טמפרטורה גבוהה עם TI 500 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורה גבוהה עם TI 500

A.S.A.P

Recommended Posts

ברשותי כרטיס המסך ?(ASUS V8200 T5 (geforce3 ti500

כאשר הווינדוס עולה טמפ' הכרטיס על 50 וקצת וכשהמחשב ממשיך לעבוד גם בסביבת הכרטיס מגיע לטמפ' של 60 וקצת.

לפעמים אפילו במשחקים כבדים המחשב דופק ריסט בגלל התחממות יתר של הכרטיס וזה מאוד מעצבן!

כאשר הסמארט דוקטור של אזוס דולק בסביבת ומופעלת האפשרות של האוברקלוק הדינמי (כמובן כלפי מטה) הכרטיס פועל על 55 מעלות.

האם טמפרטורה כזאת היא הגיונית לכרטיס הנ"ל או שהיא יכולה לפגוע בו?

אם לא אז מה אפשר לעשות כדי להוריד את הטמפרטורה? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יכולה להיות בעיית זרימת אויר ואיורור הכרטיס, 60 מעלות זה באמת מתחיל להיות קצת גבוהה, אבל לא נראה שזה כל כך קריטי, ותמיד אפשר לשים קריסטל אורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם!

קום אתה צודק.

האוורור במארז שלי באמת על הפנים. יש לי רק מאוורר אחד על הספק מאחורה ומאוורר אחד נוסף מאחורה שמוציא אויר חם.

השאלה היא האם לקנות מאוור 92/120mm לקידמת המארז יעזור לזרימת האוויר והאם הוא גם יכול לעזור לטמפרטורה של כרטיס המסך?

אם כדאי לקנות מאוור לקדמת המארז אז איזה גודל כדאי ושל איזו חברה כדאי? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה מקדימה תהפוך כדי שידחוף אויר...

ברור שצריך שהמאוורר מקדימה ידחוף אויר...

אבל אין לי מאוורר מקדימה... :'(

כשקניתי את המחשב קניתי מארז עם מאוורר כפול, אבל הגיע אליי רק מאוורר על הספק ואחד מאחורה שמוציא אוויר.

הייתי אמור לקבל עוד מאוורר לקדמת המארז?

בכל מקרה חשבתי לקנות מאוורר נוסף לקדמת המארז שיכניס אוויר אבל אני לא יודע איזה ואם בכלל כדאי לקנות מאוורר רשום או סתם מאוורר של חברה לא ידועה (generic).

אם אני קונה מאוורר רשום אז איזה מאוורר כדאי לקנות, איזה גודל, של איזו חברה והאם זה בכלל יכול לעזור לטמפ' של כרטיס המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...