מה קורה למעבדי amd? למה רק שנה אחריות? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה למעבדי amd? למה רק שנה אחריות?

Dana_s

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בזיגזג רמזו לי לא להתקרב לאביט.

לטענתם יש המון החזרות עם הלוחות האלה.

בכל מקרה אביט נותנים שנתיים אחריות ואינטל נותנים 3 שנים אחריות.

בגדול אני עובדת הרבה שנים עם אינטל:

פעם עם איסטון (ציפסט )815 אח"כ עם בראונסוויל (ציפסט 845 ) ועכשיו

בייפילד (865).

מעולם לא היתה לי בעיה עם ולכן אני חושבת להמשיך איתם (מה עוד שהלוח לא מאוד יקר).

בנוסף ללוח יש תכונה חביבה של הנמכת סיבובי המאווררים ואפילו השבתתם כשהטמפרטורה נמוכה.

זה די יעזור ליצור מחשב קצת יותר שקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שמעתי בעיות עם האביט... מוזר...

אני גם בחיים לא שמעתי על הפיצ'ר של הנמכת סיבובי המאוורר בהתאם לטמפרטורה. לזה יש חיישני חום של הHSF עצמו, אבל בחיים לא שמעתי שהלוח עושה את זה אוטומטית... באמת XOD? אני נשבע לכם שבחיים לא שמעתי על זה (כמובן למעט מעבדי וHSF שעושים זאת לבד)!

אבל בכל מקרה לא אומרים דברים כל-כך טובים על לוחות אם של ...

אולי בכל מקרה תקחי את האסוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת, הלוחות החדשים בהם נתקלתי היו כולם AMD. ועדיין, אין שום סיבה שבלוח אחד של (זה שלי) יהיה thermal fan throttling, ובלוח

אחר של לא יהיה. אפשר לבדוק את זה בקלות באתר שלהם, בכל מקרה.

זה נקרא FanEQ, לא ראיתי את זה ספציפית בIS7-E אבל ראיתי את זה בלוחות אחרים לאינטל. אז או שABIT סתם שכחו לרשום,

או שבאמת זה לא קיים בלוח ההוא. עכשיו ראיתי את זה בIS-7V2 (ABIT EQ).

אם אתה מתכוון לכך שהמעבד מנמיך את סל"ד המאוורר, אז לא - זה הלוח. אין ללוח בעיה לעשות את זה, פשוט כי הלוח מקבל קריאה של הטמפרטורה,

והלוח גם מסוגל לשלוט במתח שיוצא למאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תברר לגבי האביט ותראה שיש איתם המון החזרות. זיגזג אפילו קצת "מחביאים" אותם

מפני שההחזרות יוצרות להם עבודה מיותרת.

לגבי הנמכת סיבוב המאווררים: מדובר בתכונה שבוודאות קיימת בלוחות החדשים של (התמיכה

לתכונה הזאת קיימת בביוס, שם ניתן לבחור בין הנמכת מהירות לבין כיבוי מוחלט של האווררים כשהמחשב קר).

לגבי לוחות אחרים ... ממש אינני יודעת. אבל נראה לי שאם השמרנים הכניסו את התכונה ללוח אז כנראה זה קיים

גם בלוחות אחרים.

לגבי לוחות אינטל: אני לא חושבת שאמרו דברים לא טובים עליהם. כולם מסכימים לגבי האיכות והאמינות שלהם.

הבעיה עם הלוחות של זה שהם "משעממים". אין להם יכולות המהרה, אין תכונות חדשות והמחירים לא זולים בכלל.

כלומר שהעיסקה בכללותה לא קוסמת. מאחר שיש לי נסיון כ"כ טוב עם אז אני קצת משוחדת, אבל אני מנסה לפתוח קצת את הראש: במה יותר טובים מאינטל (אם ההמהרה לא חשובה בעיני )?

אשמח אם תציעו לי דגם מדוייק ואני אנסה קצת לחקור אותו (דגם בטווח מחירים של 500-600 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסלרון D זו אופציה מצויינת. מעבד יותר טוב לדעתי מהסמפרונים. כמובן תלוי באפליקציה אבל כמו שההשוואה שאוריפ הביא מראה בטח ובטח BETTER VALUE FOR MONEY. הסמפרון 3100 זה סיפור אחר לגמרי ולא שייך לחבורה. אבל גם מחירו בהתאם.

