3DMark 2005 הדיון הרישמי! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3DMark 2005 הדיון הרישמי!

Holography

Recommended Posts

• תגובות 222
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכל במהירויות סטוק- בהתחלה הייתי עם הגרסא הקודמת של הקאטאליסט הרצתי את הבנצ' ואחרי הבדיקה הראשונה הוא נתקע בטוענה שאין לי מספיק בכ.מסך (אההה WHATEVERRR)

הורדתי את גרסת הבטא של הקטאליסט החדשים (שאגב אומרים שפותרים ששם את הבעיה של הכרטיסי 256MB ) ואז הרצתי

וואו!!!!!!! קודם כל זה כבדדדדדדדדד.... ויש לי מערכת חזקה למדי הייתי אומר ואין - הכל מקרטע- כשהיה את המבחן של הCPU אז בכלל לא עלה מ1 FPS . אבל איזו גראפיקה!!! בחיים שלי לא ראיתי כזו גראפיקה מעלפת (במיוחד עם הספינה המעופפת- פשוט מהמם) .. דום 3? פחחחחח הצחקתם אותי..

אבל לגראפיקה גם מחיר- וכמו שאמרתי הוא קירטע פצצות וקיבלתי תוצאה מסכנה של 2851 - עכשיו אני לא יודע מה המדד- רק כשאנשים יתחילו לקבל תוצאות אני אוכל להשוות.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה בסדר גמור , 9800פרו כאמור מקבל 2300-2500... , אז 9800XT אמור לקבל ככה , אני יכול להגיד לך שאפילו קיבלת תוצאה גבוהה במקצת...

עריכה : , כרגע אני הולך לנסות להריץ את זה על FX5200 , חכו לתוצאות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ לא יודע- הברירת מחדל (זה הגרסא החינמית לא נראה לי שאפשר לשנות שם )

אבל לפי איך שראיתי (חוץ מהבדיקות של של המעבד שרצות ברזולוציה הכי נמוכה) זה נראה לי 1024X768 בטוח לא 800X600- הייתי שם לב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח עידן - הדסקטופ שלי מ-מ-ש לא על 800X600 - תן לבדוק 1280X1024!!!

פשוט לא צילמתי את הדסטופ אלא רק עשיתי ריבוע מסביב לתוצאה כדי לא סתם להביא תמונה ענקית-פעם כשצילמתי את כל הדסקטופ ושמתי כאן אז האתר חתך לי חצי תמונה כי היא הייתה ע-נ-ק-ית

וה3DMARK ממש לא רץ על 800X600 (אולי רק בבדיקת מעבד) בבדיקות של הכ.מסך הוא רץ על רזולוציה גבוהה- אתה ממש יכול לראות הבדלים בין 800X600 לבין 1024X768 - זה שמיים וארץ הבדלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד ש 99% זה על 800 על 600...

סתכל על התמונות של כולם ואז תבין...

ואם זה לא מספיק התוצאה שלך כבר אומרת הכל

תשנה את ההגדרות ותריץ שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוהו אנשים די עם הסקפטיות....הנה התמונה של המאפייני מסך

ובקשר ל3DMARK 05 אז לא נגעתי שם בהגדרות- אני לא יודע בכלל אם אפשר לגעת בהגדרות כשזו הגרסא החינמית- בכל אופן לא נגעתי- תסתכלו על הגדרות הDEFAULT ותראו שהרזולוזיה היא ממש לא 800X600 - תעשו לי טובה גם בעין רואים את זה כשרצה הבדיקה.

ואתם לא יכולים להשוות תמונות של אנשים אחרים כי הם צילמו ברזולוציה אחרת - אז כל הגופנים וכל החלונות וכל הגדלים בכלל נראים אחרת

ולגביי לשנות הגדרות- אני אומר שוב לכאלה שלא הבינו! זאת לא הגרסה הPRO! זאת הגרסא החינמית אי אפשר לשנות שם הגדרות- אפשר רק להריץ את המבחן על הגדרות דיפולט ולקבל תוצאה וזהו

ולגביי תוצאות של אנשים אחרים- כאילו מה נסגר איתכם? אתם משווים לי מישהו עם מעבד חלש וזכרונות חלשים? הכי קרובים שבדקו כאן לכ.מסך שלי זה רדאון 9800PRO עם 128MB ועובדה שהתוכנה הזאת מנצלת היטב 256MB כי בהתחלה היא לא רצה לי עד שלא הורדתי את הבטא של הקטאליסט החדש שפותח את האפיק ל256MB (תבדקו נראה לי בPCARENA או כאן יש ידיעה על זה וקישור)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...