שדרוג מפרט קיים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מפרט קיים

contA-

Recommended Posts

שלום לכולם,כמו שאתם רואים (או לא) אני חדש פה :)

השאלה שלי היא:מה רצוי לשדרג ובאיזה חלק במחשב שלי ,התקציב הוא 4,000 פחות או יותר והכוונה היא להכין מחשב שמיועד למשחקים הכי חדשים.

המפרט הקיים הוא:

מעבד: 4 2.53 ghz

לוח אם:Asus P4P800 Deluxe

זכרון: 2X256 Mb 333 mhz

כרטיס מסך:ATi 9500PRO

הארד דיסק:Western Digital 80GB 7200RPM

*בכוונה כתבתי רק את החלקים האלה,כי לדעתי אלה החלקים הכי חשובים מבחינת ביצועים (שזה מה שהכי חשוב לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום :hi:

המפרט שלך מצויין בעיקרון. כדאי לקנות עוד סטיק זיכרון של 512MB העולה כ 500 ש"ח בערך, הייתי מציע לקנות צורב טוב אם יש לך צורך באחד כזה (עולה בסביבות 450/500 ש"ח), הייתי מציע לקנות ספק כח איכותי אם אין לך עדיין אחד כזה (בסביבות 320 ש"ח), אולי עוד הארדיסק אם יש לך צורך בהרבה מקום (נע במחיר שבין 380 ש"ח ל 80GB 8mb וגומר ב720 ל 200GB SATA, אלו המשתלמים לקניה לפחות), אולי לקנות מתאים ולבצע OC אם יש לך את הידע ואם יש לך צורך בזה..

אם אינך מרגיש תקיעות במשחקים ואתה מרוצה מהכרטיס מסך החזק למדי שיש לך, אין כרגע צורך לדעתי להשקיע יותר מדי בכיוון זה. כמו כן אם תוסיף עוד כאמור זה יעזור לא מעט בהפעלת משחקים כבדים.

לדעתי אתה יכול לשמור חלק גדול מהסכום הזה בבנק, בסה"כ כאמור יש לך מחשב בסדר גמור.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום  :hi:

המפרט שלך מצויין בעיקרון. כדאי לקנות עוד סטיק זיכרון של 512MB העולה כ 500 ש"ח בערך, הייתי מציע לקנות צורב טוב אם יש לך צורך באחד כזה (עולה בסביבות 450/500 ש"ח), הייתי מציע לקנות ספק כח איכותי אם אין לך עדיין אחד כזה (בסביבות 320 ש"ח), אולי עוד הארדיסק אם יש לך צורך בהרבה מקום (נע במחיר שבין 380 ש"ח ל 80GB 8mb וגומר ב720 ל 200GB SATA, אלו המשתלמים לקניה לפחות), אולי לקנות מתאים ולבצע OC אם יש לך את הידע ואם יש לך צורך בזה..

אם אינך מרגיש תקיעות במשחקים ואתה מרוצה מהכרטיס מסך החזק למדי שיש לך, אין כרגע צורך לדעתי להשקיע יותר מדי בכיוון זה. כמו כן אם תוסיף עוד כאמור זה יעזור לא מעט בהפעלת משחקים כבדים.

לדעתי אתה יכול לשמור חלק גדול מהסכום הזה בבנק, בסה"כ כאמור יש לך מחשב בסדר גמור.

מקווה שעזרתי.

תודה רבה :)

אממ..

עוד הארד דיסק אני לא צריך כי גם את זה אני לא ממלא ;)

יש לי צורב רגיל ואני לא ממש חושב שכרגע אני זקוק לצורב דיוידי אז בינתים אני לא קונה את זה 8)

בקשר לספק אין לי מושג אם הוא איכותי,הספק הקודם שלי נשרף ושרף לי גם את אחד הסטיקים של הזיכרון (מאדר פאקר =)..

בקשר לאוברקלוק,לא הבנתי לאיזה רכיב לבצע (או לאיזה רצוי לבצע) -ואיזה דרוש לשם ביצוע האוברקלוק.

ואחרון חביב בקשר לזכרון -גם אני חשבתי על זה ונראה לי שאת זה אני אעשה (למרות שבינתים גם דום3 וכל מיני משחקים חדשים רצו חלק).

שוב תודה על התגובה המופרטת ושנה טובה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להבא אל תצטט הודעה מעליך, זה מיותר. :)

אז ככה:

כמו שאמרו הייתי מוכר את ה 256 וקונה 2 סטיקים של 512 במהירות 400.

באוברקלוק מבאס 133 ל 200 תעשה א"ק של 50% כלומר תוכל להגיע ל 3800 מה"ז!!! וזה עוד לפני שהתחלת לעשות א"ק לזכרונות או ללוח.

מה שאומר שהייתי משקיע במערכת מים עצבנית למעבד...

ותקנה ספק איכותי(עם תקציב כמו שלך הייתי משקיע ב TRUEPOWER 430W) בשביל שלא יישרף וישרוף איתו עוד רכיבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...