אוטו דיפו - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוטו דיפו

Athlon-WINGS

Recommended Posts

כיסויים יפים לרכב (לכל המושבים באוטו) אתה יכול למצוא היום אצל כל רפד בדרום ת"א, יש דוגמה שמאוד הולכת עכשיו (אדום/צהוב/כחול עם שחור ואיזה כיתוב יפני), וזה נמכר בסביבות ה-200 ש"ח, אצל חלקם כולל עבודה (אם צריך לפרק את המושבים...). לא יודע כמה זה באוטו דיפו, אבל יש לי הרגשה שיותר.

ואני בכל מקרה מצטרף לכל מה שאנשים לפני אמרו על מכוניות "משופצות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותחשוב טוב טוב אם אתה באמת רוצה לגעת בפח של האוטו, לך תדע אם תתחרט ותרצה להוריד את המדבקות מה זה יעשה לצבע..

האוטו שלי כשהבעלים הקודם שם דף למכירה עם סלוטייפ על החלון האחורי, כשקניתי את האוטו נשאר שם חלק דביק ואני לא מצליח להוריד אותו..:-(

אז מה עם כל הפח יהיה מכוסה ברובו מדבקות?..

אני לא רוצה בכלל לחשוב עלזה.... :-X

ועריכה קלה, בבוא העת, כשתרצה\ההורים ירצו אם האוטו של ההורים, למכור את האוטו, לך תמצא את הטמבל שירצה לקנות אוטו שהתעסקו איתו בדבר הכי קטן...רק תתחיל עם מדבקות וכאלה וכבר חבל.

אני מכיר כלכך הרבה אנשים שרק שומעים על איזה אוטו שמישהו התעסק איתו במשהו הכי קטן שיש וכבר מסתכלים על האוטו כעל..מי יודע מה..ואפילו אם תשלם להם הם לא ירצו אותו.

ואני בטוח שיש עוד הרבה כאלה..

תשים גופיות כיסויים למיניהן הכל אבל אל תתחיל עם פח ומדבקות ונאונים ופדלים וכאלה...בד"כ אנשים נרתעים מרכבים שעושים להם כלמיני שינוים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתלון אני די מבין אותך... בקשר לשיפורי האוטו

חוץ מהניאון... זה באמת קטע של ערסים, אסור על פי חוק ואולי מסוכן במקרים מסויימים

ואל תשים לבינתיים חומר לצמיגים, למרות שזה עניין של 30 שח. לא שווה את הכסף במיוחד שאתה הולך לשים צמיגים חדשים

אתה יודע לבחור צמיגים?

כדאי לך להשקיע גם בטיפולים לרכב... שימונים למיניהם, גירוזים וכו'

זה יכול לחסוך אלפי שקלים במקרים מסויימים.

אל תערבב צמיגות של שמן מנוע!

תשים מים לוישרים לקראת החורף.

בדוק מים ברדיאטור... וכו'

בקשר לריחן... יש לי המלצה סוף סוף בשבילך

אני מכיר את כולם תאמין לי

הכי טוב שנתקלתי בו הוא אחד עגול שנדבק עם מדבקה קטנה באמצע שלו

קניתי אותו בג'מבו (סופר גדול לאוכל), לא ראיתי כאלה באוטו דיפו... ועכשיו גם בג'מבו אין את זה

אבל תחפש כזה ואם תמצא תנסה אותו, עולה 12 שח בערך.

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות,

eran,

יש לי כרגע כיסוי מעפן להגה...מוזנח מאוד...בגלל זה אני מחליף..אני מודע לכך שזה עושה את ההגה גדול יותר.

בקשר למדבקות...מקסימום אפשר לצבוע מחדש...אבל צודק נראה לי אני אוותר על זה..

moooshe,

אני גר באזור הקריות..

yaniv,

כן..יודע...הצמיגים כבר שחוקים..צריך להחליף אותם

בקשר לריחן אני אבדוק בג'מבו אם יש...אני לא רוצה ריחן שאחרי שבוע לא מריחים אותו יותר והוא לא מפיץ יותר ריח..אני רוצה שיהיה ריח קבוע ונעים באוטו.

מה אתם אומרים על הספריים לשימון המנוע? כדאי? זה ישמור על המנוע ככה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

אל תשים שום תוספים ברכב שלך.

בטח ובטח אם אין לך בעיות נזילה וכאלה של שמן מנוע\גיר\וכו'.

שמע, הריחן שאמרתי לך יסחוב לך לפחות 3 שבועות. אמרו חודש על האריזה... באמת אחלה ריח

מאלף בחורות ;)

בקשר למדבקות, אתה מדבר פה עם מומחה מספר אחד

רגע רגע.... אתה מתכוון ל ONEILL NO FEAR OAKLEY וכו'?

יש להם את אותו דבק למשל כמו המדבקות הקטנות של הטסטים השנתיים לרכב?

אם כן זה נורא פשוט להסיר את זה... יש לי חומר מיוחד לזה... כמה טיפות והוא מ**** את הדבק הזה קיבינימט.

