פיטר הנסן - באו"ם יש אנשי חמאס, זו לא בעיה. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיטר הנסן - באו"ם יש אנשי חמאס, זו לא בעיה.

Mortar

Recommended Posts

מה קשור ל"לדבר" ל"לעבוד אצל", האצל" והלחי" לא עבדו אצל הבריטים (לא בידיעתם לפחות).

כאילו אנחנו לא מדברים עם החיזבאללה כל הזמן, או ארה"ב עם ארגונים בעיראק.

ואולי קצת תפרט את מהות הדבר הזה שזרקת לאוויר במשפט האחרון?

כהערת צד - nice1 איך אתה מצליח בכל הזדמנות למצוא את האנטי-מדינת בכל דבר.

כאילו, באונר"א עובדים טרוריסטים (עלק זרוע צבאית מדינית כולם יודעים שזה ארגון טרור על כל "זרועותיו") ואתה מוצא איך להגן על זה?

כמה שמאלני אפשר להיות? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואתה חושב שהבריטים לא דיברו קצת עם האצ"ל והלח"י, באיזשהו שלב?

בוא אני אתן לך עוד מידע קטן, גם עובדת עם אנשי חמאס, ולא מדובר על סוכנים כפולים.

אתה לא חושב שיש קצת הבדל בין האצ"ל לחמאס ?

חוץ מזה אני יודע שישראל עובדת עם אני חמאס, יותר נכון זק"א עובדים איתם (או לפחות מה שנשאר מהם כשמגרדים אותם מהכביש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קצת הבדל בין האצ"ל לחמס, אבל אין ספק שגם האצ"ל היה אירגון טרור.

החיילים הבריטים ששהו בארץ עונו באכזריות על ידי האצ"ל כאשר נתפסו, והם הטילו טרור מסויים על הבריטים בארץ. אבל בניגון לחמס

1) הם לא פוצצו אנשים באמצע בית קפה או אוטובוס, אלא פגעו בצבא הבריטי.

2) הם לפחות לא אירגון טרור כושל. הם השיגו משהו. החמס מנסה ומנסה ולא משיג שום דבר.

בכל מקרה, בקשר לנושא הדיון המקורי, האו"מ כבר מזמן איבד את כל הקרדיט שהיה לו. אני לא אתפלא בכלל אם אנשים השותפים לאירגוני טרור שונים בעולם עובדים אצל האו"מ, וגם המקרה הזה לא מפתיע במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהעובדה אם ארגון טרור הוא מוצלח רלוונטית לעניין..

אבל העובדה היא שארגוני המרי העבריים לא הלכו על רצח אזרחים (חוץ מתקלה אחת מפורסמת בשם מלון המלך דוד) אלא בפגיעה במטרות צבאיות בלבד, מה שנותן להם טיפ טיפה יותר הצדקה מוסרית מאשר החמאס/גי'האד/פתח/ווהטאבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה באותה תקופה לא הייתה ליהודים אוטונומיה פה, לא היו כוחות עם רשיון לנשק, לא הייתה משטרה עברית, לא נתנו לאנשים ניצולי שואה לעלות, היינו פה הרבה פחות ממליון איש, לא הייתה לנו ממשלה והיינו צריכים כי הערבים גם אז היו עושים טרור.

בקיצור אנחנו מדברים פה על תקופה שונה ואין ממש מה להשוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה באותה תקופה לא הייתה ליהודים אוטונומיה פה, לא היו כוחות עם רשיון לנשק, לא הייתה משטרה עברית, לא נתנו לאנשים ניצולי שואה לעלות, היינו פה הרבה פחות ממליון איש, לא הייתה לנו ממשלה והיינו צריכים כי הערבים גם אז היו עושים טרור.

בקיצור אנחנו מדברים פה על תקופה שונה ואין ממש מה להשוות.

^^

צודק.

מאורעות תרפ"א, תרפ"ט, ה"מרד הערבי" 1936, ועוד התנכלויות שונות עד קום המדינה.

וזה עוד שהם היו חזקים יותר פה...

NICE-1, ההערה הלא קשורה שלך סחפה את הדיון (כמתבקש) למקומות לא קשורים.

האו"ם, על סף פשיטת רגל מוסרית,

UNRWA למי שלא יודע עזר פעם לניצולי שואה, סייע להם, (על זה יעיד סבי), הוא הוקם למטרת סיוע לפליטים.

הוא היה חשוב ממעלה ראשונה ולא היה קשור לשום , גוף נייטרלי שכל מטרתו לסייע ולעזור.

זה שהוא הפך לגוף פוליטי למעשה, ולכלי ביד הטרור זה חמור, ויותר חמור הוא שהאו"ם לא רואה את זה (או מתעלם).

