פיטר הנסן - באו"ם יש אנשי חמאס, זו לא בעיה. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיטר הנסן - באו"ם יש אנשי חמאס, זו לא בעיה.

Mortar

Recommended Posts

א) אוי נו באמת. קודם כל מה הקשר למקרה עם הילדה?

ובקשר לפתרון - מן הסתם פתרון כלשהו קיים... הבעיה היא שהוא לא ממש מה שאתה הצעת. מנסיון.

ב) אף פוליטיקאי בשנים האחרונות לא עשה כלום - כלום - לתרום לפתרון הסכסוך. היו נסיונות, אבל אף אחד עוד לא עשה צעד החלטי מספיק כדי לסיים את זה.

ד) כ"ך - לא.

זק"א - כן, אבל מה לעזאזל הקשר?

זו לא תנועה פוליטית...

אין שום הצדקה לפעולות שהם עושים. זה לא "המצב" שגרם להם להיות קיצוניים, זה הרצון להעיף אותך ואותי מפה.

ומה זה משנה על מי הוא דיבר!?

למה מה, פעילים של ארגון החמאס הם לא פעילי טרור? יש לי חדשות בשבילך, לא צריך לעלות על אוטובוס עם חגורת נפץ כדי להיות טרוריסט.

מספיק להכין את החגורה, לגייס את האדיוט שיעשה את זה, או להטיף לכל מי שמוכן לשמוע (ובעיקר למי שאין לו ברירה) כמה שהישראלים רעים.

החמאס הוא ארגון טרור, כולו, נקודה. וכל מי שמשתייך אליו, הוא, במישרין או בעקיפין, תורם לטרור, וצריך לעצור אותו - לא לתת לו תפקיד בגוף שאמור להיות נייטרלי.

- - - - - -

*** בדיוק... לכן אם מישהו יכול לבקש את השטח זו ירדן. האוכלוסיה שבחרה להשאר בשטח הזה, לא יכולה פתאום להחליט שהיא רוצה ריבונות. מתוקף מה?

יש לנו *אולי* אינטרס למדינה פלסטינית, אבל אנחנו צריכים להחליט על התנאים לכך.

חוצמזה, מסכים עם ההודעה המצוטטת.

א) לא דנים עכשיו בפתרון, אז זה לא חשוב.

ב) רבין התחיל, רצחו אותו.

ד) אתה חושב שאין מתנדבים בזק"א שגם מתפקדים חשאיים בכ"ך? רק שמה לעשות חמאס היא מפלגה (ב"בחירות" האחרונות היו אופוזיציה של ערפאת) ויש לה מתפקדים, ועובדה שעכשיו סתם מחפשים להכפיש אז מצאו שהמאבטח של הבי"ח של אונר"א ב2002 השתייך לפת"ח וב2001 אולי היה מעורב ברצח (לא זה מה שכתבו בכותרת של הכתבה, אבל....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ב) ראינו מה רבין השיג - אוסלו. כולנו מודים לו על זה.

ד) u can't be serious...

ואני מניח שגם באגודה למלחמה בסרטן יש אנשים עם דעות קיצוניות (סתם זרקתי שם של ארגון). אז?

מה נידבקת לזק"א? כי פועלים שם בעיקר דתיים? so?

אתה טוען שזק"א הוא ארגון פוליטי? ימני-קיצוני? well, no.

זה ארגון שעושה עבודה חשובה שלא ניתנה לתיאור, ללא מטרות פוליטיות.

באמת שאני לא מבין מה הקטע שלך...

ושניה, אתה טוען שמישהו מנסה "להכפיש" את החמאס?

כאילו שבאמת צריך לעשות את זה.

שמחת זקנתי שהם הפכו למפלגה. זה לא שינה כלום מהעובדה שהם ארגון טרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב) ראינו מה רבין השיג - אוסלו. כולנו מודים לו על זה.

ד) u can't be serious...

ואני מניח שגם באגודה למלחמה בסרטן יש אנשים עם דעות קיצוניות (סתם זרקתי שם של ארגון). אז?

מה נידבקת לזק"א? כי פועלים שם בעיקר דתיים? so?

אתה טוען שזק"א הוא ארגון פוליטי? ימני-קיצוני? well, no.

זה ארגון שעושה עבודה חשובה שלא ניתנה לתיאור, ללא מטרות פוליטיות.

באמת שאני לא מבין מה הקטע שלך...

ושניה, אתה טוען שמישהו מנסה "להכפיש" את החמאס?

כאילו שבאמת צריך לעשות את זה.

שמחת זקנתי שהם הפכו למפלגה. זה לא שינה כלום מהעובדה שהם ארגון טרור.

ב) רבין התחיל עם אוסלו וסיים בקבר, למקרה ששכחת. אין לנו מושג מה היה קורה.

ד) לא נדבקתי לזק"א, לקחתי אותם בתור דוגמא.

גם אונר"א זה ארגון ללא מטרות פוליטיות, ובדיוק בגלל זה אני לא מבין את הקטע שלך!

אני לא טוען שמישהו מנסה להכפיש את החמאס, אלא את אונר"א.

לא יכלת להבין אותי יותר הפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שבישראל אם היה מתגלה פעיל כ"ך בישראל שעובד עבור זכ"א, סביר להניח שהוא לא היה ממשיך לעבוד עבור זכ"א ונעצר.

העובדה שאונר"א משלים עם זה שיש פעילי טרור בקרבו (כן, כל האנשים המשתייכים לחמס עם פעילי טרור. הם תורמים לכוחה של התנועה) היא זאת שמראה אותו באור שלילי במיוחד.

