מה קורה למעבדי amd? למה רק שנה אחריות? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה למעבדי amd? למה רק שנה אחריות?

Dana_s

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

same same.... OWNED

אומנם זה לא באנגלית (הלינק שנתת לא ממש עבד עם התרגום, כנראה...), אבל התמונות מדברות בעד עצמן...

IMG0008887.gif

שימו לב במיוחד להבדל בין ה Celeron D 335 לבין ה Sempron 2800+ (וכמובן שלא נדבר על ה 3100+)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה הבארטון עדיף על הסמפרון, הלוחות שלו זולים יותר, וזה יאפשר לקנות מעבד מהיר יותר, במקום סמפרון 2500 ולוח ב600 שקל, אפשר יהיה לקנות בארטון 2800 ולוח ב350-400.

הסמפרונים מלבד ה-3100+ משתמשים באותה התושבת כמו הבארטונים ולפיכך הם משתמשים באותם הלוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

same same.... OWNED

אומנם זה לא באנגלית (הלינק שנתת לא ממש עבד עם התרגום, כנראה...), אבל התמונות מדברות בעד עצמן...

IMG0008887.gif

שימו לב במיוחד להבדל בין ה Celeron D 335 לבין ה Sempron 2800+ (וכמובן שלא נדבר על ה 3100+)....

אני לא חושב ששום בן אדם שפוי יריץ raytracing במקס על הathlon64 שלי זה לוקח כמה שנים טובות לסצנה מורכבת.

סמפרון מול צריך לבדוק על דברים בסייסיים, כמו 3dmark2001 וכיווץ RARים למשל, שאלה בערך הם העומסים שהמעבד הזה צפוי לעבוד בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה בזאת קטנוניות, הרבה גולשים לא יכנסו לביקורת עצמה, אלה יסתמכו על הגראף שהצגת, בין אם שאר הגראפים מציגים אותו דבר או לא זה לא עקרוני. אם רוצים לסכם את הביקורות בגראף צריך להביא אחד שבאמת מציג ביצועים כלליים תחת ישומים שאליהם מיועד המעבד. ואני ממש לא חושב שמי שיקנה סלרון יעבוד עם 3DSmax, כאשר קונים סלרון מראש יודעים שזה לעבודות קלות, גלישה, וכו'. לכן אם כבר מציגים תוצאות מסויימות מתוך ביקורות כלשהי(בעניין הזה - ומעבדים אחרים לשוק הנמוך), לדעתי צריך להציג תוצאות של בדיקות שמשקפות ישומים אלה. ככה ששוב אינני רואה בדבר שאמרתי שום קטנוניות, מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שמה שמשווים פה זה לא ההתלבטות של פותחת הת'ראד...

ההתלבטות היא בין סלרון D 2500 לבין סמפרון 2500.

כמו שאמרתי הסלרון D טוב יותר - הנה ההוכחה:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/sempron.html

הסלרון D320 (2500 מגה הרץ) עדיף מרוב הבחינות. כן, גם משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוריפ יש כאן השוואה בין D עם דירוג של 2.8 ובין SEMPRON עם דירוג 2800+ זה נותן את ההבדלים וברור שהסמפרון מנצח ...

ואם נשווה בין סמפרון 2500+ לבין D בדירוג 2.5 אז ההבדלים (הסמפרון מנצח ) יהיו שוים כי בסך הכל הורדנות לכולם 300+ או 300 MHZ

זה כמו שיש לך שני מספרים כמו 3000 ו2800 אם תוריד לשניהם 300 אז יהיה 2700 ו 2500 ואכן ההבדל בין הסמפרון לCELERON D הוא של

200 או אוליי טיפה פחות (מדובר על 2800+ ועל 335 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמפרון ח*א של מעבד, בקידודים הוא השתפר (בקצת) מול הבארטון, במשחקים הוא נופל

הוא גועל נפש של אוברקלוקר ממש על הפנים..

לדעתי בזבוז כסף, אבל עדיין אני לא מצדיק קניה של D (סלרון נורטווד לפי דעתי היו מוצלחים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VATOS תקרא את סוף עמוד 11 בביקורת -זה אומר שהסמפרון 2800 הוא דווקא אובר קלוקר לא רע -הגיעו איתו ל2.5 ...

