XP ווינדוס נידח! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP ווינדוס נידח!

yoav9

Recommended Posts

אני לא יכול איתו, כזה מערכת הפעלה תת רמה...

עזבו את העובדה שאין לה טעימות לחצי מהמשחקים שיצאו לפני חצי שנה... עזבו את העובדה שאחרי פירמוט והתקנה אתה צריך להוריד 40 מגה של פאתצ'ים כדי שלא יפרצו לך למשחק ושהוא בכלל יעבוד בלי לקרוס... עזבו שלוקח לו יותר זמן לעלות מאפילו 98...

עזבו את העובדה שאפילו לgta 3 יש בעיות תאימות איתו... עזבו שכאשר מסתכלים בtroubleshooting בsof 2 demo כתוב ואני מצטט

xp prob:

(בלה)

xp prob:

(בלה)

xp prob:

(בלה)

xp prob:

(בלה)

me prob:

(שטויות)

linux prob

(דרעק)

xp prob:

(בלה)

xp prob:

(בלה)

לא יכול כזה נידח, ןעזבו את זה!!!!

מי שפה vgamer בוודאי יודע שאי אפשר לקרוא את ההודעות כי אז המערכת נתקעת...

אתם יודעים, עזבו שהיא יותר כבדה...

אבל למה!!! אני לא יכול להוריד quick time (עוד תוכנה תת רמה) מה ביקשתי? לראות את הסרט של דום? קי בי ני מט!

אבל לאאאאא.... מישהו יודע איפה אפשר להוריד את התוכנה בלי הקובץ התקנה שלה שלא פועל בxp...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת גוסט דוג צודק

זאת מערכת חרה..............

אני עדיין אוהב את ה-98 הישן והטוב בלי כל החרה הזה שיש בווינדוס אקס פי..............

לא יודע מה איתכם אבל 98 הוא הכי טוב!!!! : :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הבדיחה הזו 98 יותר טוב מ-xp מסכים כחולים זה דבר נפוץ ב-98 לעומת xp שנדיר לראות שם מסך כחול יש לה תאימות לכול המשחקים החדשים וגם לחלק מהמשחקים הישנים.אם אתם לא רוצים כול פעם להיכנס ל- upade אחרי פירמוט והתקנה

מחדש אפשר להוריד דרך קטלוג את כול העידכונים למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אין מה לעשות, האדם צודק. המערכת דפוקה!

תאימות? Oh please! בוא ניראה במה יש בעיות (ורק במחשב שלי!):

אין תאימות לכל הסקאנרים הפרלליים (של UMAX), כרטיסLifeview flyvideo '98 TV עם הדריברים הכי חדשים: עובד, אבל מדי פעם מופיע המסך הכחול של מקרוסופ! (אגב לפני זמן מה איכשהו הצלחתי להתקין את הscanner אבל היה מסך כחול אחרי ---כככללל--- סריקה של עמוד!!! לכל החומרה כמעט יש היום ל-98' ו-SE כמעט ולא עושה בעיות.

כל שאר החסרונות העיקריים נאמרו או נרמזו (כמו למשל בעיות בטיחות ברשת!)

לדעתי, הדבר המשופר העיקרי במערכת הוא הגרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאין תאימות להתקני חומרה מסוימים זה לא אשמת מיקרוסופט אלא אשמת היצרן שלא טרח לכתוב מנהלי התקנים ל- שעובדים כמו

שצריך לדוגמא: fly video ,umax וכו' לכן אני לא מבין למה מטילים את האשמה במערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...