אם היית מוותרת על שלוש שנות אחריות על הלוח היית יכולה לקבל ב KSP סלרון D 2800 ב 550 שקל (3 שנות אחריות על המעבד אם תרכיבי אצלם) ומחיר טוב על לוח של אסוס. אני מכיר טוב ומעריך את יציבותם של לוחות אינטל (אני כרגע כותב לך מאחד ויש לי עוד לא מעט מותקנים). אם כבר אינטל אז הרוקלייק יהיה יותר טוב מה BAYFIELD . יש לרוקלייק גם וורסיה מפוצ'רת יותר. הלוחות של אינטל יציבים מאוד. החברה היחידה שנותנת יציבות לא פחות טובה מהאינטל ואפשרויות גדולות יותר היא אסוס. אני ממליץ לך ללכת על האסוס P4P 800 SE  החדש. יותר טוב מהרוקלייק שלא לדבר על העובדה שאם את קונה סלרון D שהוא בן יונה של אוברקלוקר זה יהיה פשוט חבל לא לשמור על הפוטנציאל.

אני הייתי קונה ומרכיב ב KSP את הצמד הבא:

מעבדי אינטל?  Price Units Total 

Celeron 2800 Mhz (533Mhz, 256KB cache) 550 1 550

לוחות אם למעבדי אינטל? Price Units Total 

P-4P800SE sb,SATA,lan 580 1 580

Total price 1130 ¤

אם בזיגזג הייתי לוקח את האסוס היות והוא עולה כמו הרוקלייק הפשוט אבל יותר מפוצ'ר ולא פחות יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לזיגזג (ובאמת יש לי המון כבוד לחבר'ה האלה) זה בולשיט, דיברתי עם מספיק ספקים והם התלוננו על דגמים מסויימים של אפוקס עם כמות ההחזרות, ודגמים בודדים של האביט.. אבל על סדרת IS7 אף אחד לא התלונן בנושא הזה ולהכליל יצרנית שלמה בגלל דגם אחד דפוק זה ממש שטות

מניסיון עם הרבה דגמי IS7 (גם ה IS7 הרגיל, גם E וגם E2) אלה אחלה לוחות, מומלצים בחום..

אני חושב שהסלרוןD דווקא בחירה חכמה מול הסמפרון, אני גם הייתי הולך בכיוון הזה

אפילו שלדעתי יותר חכם לקנות היום BARTON עם שנה אחריות ומאורר בנפרד (משהו שקט ב150 שקל לדוגמא ה silent booster) ולהיות רגועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לזיגזג (ובאמת יש לי המון כבוד לחבר'ה האלה) , אני רוצה לשים חוצץ,....

הכי טוב שתקנה אסוס לאינטל. מת מת מת על הלוחות שלהם.

לגבי לוחות אביט, הם לא הראשונים שאומרים, אבל מחנות שמעיפה לדילרים הבנתי שהבעיה האמיתית של אביט בארץ זה היבואן שמוציא את המיץ על כל לוח מוחזר. אני חושב שבגלל זה אתה שומע את זה. מי צריך את הכאב ראש הזה במיוחד אם הוא רוצה לתת שרות טוב ותלוי ביבואן. תראה את רייזור שחיכה חודשיים בגללו :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צורת הבנייה המסיבית והחכמה מאוד באסוס, הרקורד המרשים של האמינות במקום שאני קונה, וההעדפה האישית.

כמובן שעל זה אפשר להתווכח שנים, אבל הפואנטה פה זה שאביט כנראה היא לא תקנה, והיות חבל שתקנה , והיות שאני בטוח ששום חנות לא תעיד על הלוחות של אסוס כפחות אמינים\יציבים מאינטל כשזה מה שהיא מחפשת יותר מכל, והיות ואסוס יתן לה יכולות טובות יותר במחיר של לוח מקביל, אני ממליץ בכוון וכמובן משלב גם את דעתי האישית ואת הנסיון שלי.