שלא תבינו לא נכון, הגוף הזה עודנו צריך לשבת שם ולסייע לפליטים, אבל צריך לעסוק רק בזה, ולא לתת מחסה לטרוריסטים, ולא לעסוק בשום פעולת טרור.

אם הוא לא יעסוק בזה, ורק בזה, צריך לסגור אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החמאס היא גם מפלגה, אז כן, יש זרוע לא צבאית.

את עניין האצ"ל טחנו פה מספיק בת'רדים קודמים אז אין למה לחזור לזה, רק זרקתי הערה כבדרך אגב...

עכשיו תגידו לי למה אתם חושבים שאונר"א מעסיק מחבלים? אולי עלתה לכם המחשבה הזאת ממידע כוזב, ואז הוא פשוט נשאר שם?

(שטות האלונקה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החמאס קם כארגון טרור,

החמאס הוא ארגון טרור מוכר בכל העולם, זה לא משנה אם זה בזרוע הצבאית, או ב"זרוע המדינית",

זה שזור יחדיו,

בדיוק כמו חיזבאללה.

עכשיו תגידו לי למה אתם חושבים שאונר"א מעסיק מחבלים? אולי עלתה לכם המחשבה הזאת ממידע כוזב, ואז הוא פשוט נשאר שם?

תזכיר לי שניה על מה נושא הת'רד?

תקרא אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2985410,00.html

לא מספיק שהוא מכחיש את זה שאנשי חמאס נכנסו עם רקטות לאמבולנס של האו"ם הוא גם רואה באנשי חמאס כקבוצה לגיטימית ולא סתם לגיטימית... חלק מאנשי צוות האו"ם בעזה הם אנשים מהחמאס.

אני חושב שהכוחות החמושים של האו"ם הם בזיון לכל אומה בעולם הזה ולעולם כולו ביחד.

על זה הת'רד.

עשית בלאגן גדול מהקסאם באמבולנס שהיה קשקוש, ולקחת הצהרה והפכת אותה למשהו אחר.

יש אנשי חמאס ברש"פ, מן הסתם לא כולם מחבלים ואפילו (קח אוויר) רובם לא מחבלים.

לא שאני טוען שהחמאס אנשים מצוינים, פשוט ההנהגה סוחפת אותם לשטויות, מה שמגיע מייאוש, שמגיע מהכיבוש.

תתווכח עם זה כמה שאתה רוצה, תגיד שלא צריך לדבר עם מחבלים ותזרוק איזה סיסמא שבא לך, אבל אף אחד לא אמר שום דבר חוץ מ:

לדברי הנסן, "העובדה שחמאס הינו ארגון פוליטי לא אומרת שכל מי שחבר בו הוא פעיל טרור ואיננו מפלים אנשים על רקע דעה פוליטית".

מהמשפט הזה והמקרה המטופש עם האלונקה, עשו סלט ענקי שכל ילדון יכול להתלהם עליו, כשהמשפט עצמו לגיטימי לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החמאס הוא ארגון פוליטי באותה מידה שהחיזבאללה הוא אירגון פוליטי ואפילו אל-קעידה ארגון פוליטי. כולם ארגונים שבסופו של דבר רוצים לצבור כח פוליטי ע"י הפעלת טרור. בשביל זה חוסל שייח יאסין שהיה המנהיג העליון של התנועה (יענו המנהיג הרוחני שבפועל שלח הוראות לשלוח ילדים לפוצץ ילדים אחרים) ואני מקווה שסופם של שאר פוליטיקאי הדם יהיה דומה.

אי אפשר להיות חבר פוליטי בחמאס בלי לגבות ולתמוך באופן מעשי בטרור. לפחות לא היום.

לא יתכן שבארגון שלום עולמי יהיו חברים בתנועה פוליטית שמהותה טרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיטר הנסן - באו"ם יש אנשי חמאס, זו לא בעיה.

על זה הת'רד....

לא הפכתי אותה לכלום, זה שהוא אומר משהו לא הופך אותו לנכון.

זה בדיוק, אבל בדיוק כמו שתגיד, "בארגון שלנו, אנחנו מעסיקים אנשי חיזבאללה."

גם זה לגיטימי, אבל תלוי לאיזה ארגון,

לאו"ם, זה לא.

לעזאזל, האו"ם הוא ארגון נייטרלי!

תראה, ברור שבחמאס אין רק מחבלים, יש גם גזברים, משלחים, שייחים, הנהלה, יחצנים ועוד... אנשים תמימים בוודאי, שאין להם שום כוונת זדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...