צריך עזרה בקשר לבחירת כרטיס GEFORCE6800 ULTRA 256MB - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בקשר לבחירת כרטיס GEFORCE6800 ULTRA 256MB

X7-007

Recommended Posts

מה שאותי מעניין זה מהיכן הוא משיג את האולטרה במחיר הזה  ???

בהכללה, אין להשיג בעולם כולו אולטרות, וכל שכן במחיר שננקב.

אני מוכן לממן לו את הכרטיס תמורת עוד 3 כרטיסים.

הנה, זרקתי את הכפפה

גבר, תרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מרוצה מאד מהכרטיס שלי

אני משחק דום3 ב 1600*1200 עם 4xAA ב 45 פריימים

וזה נראה טובבבב

נראה לי שאני די מסודר לשלוש ארבע שנים הבאות (הכרטיס הקודם שלי היה 2 Ultra שגם החזיק בכבוד ארבע שנים)

עשיתי OC בשביל הנסיון והכרטיס יציב על 425Mhz ו 1110Mhz זכרון

יש לך U מקורי או GT שעבר OC??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהכל, בקירור באיכות ובמה שאתה רוצה...

הוא בא סטוק מהקופסא במהירויות U ובOC פשוט אתה מגיע לUE

Raul רק תגיד לי משהו,

איזה מארז יש לך והאם הוא עושה הרבה רעש? שמעתי מאנשים שהוא עושה הרבה רעש....

יש לך את זה עם ה- Heatsink האדום ושני המאווררים שנמצאים אחד לי השני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אולטרה

אני באמת אתפלא לשמוע אם GT יכול להגיע ל 425Mhz

:lol: :lol: :lol:

חמוד שלי הנה תסתכל... עכשיו תזכיר לי מה אמרת שאתה תתפלא עם GT יגיע ל 425 LOL והכרטיס הזה זה GT של לידטק:)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Raul רק תגיד לי משהו,

איזה מארז יש לך והאם הוא עושה הרבה רעש? שמעתי מאנשים שהוא עושה הרבה רעש....

יש לך את זה עם ה- Heatsink האדום ושני המאווררים שנמצאים אחד לי השני?

כן אחי... יש לי את זה עם ה2 מאווררים ועם ההיטסינק האדום...

בעצם אין GT שהוא לא כזה...

ויש לי מארז רגיל ואני נשבע לכם שכל סיפור הרעש הוא שטות אחת גדולה!

לא שומעים תכרטיס גם כשהמאווררים על 100%!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מרשים וגם מוזר מעט בהתחשב בזה שאני לא מגיע למספרים האלה עם האולטרה שלי

ובהתחשב בזה שלא ראיתי אפילו לא ביקורת אחת ברחבי האינטרנט, לא של GT ולא של U (לא משנה של איזה יצרן) עם מספרים כאלה

ורק אצלך זה רץ ככה ... הייתי קורא לזה טיפה'לה מוזר

אכן מרשים ואכן מוזר

ה OC הזה נעשה ע"י חבר שלי עם מאורר DELTA והוספת גריז טרמי

אבל בלי גריז טרמי ובלי ה DELTA ה לידטק מגיע ל 450 1200 בלי ארטיפקטים... אני מדבר כמובן על ה GT....

כול כרטיס שתיקח בין עם זה GAINWARD ALBATRON או כול דבר אחר הוא יעשה תעבודה שלו...

ואין טעם לעשות OC לכרטיס מסך כזה חזק!!!!!! פשוט אין טעם!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי טעם וזמן להתעסק עם כרטיס GT ולעשות לו אוקינג לאולטרה, כי אני פשוט משיג את האולטרה ישירות מספק ואני משיג בזול, אז חבל כי ה GAINWARD הוא בדיוק אותו מחיר כמו ה ALBATRON, ואם כבר אפשר אולטרה אז למה לא לקחת אותו, כי הם ממש אותו מחיר בעיקרון באתר תסתכלו בפאנדה.

לא יודע כמה עולה ה GAINWARD אצל הספק אבל בטוח גם אין לו אותו. אז נראה לי כבר אני אלך על ה ALBATRON, ראיתי שהוא בכלל לא מתחמם, ויכול להגיע ל

440/1130 בקלות, ואפילו עבר את האסוס שעולה 3700, והאלברטרון עולה 3150, למרות הבאנדל הקמצני שלהם חח, אבל חפיף.

*וכן פשוט לא יודע מה חשבתי אבל רק ל 6800 הרגיל חסר צינורות , ואפשר לפתוח אותם אם אבל רק אם הם טובים עם התוכנה RIVATUNER, אחרת יהיה כמובן כל מיני שטויות ובעיות בתצוגה. ARTIFACTS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ודרך אגב, לא הייתם צריכים לעדכן את הביוס של הכרטיס מסך ? כי ראיתי מלא אנשים שיש להם בעיות והם היו צריכים לעדכן איזשהו ביוס מגירסה 014, ל 015

REV2

ואז כל הבעיות של נפתרו , גירסת ביוס במיוחד בשביל נוידיה לכל סוגי האולטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני לא מבין מאיפה אתה מפנטז את המספרים האלה

אבל אין שום קשר בינם לבין המציאות

xbit labs עשו בדיקה עד כמה אפשר להגיע עם כרטיסי NU ו GT

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/gf6800-oc_3.html

הם שמו מים (Aquarius II from Thermaltake) והגיעו ל 450/1150MHz וזהו. אי אפשר להגיע למספרים גבוהים יותר עם הצ'יפ הזה. נקודה.