בקשר לסימנים שהסלוטייפ השאיר לך אני לא מאמין שאתה תקוע עדיין עם הסימן הזה.... הורדתי קשים יותר כבר

תחפש שמן אקליפטוס, אין לי מושג מאיפה מביאים את זה אני ינסה לשאול את אמא שלי מחר. זה במיוחד לדברים כאלה.

צמיגים תקנה רק איכותיים! YOKOHOMA שמוכרים ב OFFIVE DEPOT ממוצעים +

יש באותו מחיר מעולים של פירלי ו GOOD YEAR

MICHLINE יקרים נורא וללא הצדקה (חברה מעולה!!! אבל לסופר לנסר לא חושב ששווה להוסיף עוד 300 שח ל 4 צמיגים)

עלו לי לפני כשנה 4 צמיגי PIRELLI P3000 כ 600 שח כולל התקנה ואיזון ובלה בלה בלה.... וכל חודש הוא אמר לי לבוא לבדוק אוויר בגלגלים במקום בתחנת דלק עם כל הזיופים שלהם...

תתחדש! (ואל תשים נאון, זה באמת מסוכן בחלק מהמקרים)

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שם KENWOOD ולא PIONNER ולא CERWIN WAGA וכו'... חבל על השמשה ועל המערכת שלי.

רק בגלל הספק שיחשדו שיש מערכת ברכב אני לא עושה את זה..

לא רוצה לפתוח לך פה, אבל תחשוב שתתעורר בבוקר ותגלה שדפקו לך את המערכת רק בגלל ששמת מדבקה וזה העלה אצלם חשד!

כאילו מה תחשוב לעצמך אתה מבין.... זה הרגשה חרא!!!

תקשיב עכשיו נזכרתי שמקודם כתבת שקנית מערכת של CALIFORNIA BOOM

שמע לא נעים לי, אני מעריך אותך וכו'... אבל אתה פראייר וחבל שאתה לא בודק מה שאתה קונה לפני שאתה קונה

אם תגיד לי שחבר\מכר המליץ לך בכלל זה יהיה עצוב

מערכות פשוט זבל, גם בחינם לא הייתי מתקין אותם.... אני בטוח שלא תרצה שמכל בור ביוב הכי קטן בעולם הדיסקים יקפצו לך... מכל זקנה שתיתן ברקס חצי חזק הדיסק ישתין את עצמו החוצה.... לא אומר לך לרוץ לקנות MP760 של פיוניר אבל יש דגמים מעולים ב 1000 שח גם!!! עם MP3

תחזיר אותו

אם אתה מצליח תבוא שוב לפה ונמצא לך משהו סוף הדרך

כמה עלה לך אגב?

במערכות חשוב מאוד ההתקנה...

חוטים, מיקום שלהם וכו'... אפילו זווית לצ'ינג'ר חשובה במידה ויש לך

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר עם הרדיו דיסק 3-4 חודשים...ועדיין אין לי איתו בעיות...

קפיצות אין..לא זכור לי שהיה מקרה כזה...האיכות מעולה יחסית לטייפ הקודם שהיה תקוע שם. 4 חודשים זה כבר מחזיק...מה לעשות לא היה לי כסף לפיוניר...הייתי צריך משהו זול וקניתי את זה במכרז בוואלה

וחוצמזה...הפאנל הוא נשלף..ככה שאין להם מה לגנוב

כשקניתי את הרדיו דיסק CALIFORNIA BOOM יצאתי מתוך נקודת הנחה שזה הולך להיות חרא ולהפסיק לקרוא את הדיסקים אחרי חודש (למה קניתי? כי לא היה לי כסף ורציתי משהו ממש בזול..)..בינתיים זה לא קרה לי...והוא עובד ללא שום תקלות

הבאסה היחידי עם הרדיו דיסק הזה שאין כפתור STOP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]why not put some performance parts? not all performance parts can be seen without taking apart the engine and even then it's hard to notice them.

for example you can get high compretion pistons. not too expansive, not too hard to install (well you do need to take apart the engine, but it's easier than a turbo/supercharger). can give an improvment of 25-50 HP and more (depands on how badly the stock engine was designed).

taking it to the extreme my dad is restoring an american car ('56 Chevrolet Bel Air), which had severals engines from "small" block 3.8L S6 to big block 4.6 V8, anyways the same engine (S6 3.8L) had many versions (from diffrent years) of different compression ratios: 115HP@1:7.5, 140HP@1:8.0, 145HP@1:8.3. apart from the compression ratio the engines was the same.

if you thinking about it look here. keep in mind that HC pistons and non normally aspirated engines don't go together[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ה-pistons האלה עושים? כמה זה עולה?

אני לא מועניין כרגע לעשות שינויים במנוע ודברים כאלה...כי בעוד שנתיים אבא שלי קונה אוטו חדש יותר. שיוניים ביופי, כמו גופיות, רדיו דיסק, מערכת - אני יכול לקחת לאוטו החדש.

עריכה:

ח'ברה אל תשכחו היום למלאות דלק..הוא מתייקר היום בערב ב3%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...