האם ניתן להאריך הכבלים שיוצאים מן הספק לאורך 6 מטר?? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן להאריך הכבלים שיוצאים מן הספק לאורך 6 מטר??

ameer_a7

Recommended Posts

אני לא מדבר על הכבל החשמלי שנכנס לספק.. שאפשר 10000 מטר

אני מדבר על הכבלים היוצאים מהספק אלה שבבננות ואלה שמתחברים ללוח האם ולכוננים וכו'... הלחמה וכו' זה יהיה טוב מאוד.. אבל מבחינת אורך.. גם לא משנה? ולא יפריע לכלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר, אבל מאוד לא מומלץ. כשמאריכים את החוטים ליותר ממטר החשמל נהיה רועש ולא טוב, ויכול להרוס כל מה שמחברים אליו...

יש משהו במה שהוא אומר.

אני לא יודע בדיוק את היחס של אורך/הפרעות, אבל האמת, נראה לי שלא צריכה להיות בעיה מיוחדת אים אתה לא סוחט מהספק שלך יותר מידי (הרבה התקנים ו/או OC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6 מטר זה כלום, זה לא יעשה שום נזק.

תחשוב על זה שמהשנאי העצבני השכונתי שלך שמעביר את המתח ל-220V יש מאות מטרים (אם לא קילומטרים) של חוטי חשמל מתחת לאדמה שבהם עובר מתח של 220V ואין שום דבר שמגביר אותם בכניסה לבית שלך.

זה כמו לחבר מכשיר חשמלי עם כבל מאריך של 20 מטר, לא צריכה להיות שום בעיה.

זה לא מוסיקה או משהו בסגנון (מידע דיגטלי) שרגיש להתנגדות בחוט ולשדות מגנטיים בסביבה שהוא מחובר, החומרה במחשב יכולה לפעול בלי שום בעיה בסטייה של פלוס מינוס 5% במתח, 6 מטר לא יגרום ליותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6 מטר זה כלום, זה לא יעשה שום נזק.

תחשוב על זה שמהשנאי העצבני השכונתי שלך שמעביר את המתח ל-220V יש מאות מטרים (אם לא קילומטרים) של חוטי חשמל מתחת לאדמה שבהם עובר מתח של 220V ואין שום דבר שמגביר אותם בכניסה לבית שלך.

זה כמו לחבר מכשיר חשמלי עם כבל מאריך של 20 מטר, לא צריכה להיות שום בעיה.

זה לא מוסיקה או משהו בסגנון (מידע דיגטלי) שרגיש להתנגדות בחוט ולשדות מגנטיים בסביבה שהוא מחובר, החומרה במחשב יכולה לפעול בלי שום בעיה בסטייה של פלוס מינוס 5% במתח, 6 מטר לא יגרום ליותר מזה.

yeah nigger!

what he said..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולה להיות לך בעיה בחלק מהמתחים, סטיות שנוצרו עקב התנגדות החוטים.

אני ממליץ לך לנסות את זה על ספק חלופי ולראות.

אגב הולי, המתחים שמועברים לבית מתחנת הכוח הם עשרות אלפי וולטים בזרם מינימלי, זאת על מנת שלא יתבזבז הספק בדרך עקב ההתנגדות של המוליכים.

בתחנות ממסר שקרובות לבית יחסית ממירים את המתח חזרה ל 220 וולט עם זרם יחסית גבוה כדי שתוכל להשתמש בו...

ככה שההשוואה שלך לא הכי מדוייקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסבר שלי נכון, רק צריך לקרוא את כולו :)

כתבתי בפרוש שמהשנאי השכונתי העצבני המתח עובר עד הבית שלך על 220V ללא שום הגברה בדרך, מרחק משנאי כזה יכול להיות מאות מטרים אם לא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לכולם לפי מדידות שעשיתי אין שום בעיה להאריך ב6 מטר או יותר את כבלי החשמל

והחישוב הוא פשוט כבל נחושת בעובי 1 מ"מ לאורך 100תתוסף התנגדות של אום אחד לערך אפשר למצוא את הנוסחה ולדעת

מדוייק יותר אבל 6 מטר לא יגרמו לשום בעיה 

עריכה: אורך 10 מטר כששטח החתך הוא 1.5 מילימטר בריבוע

יוסיף 0.12 אוהם בדיוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mitztaer sheze beanglit...pashut yesh baayah bamachsev sheli.

bechol mikre, hasiba sheein baaya shel raash be cabelim chashmalim arukim hem she hem mishtamshim befilterim cmo diodot vedvarim acherim "lenakot" et hachashmal. ata omer sheze shtuyot, aval ani yodea sheze lo,veani mechke layom (vehayom haze yagia) sheyehares lecha tziud biglal shelo heemanta sheyesh davar kaze raash beelectronica.

http://www.engin.brown.edu/courses/en123/arch/23safety.html

bein hashaar katuv sham shekol meter shel cabel lo memugan mekabel 100 microvoltim shel raash.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...