בבקשה נא להגיב Zen Touch - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה נא להגיב Zen Touch

ZenMaster

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אתה עושה צחוק?

גם לאייפוד תמיד היה רדיו שניתן לקניה בנפרד, מקרופון להקלטת קול שניתן לקניה בנפרד, ועוד לא מעט אביזרים שניתנים לקניה בתוספת כסף. מה הקטע? זה תמיד היה ככה גם מול האייפוד. הרעיון הוא שה-H120 מגיע עם כל זה מובנה וכלול במחיר.

הכלול במחיר הזה מעט יקר ואני מעדיף שלא יהיה כלול.(הבדל של 1000ש"ח)

חוץ מזה בכוונה הבאתי את המחיר של השלט כיוון שידעתי שישוו אותו לשלט של I POD שלפרוטוקול עולה יותר ןלא כולל מסך ורדיו כמו ב I RIVER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Enc0der

עליתי על סקופ, בחודש דצמבר כנראה שיזדמן לי להיות בהונקונג.

שם מוצע הנגן בכ 1400ש"ח וכולל שלט עם FM רדיו.

השאלה שלי היא האם אני יכול לקנות שם ולקנות אחריות מ Eastronics ?

האם זה בכלל כדאי, או האם בכלל כדאי לקנות בארץ ולשלם את המחיר המופרע של BUG של 2099ש"ח (לא כולל שלט)???

אני רוצה לציין שההצעה ממש קורצת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת החלטה שלך...

מה החלטה שלי?

שאלתי שאלה? לגבי האחריות?

מנסיון שלך לגבי נגנים אחרים ? משתלם לקנות בחו"ל?

האחריות תקפה בארץ ?

גם ככה החברה שולחת שת שמכשיר לתיקון בחו"ל אז מה זה משנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, לדעתי לא תקבל אחריות מאיסטרוניקס, אבל תבדוק את זה איתם (או יותר נכון, עם קריאטיב.. תשלח להם אימייל ותשאל אותם אם יש אחריות בין לאומית ואם היבואן בארץ חייב לתת לך אחריות גם אם קנית את המוצר בחו"ל. אני בספק, אבל שווה לבדוק).

גם ככה החברה שולחת שת שמכשיר לתיקון בחו"ל אז מה זה משנה ?

אני מקווה שברור לך שזה עקרון... זה שהיא "גם ככה שולחת את המכשיר לחו"ל" לא אומר שהיא תיתן אחריות לאנשים שלא מחזיקים בתעודת אחריות שלה (כלומר, שלא קנו מכשיר שיובא על ידם, כלומר, שלא קנו בארץ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה לעניין!

תודה. (אני אתקשר)

ולכל המעוניינים לקבל סדר גודל של מידות הנגן של CREATIVE

הוא בערך בגודל מרגרינה לבישול (בלובנד) שיש לכם במקרר  :lol:

וגם באותו משקל (200ג"ר).

רק מעוגל יותר ונוח יותר לאחיזה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ZenMaster קודם כל אפשר למצוא בארץ את הנגן ב 1590 - הרץ חיפוש בזאפ www.zap.co.il לערך 'zen touch'

עכשיו - אם אתה מתכוון לברר לגבי האחריות בארץ, אם המכשיר נקנה בחו"ל אנא עדכן אותי

אני מעוניין לקנות את המכשיר בארה"ב אבל אני חושש מבעית האחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ZenMaster קודם כל אפשר למצוא בארץ את הנגן ב 1590 - הרץ חיפוש בזאפ www.zap.co.il לערך 'zen touch'

עכשיו -  אם אתה מתכוון לברר לגבי האחריות בארץ, אם המכשיר נקנה בחו"ל אנא עדכן אותי

אני מעוניין לקנות את המכשיר בארה"ב אבל אני חושש מבעית האחריות

קודם כל כשהמחיר בארה"ב עומד על בין1300 ל1400 ש"ח לא הייתי מתעסק עם מישהו שמוכר בארץ ללא רווח.

דבר שני עפ"י האתר הראשי של CREATIVE החברה היחידה בארץ שיש לה זכיינות על CREATIVE היא Eastronics Ltd

והיא היחידה שמספקת אחריות מלאה עפ"י CREATIVE ומשווקת אך ורק ל BUG ששם המחיר עומד על 2099.

שני האתרים שמציעים את המכשיר ב1550 ו ב1600 לפי דעתי (ולפי דעתי בלבד) לא אמינים והחברה שעלפיהם מספקת אחריות למכשיר היא לינטרוניקס שלא מוזכרת כלל באתר CREATIVE.

לעומת זאת המכשיר מופיע גם ב- www.zigzag2000.co.il בכ1700 ש"ח וזה אתר שמפורסם ע"י HWzone.

לי אין התעסקות אישית עם האתר לכן אני לא יודע אבל המחיר נראה בהחלט יותר אמין מ1500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם ESTRONICS היום בבוקר

עפ"י מה שהם אומרים הם המשווק המורשה היחיד של בארץ למרות שקיימות תתי חברות שקונות מהם את המוצר.

קשה לי להאמין שתתי החברות מוכרות את המוצר בהפרש של 700 ש"ח מהחברה הראשית

גם כן עפ"י בדיקה שערכתי עם קשרים שלי בבאג הרווח הגולמי של באג על המוצר הוא 449ש"ח כלומר 2099-449=1650

שזה עדיין לא המחיר שמציעים שאר האתרים (מציעים פחות).

* לגבי האחריות בקניה בחו"ל, תגובתם של ESTRONICS "בשום פנים ואופן לא אין מצב שתנתן אחריות למוצר שלא נקנה דרכם!! (גם לא בתשלום)"

** לגבי השאלה האם ניתן להשיג את השלט בארץ זה יבדק ביום ראשון מול מנהל המוצר של ESTRONICS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מין משווק מורשה הם

משווק מורשה זה יבואן חאפר

אם אין בארץ חברה שהיא היבואנית הרשמית שנותנת אחריות על המכשירים זה סיכון לקנות....

ESTRONICS היא היבואן הרשמי והיחיד עפ"י CREATIVE, גם באג עובדים איתם.

http://www.asia.creative.com/support/warranty/list.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...