לגביי ה3100 הוא לדעתי אובר קלוקר מצויין כי הגיעו איתו ל2.15 עם הסטוק ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוריפ יש כאן השוואה בין סלרון D עם דירוג של 2.8 ובין SEMPRON עם דירוג 2800+ זה נותן את ההבדלים וברור שהסמפרון מנצח ...

ואם נשווה בין סמפרון 2500+ לבין סלרון D  בדירוג 2.5  אז ההבדלים (הסמפרון מנצח ) יהיו שוים כי בסך הכל הורדנות לכולם 300+  או 300 MHZ

זה כמו שיש לך שני מספרים כמו 3000 ו2800 אם תוריד לשניהם 300 אז יהיה 2700 ו 2500  ואכן ההבדל בין הסמפרון לCELERON D הוא של

200 או אוליי טיפה פחות (מדובר על 2800+ ועל 335 )

אתה קראת את הקישור שהבאתי?

המסקנה היא שהסלרון D335 (2800 מגה הרץ) יותר חזק אפילו מהאת'לון 2800 (שלא נדבר על הסמפרון 2800)...

מסקנת הכותה היא, שחוץ מהסמפרון 3100+ (שאני מסכים שהוא מעבד יוצא דופן), הסלרונים חזקים ב5%-6% מהסמפרונים המקבילים אליהם...

וVATOS, הסלרונים של הנורט'ווד ממש גרועים! בהשוואה שלי כל מעבד שנבדק, אפילו הסמפרון 2200, עבר את הסלרון 2800 של נורט'ווד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי מספר ביקורות על הסמפרון והראו כמה שהוא נופל, ואוברקלוקר על הפנים מול הבארטון

אני בהזדמנות אחפש את הלינק וארשום אותו כאן..

בסטוק הנורטווד נופל מול הפרסקוט (סלרון) באוברקלוק אני דיי בטוח שהנורטווד יקח

מניסיון שלי עם כמה (נורטוודים) הם מגיעים רחוק מאוד ועדיין נשארים קרירים (משמע עם תוספת מתח ולוחות רציניים יגיעו רחוק יותר)

בביקורת שאני מדבר עליה היו בהשוואה הבארטון הרגיל, הבארטון מובייל, והסמפרון (כולם בדרגת 2500) וכמו שכתבתי בהודעה הקודמת בקידודים הסמפרון בהחלט עבר, במשחקים הוא נפל

באוברקלוקינג שהם עשו על שלושת המעבדים, הם הגיעו לתוצאה סבירה עם המובייל (לדעתי יכלו יותר, אבל עדיין הכי גבוה משלושת המעבדים)

עם הבארטון הגיעו גם כן רחוק

ועם הסמפרון לא הצליחו להתקדם באוברקלוקינג (בתוספת מתח של 0.2V)

מצטער מראש שאני לא מוסיף כבר עכשיו את הלינקים האינטרנט שלי צולע מרוב הורדות (חוקיות כמובן) ויהיה לי קשה לשוטט בין האתרים (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לחברים

קראתי לעומק את המאמר של XBITLAB והשתכנעתי ללכת לכוון של סלרון D 2500

במאמר רואים בבירור שסלרון עוקף בביצועים את סמפרון.: הזכרון שלו מהיר יותר, והגדלת ה CACHE

לעומת הקטנת ה CACHE בסמפרונים עשתה טוב לסלרונים בתחרות (אומנם לא מדובר בתבוסה של הסמפרונים אבל אין ספק שהשוק ל- "חסכנים" נפתח מחדש).

למעבד אני מתכוונת לרכוש בעלות של 570 ש"ח לוח BAYFIELD D865PE

קראתי דברים חיוביים על לוח זה והשתכנעתי. כמובן שיש את האפשרות של P4P800

אבל יש כ"כ הרבה דגמים לאסוס זה כך שאני פוחדת שאבחר דגם ירוד.

בכל מקרה אני חייבת 3 שנים אחריות גם על הלוח כך שאני מקווה שאני לא טועה בבחירה (לא מעניינת אותי

אופציית ההמהרה בכלל !!!). חשובה לי האמינות והיציבות (שהמחשב לא יתקע ולא יתקלקל )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...