בבקשה נא להגיב Zen Touch - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה נא להגיב Zen Touch

ZenMaster

Recommended Posts

זו דעתי -

היו לי כמה נגנים של Creative והייתי מאוד מרוצה מהם, אני לא מכיר את ה- Zen Touch אבל לפי הנתונים שלו הוא נראה מבטיח ונוסיף לזה מחיר סביר (בניגוד לשאר הנגנים בקטגוריה בארץ) אז יש לקחת זאת בחשבון, חוץ מזה הנגן חדש בשוק ועדיין אין עליו ביקורות רציניות ולכן אולי עדיף לחכות קצת לגביו.

ה- Iriver נגן מצויין מקבל הרבה ביקורות טובות, אני קניתי לאחרונה את ה- H340 והוא מקיים את כל מה שציפיתי ממנו.

ה- Ipod גם נגן טוב ללא ספק אבל אני לא אוהב ללכת עם העדר במיוחד שמה שחשוב להם זה התדמית של הנגן, לכן בביקורות שלו כתוב שהוא יותר בשביל המועדון המעריצים של , ואין עליו שום דבר שנחשב כיתרון על המתחרים שלו להיפך.

בגדול הנגנים הללו הם פלוס מינוס אותו הדבר כולם "יספקו את הסחורה", מה שעושה אותם יותר/פחות טובים זה כבר נתון למשתמש ולנוחות/הרגל שלו.

למשל אני רציתי נגן שיכול לשמש כארנק דיגיטלי (איחסון) ולהתחבר למצלמה שלי (עם/בלי קורא כרטיסים, זה לא עקרוני!), שיהיה בו רדיו ואפשרות להקליט מהרדיו וטייפ מנהלים איכותי, מסקנה: בשבילי טוב ה- Iriver (ל- צריך לקנות ציוד נוסף במחיר כמעט שווה למחירו עצמו בשביל לקבל אותה תוצאה, ול- ZT אין את כל האפשרויות שהוזכרו), בנוסף על כך בניגון הוא הכיל גם את הנוחות של ID3 וגם של הספריות כמו ב- .

מבחינת גודל אין הבדל גדול, לא משהו שצריך להכריע את ההחלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

על מה אתם מדברים???

MX400???

האייריברים באים עם "חיכוי" של ה MX300...כלומר MX300 בעטיפה של אייריבר.

וRULE, אם לא הבנת אז האוזניה הימנית אמורה לעבור מאחורי העורף ככה שאתה יכול להוציא אוזניה אחת מהאוזן (או שתים...) ולדבר עם אנשים בלי שהאוזניות יפלו מהצוואר...

כיום המעבדים של קריאייטיב לא טובים בהרבה משל המתחרים אולי אפילו אותה הרמה, סיפורי האיכות משתייכים לNJB 3 ולזן הראשונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתם מדברים???

MX400???

האייריברים באים עם "חיכוי" של ה MX300...כלומר MX300 בעטיפה של אייריבר.

וRULE, אם לא הבנת אז האוזניה הימנית אמורה לעבור מאחורי העורף ככה שאתה יכול להוציא אוזניה אחת מהאוזן (או שתים...) ולדבר עם אנשים בלי שהאוזניות יפלו מהצוואר...

כיום המעבדים של קריאייטיב לא טובים בהרבה משל המתחרים אולי אפילו אותה הרמה, סיפורי האיכות משתייכים לNJB 3 ולזן הראשונים...

ה- H1xx באים עם MX300 וה- H3xx באים עם MX400 (לפי התמיכה של Iriver).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rule The , אנשי האיריבר אמרו לך , זה עושה את זה נכון ?

בטח אמרו לך כדי שתקנה עוד ( ואכן קנית ) .

הסוללה אמורה להחזיק חמש שנים , אחרי שנתיים היא מחזיקה פחות מ16 שעות נדמה לי ( אבל שמישהו יחזק אותי או יתקן אותי ) .

אני מת על האייריבר שלי ולא יחליף אותו , לדעתי הממשק שלו מאוד יעיל , אבל זה לא כמו משחק של Ea Sport , אתה לא ישר קולט איך זה עובד , לאחר רבע שעה של עבודה איתו וקצת קריאה במדריך + נסייה וטעיה תדע להפעיל אותו כמו שצריך ;D .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית עושה חיפוש בפורום היית בביטחון מלא מוצא תשובה לשאלה שלך, כי הנושא הזה נטחן כבר בצורה מטורפת.

Enc0der בהתאם לתגובתך

אני יודע שהנושא נטחן היטב בפורום, הנושא של ה I RIVER VS I POD

אבל באף אחד מהפורומים ובאף אחת מהביקורות לא מוזכר ZEN TOUCH של CREATIVE

ומכיוון שהנגנים הקודמים של CREATIVE לא מוזכרים לטובה ונחשבים למגושמים ולא נוחים שאלתי על ה- ZEN TOUCH

ואם הייתי מוצא את התשובה שלי בחיפוש של 10 שניות לא הייתי פונה אליך מההתחלה !

פניתי לעזרה בנושא כי לא מצאתי פה כלום על הנגן, אבל לא משנה כבר הבנתי שאם אני ארצה תשובה אני אצטרך לחכות שיהיה יותר מידע עליו בארץ.

אני אשמח לדעת על כל מידע נוסף בהשוואתו מול האחרים, תודה בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rule The Pc , אנשי האיריבר אמרו לך , זה עושה את זה נכון ?

בטח אמרו לך כדי שתקנה עוד סוללה ( ואכן קנית ) .

אין לו מה לקנות סוללה (ואין בכלל אפשרות כזאת - לא לקנות ולא פיזית במכשיר להחליף סוללה), כי ברגע שהיעילות שלה תיפגע (כמו כל סוללה בעולם, וזה יקרה אחרי הרבה זמן) iRiver יחליפו לו אותה בחינם.

http://www.iriver.com/support/faq_view.asp?idx=279&page=1&category1=&category2=&p_name=&word=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לו מה לקנות סוללה (ואין בכלל אפשרות כזאת - לא לקנות ולא פיזית במכשיר להחליף סוללה), כי ברגע שהיעילות שלה תיפגע (כמו כל סוללה בעולם, וזה יקרה אחרי הרבה זמן) iRiver יחליפו לו אותה בחינם.

http://www.iriver.com/support/faq_view.asp?idx=279&page=1&category1=&category2=&p_name=&word=

ארקדיה עבדו עליו, אמרו לו שרק אם יקנה מהם יחליפו לו ב- 20$ (שבעצם זה המשלוח וכך יעלה גם למי שלא קנה דרכם, הסוללה חינם בכל מקרה...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתבע אותם... שילמת עוד 1000+ש"ח על "שירות"...

בשביל לנצל את זה אתה צריך בשנה אחת (של האחריות יצרן+"שירות") להביא להם את המכשיר לתיקון כ- *8 פעמים (*בלי להתחשב במע"מ).

קדימה לעבודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...