אם הנסן היה אומר שיכול להיות שיש פעילי חמס בקרב אונר"א, ואם יתגלה מישהו כזה הוא יפוטר מיד וינקטו נגדו מהלכים משמעתיים זה היה מציג את האירגון באור אחר לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כ"ך זאת קבוצה קטנה מאוד, לא פעילה, לא עושה כלום, אין לה כוח פוליטי אמיתי והיא לא מפוצצת ילדים בעזה או חברון.

וגם אין לה זרוע צבאית כי זה נחשב למחתרת במדינת .

ככה שאם מישהו שמטפל בגופות חושב שהערבים צריכים למות זה לא הומני וצודק אבל הוא לא יוצא עם הצהרות כאלה, אין לו שום כוח פוליטי ובראסמי הוא לא בנאדם אלים שיורה באנשים בכלל - זה לא ממש מפריע לאף אחד.

כשיש לך מחבלים שנלחמים בעזה נגד צה"ל לאחר שהם ירו על ילדים בשדרות וצה"ל מחזיר אש ונפגעים גם אזרחים ובא אמבולנס של האו"ם לפנות אותם והנהג והפרמדיק הם אנשי חמאס, נראה לך שהם לא יעזרו למחבלים לברוח ?

הם גם יכולים להחביא אותם בפנים ולצה"ל קשה מאוד לבדוק רכבי או"ם, שלא נדבר על מה יקרה אם ירו על או פעיל של האו"ם.

אז כן, זאת בעיה... ואתה לא ממש יכול להשוות את זה לכ"ך וחוץ מזה הנושא פה הוא לא כ"ך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל חבר בחמאס הוא טרוריסט. שותף לטרור זה אותו דבר. גם להדפיס מסמכים עבור ארגון טרור = חברות בארגון טרור = טרוריסט.

מדהים אותי שאתה מנסה להצדיק את החמאס.

ואנחנו מחפשים את אונר"א? יש שם פעילי טרור, לא צריך לחפש, הם גם מודים בזה.

הדבר העוד יותר גרוע הוא שהם לא רואים שום דבר רע בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים היחיד, לפי כל כלי התקשורת, שנעצר בעקבות חברות בארגון הפת"ח (לא החמאס, הפת"ח), היה מאבטח של בית חולים,

אז כן, מחפשים את אונר"א.

מתי הצדקתי את החמאס, באמת, אתה מגזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים היחיד, לפי כל כלי התקשורת, שנעצר בעקבות חברות בארגון הפת"ח (לא החמאס, הפת"ח), היה מאבטח של בית חולים,

אז כן, מחפשים את אונר"א.

בא לך לעזוב את ההוא שנעצר כבר? בחיי, יש לך נטיה לקחת איזה מקרה או "עובדה" ולגרור אותו לכל אורך הת'רד.

אף אחד לא כועס על אונר"א בגלל שפעם לפני שנים איזה מאבטח של בית חולים שלהם ירה וכו' (זתומרת, כועסים, אבל זה לא קשור עכשיו).

כועסים בגלל שהם למעשה מודים בשיתוף פעולה עם ארגון טרור (וזה שהם מודים שמועסקים אצלם טרוריסטים זה שיתוף פעולה), ולא מוצאים בזה שום פסול.

בקשר לזק"א-מה זה משנה אם מישהו שם משתייך ל"שלוחה סודית של כ"ך"... מה הוא יעשה, יפזר פחות חול כדי לאסוף את דם הנפגעים כאקט מחאה?

לעומת זאת, עם אונר"א יתמוך בטרוריסטים ויקח אותם אל שורותיו, אין ספק שהם ישתמשו (והשתמשו) באפשרויות שעומדות בפני הארגון למטרות טרור.

ועוד נקודה חשובה - אם מישהו יתברר כחבר כ"ך רוב הסיכויים שיעצר. לעומת זאת ארגון טרור פלסטיני מקבל לגיטימציה - ועכשיו מתברר שגם מצד ארגונים בינ"ל.

בקיצור, הדוגמה לא רלוונטית, ודי תלושה מהמציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק כבר לעשות השוואה בין יהודים קיצונים לערבים קיצונים...

חוץ מברוך גולדשטיין שריסס איזה 30 ערבים במערת המכפלה לא היה ולא יהיה טרור נגד ערבים אז גם אם מישהו חושב שכל הערבים צריכים למות (שזה בערך הישראלי הממוצא) זה לא אומר שהוא טרוריסט, זה אולי אומר שהוא גזען.

החמאס זה ארגון שבא לרצוח אנשים ומה שהזרוע המדינית שלו עושה היא מחלקת כרוזים ומגייסת מתאבדים.

אין דבר כזה זרוע פוליטית, ארגון טרור זה ארגון טרור וכל מי שעוסק בו צריך לגמור עם כדור בין העיניים ויפה שעה אחת קודם ואמרו אמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק כבר לעשות השוואה בין יהודים קיצונים לערבים קיצונים...

חוץ מברוך גולדשטיין שריסס איזה 30 ערבים במערת המכפלה לא היה ולא יהיה טרור נגד ערבים אז גם אם מישהו חושב שכל הערבים צריכים למות (שזה בערך הישראלי הממוצא) זה לא אומר שהוא טרוריסט, זה אולי אומר שהוא גזען.

החמאס זה ארגון שבא לרצוח אנשים ומה שהזרוע המדינית שלו עושה היא מחלקת כרוזים ומגייסת מתאבדים.

אין דבר כזה זרוע פוליטית, ארגון טרור זה ארגון טרור וכל מי שעוסק בו צריך לגמור עם כדור בין העיניים ויפה שעה אחת קודם ואמרו אמן.

אמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...