עריכה: כן, והכי חשוב, אני לא קונה אביט כי במקום שאני קונה פשוט אין אותם. בגלל מה שאמרתי על התמיכה ובגלל שהם מחוייבים לשרות ברמה הגבוהה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נוהג לחזור על דברי פעמים באותו התארד, אבל שוב... בולשיט

אביט אחת היצרניות הגדולות והמומלצות בעולם, עלו בשנים האחרונות בצורה מרשימה

לאומת זאת המוניטין של נעצר במקום או אפילו נפל בגלל חלק מהלוחות

אני לא רואה מוכרים\טכנאים\מבינים בנושא רצים להמליץ על לוחות של על ימין ועל שמאל כמו פעם

אסוס פישלו לא מעט פעמים ונעצרו במקום כשיצרניות אחרות המשיכו הלאה

אני לא מבין את האובססיה ללוחות שלהם וגם לא לשרות שלהם, לי היו כמה לוחות בתקופה שהייתי מושפע מהמותג.. מהר מאוד ירדתי מהם

אני לא חושב שביציבות ואיכות בניה אביט נופלים מאסוס (אם לא עולים עליהם) אבל מכוון שאני לא מתעסק בתחום יצור לוחות אם ואני חושב שגם אתה לא, אנחנו לא בעמדה להשוות בינהם

שהיבואן יעשה את ההחלטות והשיקולים שלו, אבל לדעתי להפסיק מכירה של לוחות אם מיצרנית כמו אביט זה צעד ממש לא חכם, מכוון שחלק מהדגמים של אביט צברו שם, מוניטין, אלפי המלצות מגדולי המומחים.. ויצרנית שלא מסוגלת לספק את הדגמים האלה נופלת בעיניי

אבל כמו שאמרתי כל אחת והשיקולים שלה אני לא בעמדה להעביר עליהם ביקורת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בונה לוחות אבל ה REVIEWS  ממשיכים וממשיכים לשבח את אסוס:

מ HEXUS, P4P800 DELUXE

Highs

Amazing performance with SPD settings

Able to reach high FSBs with ease

A decent array of features

Stability is second to none

An impressive showcase for the Springdale PE chipset

Lows

Additional brackets aren't provided

A little more VCore would have satiated enthusiasts.

עוד השוואה מרובת לוחות מ TOMS:

Conclusion: Several Product Classes Emerge............

For speed freaks and gamers, we would limit our recommendation to the boards from Abit and DFI..................

Our recommendations go to the Biostar, AOpen and Asus boards. The cost-performance ratio and the WLAN of the Biostar make it a very good choice. AOpen combines a wealth of features with the highest component quality, and Asus once again delivers a product that sets the standards, thanks to its excellent features and a perfect score in our memory test.

זה ספציפית על הלוח שהתעתי ה P4P800 SE

Asus P4P800 SE motherboard

Posted on Wednesday, June 30 2004 @ 21:48:49 CEST by LSDsmurf

With its Prescott compatibilities this board can run any skt 478 processor, many of which can compete with the other, more exciting processors out there. For this reason we gave skt 478 one more try when we chose to build our most recent test computer. As far as price/performance this platform is tough to beat.

קצת USER REVIEWS על ה P4P:

http://hardwareaccelerated.pricegrabber.com/rating_getprodrev.php/product_id=825529/id_type=M

אני יכול להמשיך עם זה שעות.

כמו שאמרתי קודם, על מי יותר טוב אפשר להתווכח שנים, אבל על היציבות, המצויינות והאיכות של קשה להתווכח.

לגבי היבואן והחנות, אתה חייב להבין שחנויות שמוכרות לדילרים לא יכולות להיות עסוקות בריבים עם יבואנים, ולא יכולות לתת לדילרים שקונים מהם לחכות חודשיים ללוח.

עריכה: ועכשיו אני חושב שאני מבין יותר טוב למה שמעתי דברים על אחוזי ההחזרות של אביט כשמצד שני כל כך הרבה אנשים עם נסיון בפורום מרוצים מהם. נראה שמישהו יורה לעצמו ברגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...