צריך עזרה בקשר לבחירת כרטיס GEFORCE6800 ULTRA 256MB - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בקשר לבחירת כרטיס GEFORCE6800 ULTRA 256MB

X7-007

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תלך בכלל על הGeforce6800ULTRA

הוא לא מצדיק את המחיר שלו ביחס לביצועים.

הGT זול ממנו,ומציע ביצועים במעט יותר נמוכים.

ממש אין צורך באולטרה.

אני אישית הייתי ממליץ לך ללכת על GF6800GT 256MB של ביאפג'י או של לידטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שלא הבין:

3DMARK05= מעל 5K

3DMARK03=מעל 12K

ה2003 נמוך מידי על מערכת זהה לשלך עם ULTRA באותם מהירויות קיבלו מעל 13 אלף... אני מאוד חושד שהOC דרך הדרייברים שווה לתחת, וזה לא מעלה למהירויות שאתה קובע באמת... בכל מקרה אני עם הx800 שלי שעבר OC מקבל 13226 ב2003 ו5900~ ב2005...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי יצא ככה:

13,400 - 2003

5850 - 2005

ו DOGMA במשהו אחד אכן צדקת... אבל לא בהכל...

אמרתי שתבוא לראות שזה ב 450/1250 לא בגלל שאני לא יכול לעבוד ב 1350... אלה שבמהירות הזאת התוצאה כבר אינה עולה ואפילו יורדת בכמה מאות נקודות... ולא לא בגלל החום !! הכרטיס שלי לא עובר במאמץ את ה 55 מעלות בלחץ אחרי 5 שעות של דום 3... המקסימום שהכרטיס עדיין לא יורד בביצועים זה 451/1255...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מי שלא הצליח לקבל של מעל 410/1130 ב-GT , אין פה כרטיס דפוק יותר או דפוק פחות לכל אחד המזל שלו

בקטע של אין חוקים ומה שאחר מקבל לא כולם מקבלים. אני מקבל פחות ואני לא רואה סיבה לעבור את המהיריות שעון דיפולט שלי.

לא מעניין אותי כמה אני מקבל במבחן ביצועים , מעניין אותי שכל המשחקים עובדים חלק וטוב.

ואם מדברים על משחקים אז לכל אחד מהכרטיסים יתרון במשחק זה או אחר. אבל מה שחשוב ששני הכרטיסים לא יורדים

מתחת ל50 או 60 FPS עם כל האפקטים וכל הדגימות שאפשר ואם פעם כרטיס מסויים מקבל 20 FPS מעל זה ממש לא משנה.

ולגבי משחק מלוכלך , שני החברות מלכלכות מי יותר ומי פחות , אני קונה מה שהכי טוב כמו שאתה קנית את הציפסט של נוידיה למרות מה שאתה חושב עליהם.

וטוב שיש תחרות - זה לטובת כולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...