מי מבין מה עושה המוצר הנ"ל ... ויכול להסביר לי בבקשה... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי מבין מה עושה המוצר הנ"ל ... ויכול להסביר לי בבקשה...

eliaz_b

Recommended Posts

http://www.radix.co.il/radixprotector.htm

זה אמור להיות איזה כרטיס כזה של פי סי איי

ששומר את המצב האחרון של המחשב למקרה של נפילה או משהו כזה....

הבנתי שאנשים שמתעסקים בעריכת עובדים עם זה והם מאוד ממליצים....

על כול פנים לא הבנתי אך זה עובד ...ואיפה נשמר החומר בדיוק... ומהיכן הוא משוחזר וכו?

אז מי שמבין ויכול להסביר לי אני יודה לו

ובכול מיקרה עם יש למישהו את המוצר הנ"ל ויכול לדווח אך הוא אני ישמח

חג שמח לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה דברים במחשבים בבית ספר שלי

כל פעם שמפעילים מחדש את המחשב ההארד דיסק שלו חוזר לאותו מצב שהוא היה בו לפני שהשתמשת במחשב

נגיד התקנת משהו על המחשב אז שתפעיל אותו מחדש מה שהתקנת יעלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם ... שם נשמר כל המידע של הכונן.

מה שמוזר לי שהם לא אומרים את ההגבלה... אין מצב לדחוף שם 80GB

קיצור זה באמת עובד, אני מכיר את זה... אין לי מושג לגבי ההגבלות של GB

תברר איתם... בטח ידעו או אולי יש גדלים שונים

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא דוחף את כל המידע של ההרדיסק לשבב

זה שומר את כל השינויים על ההרדיסק, השבב הוא זה שדואג שכל שינוי בהרדיסק ישמר על ההרדיסק

קצת הגיון, אתה רוצה להגיד לי שאם יש לי הרדיסק של 250GB זה שומר את כל ה-250 על השבב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את זה בבית הספר שלנו, המורה קורה לזה "הג'וק" אני ממש לא יודע למה :P

זה הדבר הכי מעצבן שקיים בבית הספר, פעם התקנתי בביהס NFSU באתי לשחק למחרת ואופ המשחק לא קיים, מבאס ביותר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הגיון, אתה רוצה להגיד לי שאם יש לי הרדיסק של 250GB זה שומר את כל ה-250 על השבב?

איזה נודניק... :P

אתה לא יודע לקרוא הודעות של אחרים...

כתבתי אצלי בהודעה

אין מצב לדחוף שם 80GB

אז אתה בא ואומר לי שאני חושב שאני יכול לשים שם 250GB? נו באמת מה קורה איתך... למה צריך להתעסק בשטויות פה כל היום.

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז למה זה יותר טוב מלעשות גואוסט למשל?

מה היתרון של זה על פני גואוסט?

שנייהם נשמרים על ההרד דיסק...ככה שאם יש נפילה של ההרד דיסק בכול מיקרה הלך לי החומר!!!

אז מה היתרון? (כניראה רק המהירות של השיחזור!!)

לא ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בא במקום GHOST אלא משהו אחר לגמריי

אם יש לך כיתת מחשבים שכל הזמן התלמידים עושים שטויות וכו' אז ככה אחרי כל שיעור שהרסו לך חצי מהמידע על ה HD אתה פשוט עעושה ריסטרט והכל חוזר לקדמותו

למשתמש בייתי אין שום שימוש לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה דברים במחשבים בבית ספר שלי

כל פעם שמפעילים מחדש את המחשב ההארד דיסק שלו חוזר לאותו מצב שהוא היה בו לפני שהשתמשת במחשב

נגיד התקנת משהו על המחשב אז שתפעיל אותו מחדש מה שהתקנת יעלם

בדיוק כך, אצלי בעבודה יש כיתות מחשבים שסטודנטים יושבים על המחשבים. הכרטיס שומר את כל השינויים שנעשים במחיצה נסתרת בסוף הדיסק שאני קובע את הגודל שלה בזמן ההתקנה (בדר"כ 500MB). ככה ברגע שיש בעיה במחשב עושים ריסטרט למחשב וישר הכרטיס דואג לבטל את השינויים שנעשו והופ יש מחשב תקין שעובד בדיוק כמו ביום שהתקנתי אותו. היתרון על GHOST? שתי תחומים נפרדים . GHOST הוא לשכפול מדיסק אחד לשני. הכרטיס הזה עוקב אחרי שינויים. בדגמים היותר מתקדמים שלהם אפשר לשמור כמה נקודות גיבוי ולחזור אליהם אחורה לפי הצורך. לבית זה לא ממש פרקטי להשתמש בכרטיס כזה אבל למחשבים שלא אמורים לעבור שינויים זה אחלה דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מוותר על ה radix, גם בעבודה אצלי משתמשים בזה, וגם ב ghost.

radix מעולה לכיתות לימוד, ה ghost מיועד למחשב אישי, ככה תוכל להתקין התקנה חדשה ונקייה, לשים את כל הדרייברים, להתקין מספר תוכנות חשובות (אנטי וירוס וכ'), להגדיר , לבצע עידכונים. ולפני שתתחיל להתפרע בהתקנות לעשות ghost למחיצה ניפרדת או כונן חיצוני או לדוידי. כך כשהמחשב יתחיל להראות אותות של עייפות מרוב התקנות והסרות, או שאיזו תולעת תתפוס אותך. שתחזר את ה IMAGE.

;D

ככה אני עובד, וזה משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...