בקירור סטוק (של כרטיס רפרנס של נווידיה) הם הגיעו ל 420/1150MHz וזהו.

בגלל זה אני אמרתי שאני מתפלא אם מישהו עבר את 425

לגבי התמונה שהראית עם 470/1350MHz אני ניסיתי להיות מנומס אבל אני אגיד מה שאני חושב:

התמונה אינה אמיתית. היא זיוף.

לפי דעתי סתם הזיזו את המחוגים בדרייבר ואח"כ עשו cancel

כדי להגיע למספרים האלה לא מספיק גריז טרמי ואיזה מאוורר מעאפן, צריך בחנקן נוזלי, ולדחוף לכרטיס האומלל וולטאג' שמטגן מוחות של בני אדם.

עריכה

דרך אגב אותו אתר גם פרסם ביקורת על 6800U של לידטק ושם הם הצליחו להגיע למקסימום 440/1170MHz

אני פשוט נקרע פה מצחוק

אתה ממש אבל ממש מצחיק ....

איך תסביר את זה שאני הגעתי ל 1200 450 בלי ארטיפקטים?!?!? אה?

קירור סטוק הכול רגיל

אתרים הולכים על בטוח... אי אפשר לסמוך על אתרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני לא מבין מאיפה אתה מפנטז את המספרים האלה

אבל אין שום קשר בינם לבין המציאות

xbit labs עשו בדיקה עד כמה אפשר להגיע עם כרטיסי NU ו GT

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/gf6800-oc_3.html

הם שמו מים (Aquarius II from Thermaltake) והגיעו ל 450/1150MHz וזהו. אי אפשר להגיע למספרים גבוהים יותר עם הצ'יפ הזה. נקודה.

בקירור סטוק (של כרטיס רפרנס של נווידיה) הם הגיעו ל 420/1150MHz וזהו.

בגלל זה אני אמרתי שאני מתפלא אם מישהו עבר את 425

לגבי התמונה שהראית עם 470/1350MHz אני ניסיתי להיות מנומס אבל אני אגיד מה שאני חושב:

התמונה אינה אמיתית. היא זיוף.

לפי דעתי סתם הזיזו את המחוגים בדרייבר ואח"כ עשו cancel

כדי להגיע למספרים האלה לא מספיק גריז טרמי ואיזה מאוורר מעאפן, צריך בחנקן נוזלי, ולדחוף לכרטיס האומלל וולטאג' שמטגן מוחות של בני אדם.

עריכה

דרך אגב אותו אתר גם פרסם ביקורת על 6800U של לידטק ושם הם הצליחו להגיע למקסימום 440/1170MHz

שלום לך :)

אני מזמין אותך לבוא אליי הבייתה ולהריץ לך 2003/5 על מהירות 450/1250 ואתה תחזור לכאן ותגיד לכולם מה ראית !! אתה עלול להיות מופתע מאוד מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי די עם השקרים? השיא לGF6800 כלשהו בזכרונות, היה 1260 וזה עם Vmod ושימוש במדחס פריאון תלת שלבי לקירור הכרטיס. די לחירטוטים, לGT אין מאיפה לקבל מתח בשביל OC מעבר לUltra+- הוא זונת הספק ואין לו מולקס שני כדי לספק אותו. בנוסף לזה שהוא מתחפלץ אחרי 85 מעלות צלסיוס זה יוצר שילוב לא טוב במיוחד. ככה שהכרטיס שלך עם 1350mhz בזכרונות, הוא הכרטיס הכי מהיר בעולם מבחינת זה, משום מה אני בספק שזה ככה. אתה סתם ילד פלצן ללא חיים שמנסה להצדיק את הקניה שלו, במקרה שיש לך GT בכלל ולא NU בזה שהוא משקר לכל העולם ולעצמו שהוא מגיע בזכרונות מעבר ל1150 אם בכלל לזה, במקרה שיש לך NU אתה תקוע אי שם בממלכת ה800-850....

אתה כל הזמן אומר שאין לך בעיה להוכיח את זה, אבל משום מה אתה לא העלת לORB או הסכמת לשמור תתוצאות ל3dr ולעלות אותן לפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח רק שתיהיה בעיניינים שאני ועוד המון כמוני לא מיתייחסים להודעות שלך ברצינות... כי אתה רואה בעיניים רק ATI וכל תרד שניפתח שקשור לזה אתה ישר ניכנס להפגין נוכחות אז בקיצור אתה יכול להגיד ולחשוב מה שאתה רוצה !!!אני לא מתכוון להוכיח לך שום דבר... אתה פשוט לא שווה את הלחיצה שלי על העכבר...  :lol: להודעה מלמעלה היא עדיין אקטואלית אתה יכול לבוא ולראות...

ויש לך עוד בן אדם 3 הודעות מעליך שהגיע גם למהירויות ה " בלתי אפשריות " האלה... כולנו שקרנים נוכלים ורמאים... ומעניין מה יוצא לנו מי זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...