שאלה לגבי כרטיסי מסך בשאטל - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי כרטיסי מסך בשאטל

menos

Recommended Posts

מה אתה מחשיב לדור חדש? ה6800 מתחמם הרבה, לכן הקירור החייתי, ה10800 מתחמם פחות מ9800. יש הרבה שאטלים עם 9800pro/xt בהם, ככה שx800 לא אמורה להיות בעיה, אם אתה שם 6800 רצוי שיהיה מאורר טוב שיאורר את המארז עצמו. אבל בכל מקרה לא אמורה להיות התחממות שתגרום נזק בלתי הפיך לשום כרטיס. אבל לשים כרטיס מסך של 2500-3000 שקל בשאטל זה לא בזבוז? AA וAF לא משנה ממרחק צפיה של TV, רזולוציה מעבר ל800*600 במילא לא תצתרך לשים, ככה שאפילו FX5700u או 9600XT יתאימו בצורה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ .... דוגמה , אתה דיי טועה

אני , בתור בעלים של שאטל , יכול להגיד לך שהמחשב הזה יכול לספק לך ביצועים הרבה יותר גבוהים מכל מחשב "נורמלי" שאתה יכול לחשוב עליו , וככזה , ליגיטימי ביותר לשים בו כרטיס מסך שיתאים לתצורה של המשתמש . לי היה 4200 באחד כזה , והחלפתי אותו ב9200 עם קירור פאסיבי בגלל רמות רעש . אני אישית מכיר משתמשים שעובדים עם 9800 מלאים עם מערכות כאלה .

שאטל הוא לא מחשב ... הוא הרבה מעבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ .... דוגמה , אתה דיי טועה

אני , בתור בעלים של שאטל , יכול להגיד לך שהמחשב הזה יכול לספק לך ביצועים הרבה יותר גבוהים מכל מחשב "נורמלי" שאתה יכול לחשוב עליו , וככזה , ליגיטימי ביותר לשים בו כרטיס מסך שיתאים לתצורה של המשתמש . לי היה 4200 באחד כזה , והחלפתי אותו ב9200 עם קירור פאסיבי בגלל רמות רעש . אני אישית מכיר משתמשים שעובדים עם 9800 מלאים עם מערכות כאלה .

שאטל הוא לא מחשב ... הוא הרבה מעבר .

לא אמרתי שהוא לא מחשב טוב, וגם אני אמרתי שיש המון אנשים שעובדים עם9800 בו ואני מכיר אישית כמה. אבל עדיין אם השאטל מתוכנן להיות מחשב לTV אין ממש טעם לשים בו 6800.

9800 זה גם הגזמה ברוב המקרים....

אבל אם הוא מתוכנן להוות תחליף למחשב שולחני חסכני במקום, אז זה סיפור אחר לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...