לא יכול לייצא את הרג'יסטרי - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יכול לייצא את הרג'יסטרי

POD

Recommended Posts

שאלה טריוויאלית, אבל האם אתה Admin במחשב?

כשאתה מריץ RegEdit, עמוד על HKEY_LOCAL_MACHINE וכנס לתפריט Edit->Permissions. לחץ על Advanced ותוודא של-Administrators יש הרשאות מלאות על המפתח עצמו וכל תכולתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 4GB. מספיק? ;D

גבולי, אבל מספיק :).

האמת, אין לי כל כך הרבה רעיונות נוספים חוץ מלנסות לייצא כל עץ בנפרד עד שתגיע למפתח הספציפי שגורם לבעיות. אז אולי אפשר יהיה לדעת יותר.

אתה יכול גם לנסות Chkdsk, אע"פ שאני לא מאמין שמשהו יכול להיות פגום בקבצים של ה-Registry מבלי ש- יזהה את זה לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה קשור ל- permissions (עפ"י הודעת השגיאה)?, אני פשוט חלש בכל הנושא הזה של הרשאות וכאלה.

בכל מקרה איך זה נראה לך עפ"י התמונה האחרונה ששלחתי, שים לב שבשורה השניה שם מוגדר "Administrators(POD",

וזה כאילו אני.

זה בסדר, לא בסדר, איך זה צריך להיות מוגדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה קשור ל- permissions (עפ"י הודעת השגיאה)?, אני פשוט חלש בכל הנושא הזה של הרשאות וכאלה.

בכל מקרה איך זה נראה לך עפ"י התמונה האחרונה ששלחתי, שים לב שבשורה השניה שם מוגדר "Administrators(POD",

וזה כאילו אני.

זה בסדר, לא בסדר, איך זה צריך להיות מוגדר?

אני לא בטוח שזה קשור להרשאות, כי לפי התמונה הן נראות בסדר. זה גם מוזר, כי ההודעה הזו בקושי מופיעה באינטרנט (מיקרוסופט בכלל לא שמעו עליה).

תבדוק ב-Event Viewer אם יש איזושהי הודעה שקשורה לזה.

נסה לייצא רק את החמישה מפתחות שמתחת ל-HKEY_LOCAL_MACHINE. האם אתה מצליח לעשות זאת? נסה אולי לייצא למחיצה אחרת.

נסה גם להריץ Chkdsk על המחיצה F.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרקתי את הכונן ויש לו 80K של סקטורים פגומים (משהו שאפשר לתקן רק בפירמוט).

חשבתי שאולי הרג'יסטרי יושב על אחד מהם.

יש שיטה שנקראת rebuild, שאולי יכולה לעזור. אתה מכיר משהו כזה?

אני צריך משהו שיקרא את הרג'יסטרי ויעביר אותו למקום חדש על ה H.D...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם במצב Safe Mode אתה מצליח לייצא את HKEY_LOCAL_MACHINE?

האם ניסית לייצא שוב פעם לאחר ה-Chkdsk?

אפשר לגבות את ה-Registry גם על ידי תוכנת ה-ntbackup.exe) Backup). תפעיל את התוכנה ותראה שם בעמודה של ה-backup אופציה של System State. זה מגבה הרבה דברים וביניהם גם את ה-registry.

שאלה: למה אתה צריך את כל זה? הרי אם תייצא את HKEY_LOCAL_MACHINE דרך ה-Registry Editor זה לא אומר שאח"כ תוכל גם לייבא אותו, אתה מודע לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...