איזה מסך טוב יותר? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מסך טוב יותר?

STRENGTH

Recommended Posts

תגידו המאג הזה לא כמו האחרים שידפק תוך 4 שנים??

לי היה XJ500T - חמישה-עשר אינצ'ים של מאג, מבוסס על הטריניטרון (דור לפני ה Trinitron FD למיניהן). החזיק מעל ל3 שנים כמו גדול, הייתי צריך לפתוח אותו בשביל לסדר את הפוקוס ואת רמת הבהירות, אבל חוץ מזה, עבד כמו גדול, נפטר קרוב ל 4 שנות שימוש. מאוד אהבתי את המסך הזה.

רבים מתלוננים על מאג, לי אישית ולחברי בשכונה, אין נסיון גרוע עם המסך הזה, כלל וכלל... כעת, אני עם הסמסונג 959NF - תשעה-עשר אינצ'ים, מבוסס על הדיאמונדטרון NF. מתפקד מעל לשנתיים, ללא שום תקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע עובד עם MAG 796FD בעל שפורפרת טריניטרון FD , הוא כבר אצלי מסוף 99 , זאת אומרת כמעט 5שנים... , והוא עדיין עובד נפלא והפוקוס שלו נהדר וגם הבהירות... , הדבר היחיד שהשתנה זה שהוא מרצד בצורה מטורפת ב60HZ(הרבה יותר מכשקניתי אותו) , אבל אני בקושי עובד על 60HZ , אז לא איכפת לי... , כי מעל זה רואים בו פשוט מצויין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ROCKFORD !

אתה הבנאדם שאני צריך !

איך מסדרים את הCONTRAST והפוקוס במסכים ?

יש לי כרגע 768FD בתהליך התפגרות, יש דרך לפתוח אותו ולשחק שם אם הפוקוס ?

המסך עצמו לא פראייר, 1024x768 ב 100HZ והוא בן יותר מחמש שנים ! הוא גם חד מאוד ואחלה צבעים אבל לפני כמה ימים הוא נהיה BLURY בטירוף והוא הולך ונדפק מיום ליום.

אני חושב לקנות את ה 796 FD 2... דברתי כבר עם ZIG ZAG פעמיים היום, אני חושב שאני הולך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה מאג טריניטרון שהחזיק כ 6 שנים. מסך אחלה. אמנם החוגה התקלקלה אחרי איזה 3 שנים והיה קצת קשה לכוון אותו אבל אפשר לעבוד איתו (האמת שהתעצלתי לתקן אותה). גם עכשיו אפשר עוד להציל אותו ע"י טיפול בספק לדעתי ואז הוא יעבור לחבר. לך תעשה סיבוב ותראה עוד מסכים כמו ה G75F של VIESONIC הרבה אוהבים את הצבעים שלו. ברמות האלה זה כבר עניין של טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברתי היום על KSP שהם מהספקים המבילים של IIYAMA בארץ ואמרו לי שאין בארץ את ה 17" האיכותי שלהם כי אף אחד לא קנה אותו והפסיק היבוא לגמרי !!! אני חושב שזה היה המסך CRT הכי הכי איכותי שיש... שפורפרת DIAMNODTRON וRR מטורף ויש לו גם בהירות ברמות מצוינות.

עצוב :(

שוק המסכים בארץ הוא עלוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע ב17 INCH ?

יש איזה גבול מסוים של גודל ביחס למרחק...

כמו שאתה לא תרצה שמולך יהיה מסך בגודל של מסך ... זה לא נוח להסתכל על מסך שכולו על הפריים שלך במיוחד שאתה יושב כל כך קרוב אליו.

זה טנק שיושב לך על השולחן.

כמו ש17" היה רלוונטי לפני 6 שנים ככה הוא גם רלוונטי היום.

המהפכה האמיתית תהיה כשהLCD ימלוך בשוק, אז אנשים יקנו מסכים של 20" +-, אתה שם את המסך בקצה השולחן ואפשר לוותר על המגירה המעצבנת למקלדת ולעכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יקרה...

ה LCD והפלסמה ייפלו (בעזרת המתקלט, שתי טכנולוגיות יקרות וכושלות, עובדה) וה ThinCRT/OLED ייכנסו לייצור המוני וזול במיוחד.

כן אתה צודק... שאמרתי LCD התכוונתי בכללי לכל המסכים הדקים אבל הLCD עצמו לא ישרוד יותר מדי זמן.

OLED הולך להיות הדבר הבא.

על THIN CRT לא שמעתי בחיים אבל זה נשמע מעניין... יש לזה אשכרה שפורפרת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אתה צודק... שאמרתי LCD התכוונתי בכללי לכל המסכים הדקים אבל הLCD עצמו לא ישרוד יותר מדי זמן.

OLED הולך להיות הדבר הבא.

על THIN CRT לא שמעתי בחיים אבל זה נשמע מעניין... יש לזה אשכרה שפורפרת ?

אומרים ש oled יחדל מלעבוד אחרי כ 3 שנים של שימוש,אז אולי הוא לא יהיה כל כך כדאי...הכל תלוי במחיר כמובן .

חיפוש קצר בגוגל על thincrt העלה את האתר הבא :

http://www.ownt.com/qtakes/2001/thincrt/thincrt.shtm

ממה שהבנתי במסך הזה יש למעשה מיליוני שפופרות קטנות מפוזרות על גב המסך והשאר פחות או יותר זהה.כמו כן,המסך אמור להיות יותר דק מ lcd . בהחלט נשמע מבטיח .

בדף נוסף שמצאתי

http://www.geek.com/news/geeknews/2001june/pda20010615006370.htm

רשום שהמסכים היו צריכים לצאת כבר בסוף 2002 ... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...