מה אתה אומרים {התלבטות בקניית כרטיס מסך} - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתה אומרים {התלבטות בקניית כרטיס מסך}

Dj_Rabi

Recommended Posts

אםםם

אם אתה רוצה כרטיס שאתה לא מתכוון לעשות לו OC תיקח את הראדון של הרקולס

אם אתה מתכנן לעשות עכשיו או יותר מאוחר OC תיקח את של GIGABTYE

תלוי בכסף שלך LE זה גרסה מוחלשת.....

וכמובן שהרגיל יותר עדיך כי הוא יותר חזק אבל הוא גם עולה יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הGF 3 כמעט תמיד יותר מהיר, ושאף-אחד לא יתחיל לצעוק פה כי כל הבנצ'מרקים מראים ככה.

נראה לי שמה שטוב יותר בREADON היא איכות התמונה, וכל מיני טכנולוגיות שגם, משפרות את איכות התמונה (חלקן נתמכות רק ע"י משחק או שניים, כרגע).

המהירות היא לא הדבר שקובע פה, בגלל שלא ממש תרגיש הבדל אם הFPS הוא על 100 או על 150, לשיקולך.

חוץ מזה, לפי מה שראיתי מחירי הREADON 8500 או ה READON 8500 LE קצת יותר יקרם פה בארץ, אני לא בטוח אבל תבדוק.

אם אתה מאלה שמחכים לDOOM 3 אז תדע שהכריזו שהריידון יריץ את המשחק יותר טוב מGF4, אם זה גם משנה לך.

אה, אם החלטת ללכת על הריידון תקנה את הLE, כי הפרש המחיר גדול ביחס למהירות שנמוכה רק במעט, ותוכל להתגבר עליו באמצעות OC קטן (אם בא לך, לא חובה :) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הGF 3 כמעט תמיד יותר מהיר, ושאף-אחד לא יתחיל לצעוק פה כי כל הבנצ'מרקים מראים ככה.

נראה לי שמה שטוב יותר בREADON היא איכות התמונה, וכל מיני טכנולוגיות שגם, משפרות את איכות התמונה (חלקן נתמכות רק ע"י משחק או שניים, כרגע).

המהירות היא לא הדבר שקובע פה, בגלל שלא ממש תרגיש הבדל אם הFPS הוא על 100 או על 150, לשיקולך.

חוץ מזה, לפי מה שראיתי מחירי הREADON 8500 או ה READON 8500 LE קצת יותר יקרם פה בארץ, אני לא בטוח אבל תבדוק.

אם אתה מאלה שמחכים לDOOM 3 אז תדע שהכריזו שהריידון יריץ את המשחק יותר טוב מGF4, אם זה גם משנה לך.

אה, אם החלטת ללכת על הריידון תקנה את הLE, כי הפרש המחיר גדול ביחס למהירות שנמוכה רק במעט, ותוכל להתגבר עליו באמצעות OC קטן (אם בא לך, לא חובה :) ).

:nono:

Geforce 3 לא בהכרח מהיר יותר מהרדאון, למעשה רק הגרסה החזקה שלו, ה 3 Ti500 משתווה לפעמים לRadeon 8500, וגם זה כבר די פאסה, כי ATi השתפרו מאוד מבחינת דרייברים ועובדה שבגרסאות דרייברים חדשות יותר, הביצועים של ה 8500 טובים יותר.

בכלל, אני לא רואה שום סיבה להתלבטות במקרה הזה, ולגבי החברה רק כי כרטיסי LE קונים אך ורק בשביל להמהיר אותם למהירויות השעון המקוריות ותו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Geforce 3 לא בהכרח מהיר יותר מהרדאון, למעשה רק הגרסה החזקה שלו, ה 3 Ti500 משתווה לפעמים לRadeon 8500, וגם זה כבר די פאסה, כי ATi השתפרו מאוד מבחינת דרייברים ועובדה שבגרסאות דרייברים חדשות יותר, הביצועים של ה 8500 טובים יותר.

Tom's Hardware Guide- RADEON 8500 - Driven To New Heights

אוקיי, אני לא יודע למה, אבל זכרתי שבכל ביקורת או השוואה שקראתי הGF3 היה יותר מהיר מהריידון 8500, אז עכשיו הלכתי לבדוק שוב, בכתבה אצל טום על הריידון 8500 שבה בוא גם מושווה לGF3.

לDJ RABI-אתה יכול לקרוא את הכתבה, זה אמור לעזור לך להחליט...

מינימייזר-כנראה שטעיתי, אבל גם אתה לא כ"כ קלעת. במשחקים מסויימים, כמו אלה שפה, הGF3 עובר את הריידון 8500.באחרים הריידון עובד או שהמצב שווה.

כנראה שהריידון הוא הבחירה הכדאית, בקצת יותר מחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכל זאת הייתי הולך על בגלל הדריברים ...

המון בעיות מתרוצצות עם הReadon ... איכות תמונה לא שווה את זה . :nono:

אין שום בעיות...

אם אתה מדבר על האחד של הרקולס, יצא ביוס שפותר את כל עניין הדרייברים שהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הרקולס 8500LE ואני יכול להמליץ עליו בחום.

הוא יותר חזק מכל TI200 ולפעמים עובר גם את ה TI500 ככה שבממוצע אתה יכול להגיד שהוא יותר טוב מהג'יפורס 3 לדורותיו (כי האמת? ה TI500 לא ריאלי לחלוטין מבחינת מחיר)

עברתי מה שעברת, הלכתי על ה 8500LE ואני מאוד מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...