כל כמה זמן?! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל כמה זמן?!

KoDkOd

Recommended Posts

קניתי מחשב לפני חצי שנה שנה גג ותמיד עניין אותי האם מי שקניתי את המחשב מרח מישחה טרמית כמו שצריך אם הוא שם בכלל!?

יש לזה תוקף?! כל כמה זמן רצוי להחליף? ואיזה מישחה הכי טובה [מעבד 1.5]

האם לכרטיס מסך גם צריך מישחה טרמית?!

אני ישמח אם תענו על השאלות זה ממש יעזור לי

תודה מראש ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון כן...הבעיההיותר גדולה שלי זה לא הכרטיס מסך אלה המעבד..ישל עליו גוש אלומיניום שאני לא מצליח להוציא..ולא רוצה להפעיל כח מיותר...אני גם מפחיד להרוס משהו...אז אני ישמח אם תעזור לי אם אתה יודע ..תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון כן...הבעיההיותר גדולה שלי זה לא הכרטיס מסך אלה המעבד..ישל עליו גוש אלומיניום שאני לא מצליח להוציא..ולא רוצה להפעיל כח מיותר...אני גם מפחיד להרוס משהו...אז אני ישמח אם תעזור לי אם אתה יודע ..תודה

מה הכוונה לגוש אלומניום תפרט בבקשה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי גוש אלומיניום--ריבוע עשוי מאלומינוים שעכליו מולבש המאוור יש לזה שם פשוט אני לא מבין גדול אז אני לא יודע אתה השם..

ואין לי ממש בעיות חום העיקר זה כרטיס הסך המעבד ממש קצת... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממממ...אני לא יכול להגיד לך כן ואני לא יכול להגיד לך לא ....אבל נראה לי שאתה יודע למה אני מתכוון זה מוצמד למעבד עם שתי ברזלים נראה מפחיד כזה ועליו יש מאוור ... התיאור שלי מתאים למה שחשבת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה לגוש אלומניום תפרט בבקשה ;)

נחש מה זה כבר יכול להיות, אממממ... היטסינק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...