שינוי מראה החלונות ב-Windows (איקונים רקעים וכדומה) - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי מראה החלונות ב-Windows (איקונים רקעים וכדומה)

surfface

Recommended Posts

גם אצלי היה הבאג עם הקריסה של האקספלורר, ואני ממליץ על Theme בשם Aqua - נראה כמו מערכת ההפעלה הכי יפה שקיימת, אלגנטי ונעים לעין.

אני מכיר את האקווה.. זה נותן לך ווינדוס כזה לא? עם תפוח בהתחל.. סקין שהורס את העין... :)

אם כבר אז הMilk שזה הסקין מקום ראשון בהורדות מCustomize.Org

שלחתי לTGT מייל על הבאג נראה מה יענו בינתיים עברו יומיים ואין תשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 296
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכל מקרה אני ממליץ לך לעבור ל Milk, סדר את הסקינים בCustomize עפ"י הורדות או RANK לא זוכר... זה בדיוק כמו שלך רק פשוט יותר מושקע עם גרפיקה מלאה.

למישהו יש המלצות לאייקונים עם תקיות יפות ?

ואיזה תוכנה הכי מומלצת לאיקונים האם גם סטיילXP ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אך אפשר לסבול תוכנה על המחשב שלא נמצאת בשימוש יומי ? אני לא סובל את זה. כל מה שאני לא נמצא בשימוש ואין לו ערך אצלי, מושמד כלא היה.

Themes ל ללא תוכנה ברקע, מדריכון :

1. דבר ראשון, בכדי שתיהיה לנו אפשרות לשנות את ה Theme של מבלי להתעסק עם תוכנות זוללות משאבים שאף אחד לא אוהב, צריך להוריד את הפאטצ'

UXTheme Multi-Patcher v2.5.1.

הסבר קצר: הפאטצ הנ"ל מעדכן את הקובץ UXTheme.dll שנמצא בספריית ה System של , קובץ זה כנראה אחראי לתצוגת ה Taskbars למינהם לכן מומלץ בחום לגבות אותו לפני.

2. אחרי התקנת הפאטצ' והפעלה מחדש של המערכת אפשר להתחיל לשנות את התצוגה הסטנדרטית. אחד האתרים המרכזיים בנושא לעת עתה (אני בטוח שיש עוד הרבה, זה הראשון שהתמקדתי בו)הוא http://www.deviantart.com, תחת Skins & Themes > Utilities > Visual Styles תמצאו מגוון סקינים מהממים מוכנים להורדה.

3. התקנה : הורידו ערכה לדוגמא, Unrar it והעתיקו את הספריה ל C:\WINDOWS\Resources\Themes בתוך אותה ספריה תמצאו קבצי Theme או msstyles)  msstyles הם הקבצים שבישבלם התקנם את הפאטצ') הקליקו על הקובץ פעמיים וואללה, Theme חדש ל XP

4. באגים וכדומה : במידה ולחיצה על ה msstyles לא משנה את הסקין שלכם, התאימו את שם הקובץ לשם הספריה. רוב הסקינים שהורדתי עבדו מעולה חוץ מכמה שכפתור ה"התחל" שלהם היה רשום באנגלית ואצלי הא נראה הפוך trats.

בהצלחה ! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

רק רוצה להגיד שאם אתם רוצים איקונים יפים יותר כמו אלה שמופיעים באתרים שהופיעו פה ואתם רוצים לחסוך במשאבי מערכת אין צורך בתוכנות נוספות.

אפשר להוריד את האיקונים מהאתר שממנו אתם רוצים להוריד.

להפוך אותם מקבצי ICO (בדרך כלל הם מגיעים כPNG) בעזרת תוכנה כמו Axialis IconWorkshop 5.0 למשל.

ולהחליף את האיקונים הרגילים של הווינדוס לאיקונים שאתם רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...