כאלה שמתהלבים שהם דווקא נוסעים כי גם בארץ לא בטוח... מפגרים.

אני באמת מאמין שיש הרבה בדואים שם שהם סבבה והכל אבל זה כל כך ברור שהמצרים עצמם שונאים כל כך כל ישראלי ובכלל את כל המדינה שלנו אז בשביל מה לנסוע ?

נכון שהם יגישו לך קפה עם חיוך אבל למה לשלם לאנשים שאתה יודע שהם בכיף היו רוצחים אותך ועל כל פיגוע שיש בארץ נהיה להם טוב על הנשמה ?

חבל שמסרנו להם את סיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהמצרים עצמם שונאים כל כך כל ישראלי ובכלל את כל המדינה שלנו אז בשביל מה לנסוע ?

תגובה הנובעת מפחד - פחד שלך מעצמך כבר.

בכל מקרה - המצרים היו מבולבלים - זו ארץ עולם שלישי, ומשרד החוץ סגר עם משרד החוץ המצרי שכוחות הצלה יעברו ללא הגבלה - מה שקרה זה שההוראות לא הגיעו לשטח - לחיילים המצרים בגבול - והמצרים נכנסו לפאניקה ולא ידעו איך להתנהג כי הם לא רגילים למצב של פיגוע כזה.

בכל מקרה - תחשבו - מה האינטרס של המצרים שישראלים לא יגיעו לסיני ? המצרים מרוויחים מזה הרבה כסף והפיגוע פגע אנושות להם באינטרס הכלכלי של המדינה העלובה הזו.

חבל שמסרנו להם את סיני.

זה לא שלך, צריך להחזיר תמורת שלום - גם שלום קר.

וגם זו המדיניות של ממשלות - מה שהיה לפחות - לכבוש שטח ובתמורה לשלום להחזיר אותו - מעין קלף מיקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד אמרתי ותמיד אומר- ממני שקל לא עובר למיצרים!

אני מוכן לשלפ פי 4 במחיר ולנסוע ליוון או כל מקום אחר כדי לראות חופים יפים.

משתי סיבות, אידיאולוגית- המיצרים הם עם מגעיל ביחס שלהם לישראלים במשך כל ההיסטוריה שלהם וגם היום, למה שניתיחס שונה?

וסתם כי זה דפוק- אני לא מבין תקטע של לשבת כל היום בחושה מסריחה עם בנג ונרגילות, לא משנה כמה יפה החוף.

בקשר לשיתוף הפעולה שלהם, אתם חושבים שאם היה פיגוע בארץ והיו הרבה הרוגים מיצרים אנחנו הינו מכניסים כל מיצרי שרוצה להיות גיבור?...לא.

בישראל ובכל מקום אחר בעולם זה היה אותו דבר.

ממש עיצבן אותי שכל כתב מעפן עם בפלאפון שלו בכה על כמה קשה היה להיכנס לשם וכמה הם לא נחמדים.

מי שהיה צריך להיכנס באישור מיוחד ניכנס בלי בעיות! סתם הישראלים אוהבים להרגיש מקופחים תמיד.

לפי מה ששמעתי מכל יחידות החילוץ והכוחות שם היה שיטוף פעולה טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו פה, גם להסתובב בערים הגדולות בארץ זה לא הכי בטוח, אבל לפחות בארץ יש לך את ההרגשה של הבית, שיש מי שיבוא לחלץ אותך. יכול להיות שכך גם הרגישו האנשים שנפגעו באותם פיגועים, מפאת הקירבה הפיזית לארץ, אולם העבודות בשטח הן שהעזרה עוכבה ודברים קשים נוספים קרו אחרי הפיגועים, לא משנה מי האשם - מצרים נפגעה, בפנינו ובפני העולם.

אבל גם הישראלים וגם העולם אוהב לשכוח, ואפשר רק לקוות שדברים כאלו לא ייקרו ושהמצב במצרים אף ישתפר. ההתרחשויות העתידוית במצרים יכולות להשפיע עלינו לטובה ולרעה, זה תלוי רק בכמה באמת ננסה לדבר ולעזור.

אז אולי במקום לבשל ניכור ומלחמה על אש קטנה, כדאי להתקרב ולהתאחד כנגד הטרור שהוא הסרטן של האיסלאם, ועם זאת מסכימים כל האינטלקטואלים המוסלמים כיום.

ולמרות מה שאמרתי מקודם, ובתגובהה למרימון ^^^^, קצת קשה להתקרב אל מדינה שכל היום נאבקת על החיים שלה כאילו זה יומה האחרון (מבחינה כלכלית וחברתית), כאשר העם לא קרוב להיות מרוצה והממשל לא קרוב להציב פיתרון.

כאשר קבוצה גדולה של אנשים נמצאת במצב גדול של מחסור, סבל ורעב הם פונים אל הפיתרונות הקיצוניים (כפי שההיסטוריה מראה לנו..) שבמקרה שלנו זה האיסלאם הקיצוני.

היום שבו האיסלאם הקיצוני ישתלט על הממשל בצורה רישמית לא רחוק, זה רק עניין של זמן עד שהם יהיו רוב או אף רק רוב בעל כוח מספיק כדי לעשות הפיכה.

וזה בהחלט לא אומר שצריך להפסיק לנסות, המצב גם ככה גרוע, אז למה לא לעבוד לשפר אותו במקום לשבת ולחכות שדברים כאלו יקרו?

אולי בוש יחליט גם לפלוש אליהם... אה עצרו, נפט יש להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פירמידות ! אפשר לקחת ולהגיד שיש בהם חומר מסוכן ולהציב במרכז טקסס :-X לאחר בדיקות שלא נמצא חומר נפץ

::)

היום שבו האיסלאם הקיצוני ישתלט על הממשל בצורה רישמית לא רחוק, זה רק עניין של זמן עד שהם יהיו רוב או אף רק רוב בעל כוח מספיק כדי לעשות הפיכה.

זה קרה לא ממזמן...טאליבאן, מכיר ? וגם ההיאטולות באיראן לא הכי חילוניים בעולם הערבי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מנהיגים" חח

מילה לא מתאימה -:

ננסה ככה :

נבחרי הציבור לשימוש בכספי הציבור להנאות בפרטיות וחימום מושבים בקרקס ושמו "הכנסת" "

הגדרה מדוייקת לחלק רב אבל בואו לא נכליל בשביל המנהיגים האמיתיים שיש לנו בכנסת שרוצים באמת בטובת המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה לא רק המנהיגים/מוצצי דם שלנו, גם שלהם ושל כל אחד.

אני בטוחה שכולם רוצים בטובת המדינה (בצד שלנו), השאלה היא איזה מקום תופסת המדינה, העם והאנשים בסדר ההעדפות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה לא רק המנהיגים/מוצצי דם שלנו, גם שלהם ושל כל אחד.

אני בטוחה שכולם רוצים בטובת המדינה (בצד שלנו), השאלה היא איזה מקום תופסת המדינה, העם והאנשים בסדר ההעדפות שלהם.

ברור שכולם רוצים(חוץ מכמה חברי כנסת ערבים....) ואני מאמין שיש אחדים שזה בראש סדר העדיפויות שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...