מדריך פרקטי במיוחד - חובה לכל אוברקלוקר! - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך פרקטי במיוחד - חובה לכל אוברקלוקר!

RazorJunior

Recommended Posts

קודם כל תודה על כל התגובות  :D

האמת שרציתי לעשות כזה מדריך בול

ואני מצאתי דרך יותר מקורית לחבר את המתג לפינים

לי יש 3 פינים (אני מניח שככה זה אצל כולם) ש2 מגושרים כל הזמן וכשאני רוצה לרסטט אני מגשר תשניים האחרים (כשהאמצעי תמיד מגושר) אז לקחתי את החיבור 4 פינים האלה של הcd rom to soundcard העפתי חוט אחד ממנו ונשארתי עם משהו שמתאים לי בול לשלושה פינים חיברתי צד שני חיברתי את זה למתג

והופ

P=

זה בדיוק אותו דבר רק שאני לקחתי קונקטור של 3 פינים(ממפסק כיבוי ישן), ואתה לקחת קונקטור של 4 פינים ולא השתמשת באחד מהם.

זה מתחבר לחיבור 3 הפינים של המאוורר?

חס וחלילה!!!! אתה תהרוס את הלוח!!!

תקרא את חוברת הלוח אם ותראה בדיוק איפה ממוקם ג'אמפר ה CMOS.

חביב בהחלט. אם כי זהו מתג מסוכן כך שיש להסתירו ולכסותו שלא תתרחש הפעלה אקראית.

נכון, בגלל זה מיקמתי אותו מאחורי הפאנל הקדמי. כלומר, פותחים את הפאנל הקדמי ואז אפשר לעשות CMOS.

וכשאני מתעסק עם ה OC אני גם ככה עם פאנל קדמי פתוח, כי גם שליטה על מאווררים וכו' נמצאת מאחורי.

גם לי יש NF7-S חדש . בניסויי הOC שלי , כאשר אין בוט , אני מכבה את הספק למספר דקות וזה בד"כ עוזר וגם לא מאפס את הBIOS, בנוסף , ניתן ללחוץ על INSERT בזמן הבוט כדי שהמחשב יעלה עם CPU DEFAULTS (רק מעבד למיטב זכרוני , כתוב בMANUAL ) .

אם אין בוט, אז ללחוץ על INSERT לא יעזור לנו  :silly:

הלוח לא רוצה לעשות בוט עם FSB מעל 221 , כאשר הזכרון והמעבד רצים לאט (X10) והוולטאז'ים גבוהים מספיק.

עשיתי FLASH לBIOS 26 . האם מצאת פיתרון למגבלה של ה FSB ? (ללא VDD MOD) ? תענה בפרטי ?

אני גם עושה נסיונות בUNDERVOLTING ..

הלוח הקודם שלי הגיע עם הביוס המקורי ל 230.

נלוח הנוכחי  שלי בקושי מגרד את ה 205.

תקרא את התרד הזה ותמצא הרבה תשובות  :)

אפשר לראות תמונה של המארז אולי?

איתן

בבקשה: :)

עוד מעט אסף יחזור ואני יעלה עוד כמה ובאיכות קצת יותר שפויה(אבל עדיין נמוכה). אם תרצה את התמונות באיכות גבוהה תבוא אלי באי סי קיו :)

ד.א.

תפתח את התמונות בחלון חדש(או שפשוט תגרור אותם לADDRESS BAR). כאן הן נחתכות בצדדים.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דקל חבל לך על הזמן !!!

זה היה רעיון שלי עם המפסק של השלוש הרגליים ומפסק NC של מאסר נרגילה (אם אני זוכר נכון!) תשיג לעצמך עו"ד טוב ;)!!!!!!

יהיה טוב חובה לכול OCER שאין אצלו בוטים הרבה פעמים ...

רק חבר'ס לפני שאתם מאפסים את הביוס שלכם תוודאו שהנורה שבלוח כבויה בשביל שהלוח לא ילך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יילך, פשוט הוא לא יתאפס...

אני ברוב טיפשותי אפילו הדלקתי את המחשב כשה CMOS במצד עדכון!!

אבל המחשב פשוט נדלק וישר נכבה....

בכל מקרה, עדיף להימנע ממצב כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...