מה אתם אומרים על איך ששרית שרה? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על איך ששרית שרה?

The Terminator

Recommended Posts

לכל אחד יש את הזכות לשמוע מה שהוא רוצה ולחשוב מה שהוא רוצה...ואני מכבדת את זה...

כל עוד לא שומעים את זה לידי... >:(

ולדעתי לא הגיע לכל העולם לשמוע את זה....זוועתי... :AR15:

אבל כפי שמישהו אמר לפני - התחרות בימנו כבר ממש מגעילה - אין שם שום דבר מקורי או מיוחד...

אבל אם זה מוצא חן בעיני מישהו - שיהיה לו לבריאות......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח ^Rockford

לא יודע... הנקודה כבר מובנת, 90 אחוז ממשתמשי הפורום הם אנטי שרית חדד.

מיצינו אותה, לא חושב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרית חדד שרה חרא , המוזיקה שלה חרא , כולם חרא .....

אבל מה שבטוח , היא ייצגה את בכבוד . ההשוואה עם פינג פונג - לא לעניין בכלל .

למה בגלל שכותבים לה שירים מזרחיים עם לחן של באסטיונרים ? מה היא אשמה היא הגיעה לאן שהגיעה רק בזכות עצמה ובעבודה קשה (שלא כמו בן ארצי הזוועתי שלא סתם שר "אני אפס" דוגמא מנצחת לדעתי) אבל נעזוב את זה

יש לה קול מדהים היא עולה ויורדת לטונים מדהימים מסלסלת ומאלתרת מצויין (צריך קצת להבין במוזיקה כדיי לשפוט אני חושב >:( )

למי שאין שום הבנה בתחום המוזיקה וסולד מתחום מסויים של למשל מזרחית אין זכות לומר שהיא חרא זמרת אלא רק לומר שהוא אישית לא אוהב את השירים.

דבר שני אני לא רואה בכלל מה לא היה בסדר בשיר איך בדיוק הוא היה פחות טוב מאין דבר ? מלהקת עדן ואפילו מדיוה ??

מילים ולחן יפים מאוד ולדעתי שרית שרה יפה מאוד גם שירבו אמנים ברמה שלה תאמינו לי רק דבר אחד שאני לא יודע אם הוא טוב או לא זה המבטא הישראלי\מזרחי הכבד כשהיא שרה באנגלית אבל אם לא שמתם לב אנחנו בין המדינות היחידות ששרות את רוב השיר בשפה הלאומית שלהם

כל הכבוד על זה!

אגב שאלה לכולם ושאלה ברצינות: מישהו פה היה בעד שלהקת רוק כמו היהודים למשל תייצג אותנו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"(שלא כמו בן ארצי הזוועתי שלא סתם שר "אני אפס" דוגמא מנצחת לדעתי) אבל נעזוב את זה"

"למי שאין שום הבנה בתחום המוזיקה וסולד מתחום מסויים של למשל מזרחית אין זכות לומר שהיא חרא זמרת אלא רק לומר שהוא אישית לא אוהב את השירים"

אפילו באותה ההודעה... :o ::)

קיצר

אתה אוהב את הסוג הזה

כל העולם לא, וגם הפורום הזה לא.

(שים לב, היו 3 שירים מזרחיים בתחרות ואנחנו היינו המקום הגבוה ביותר- לפני טורקיה ומקדוניה...*)

* אם אני לא טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעייה לא הבנתי ?

בקשר לשרית טורקייה ומקדונייה פה נעוץ הטמטום של העולם (שלא תתקפו אמרתי של העולם לא שלכם!)

שרית עשתה סלסול וחצי זה הפך את השיר למזרחית ? באותו לחן אותם המילים תשנה רק עיבוד של כלי נגינה ושים את ברי סחרוף תראה איך אותו שיר הופך לפופ אירופאי אין שום קשר בין LIGHT A CANDLE למוזיקה מזרחית חוץ מהעובדה ששרית חדד שרה אותו

וכן יש לי זכות לומר שבן ארצי הוא הזמר הכושל והנעלג ביותר עלי אדמות לא תמליל לא לחן ובטח שלא קול

ושרית פשוט זמיר סגנון זה משהו אחד! איכויות זה משהו אחר

מי אוהב אופרה ? לא הרבה אבל זה פשוט סוג גאוני והיופי שלו טמון במורכבות שלו

אני פותח סקר ... סתם לדעת בוא נראה מה יענו

אבל אין מה לומר שרית בהחלט!!!!!! לא ביזתה בהופעה שלה היא הייתה גדולה! נתנה 100 אחוז ממה שהיא התבקשה לתת ואיש לא ציפה שהיא תזכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרית חדד שרה חרא , המוזיקה שלה חרא , כולם חרא .....

אבל מה שבטוח , היא ייצגה את בכבוד . ההשוואה עם פינג פונג - לא לעניין בכלל .

למה בגלל שכותבים לה שירים מזרחיים עם לחן של באסטיונרים ? מה היא אשמה היא הגיעה לאן שהגיעה רק בזכות עצמה ובעבודה קשה (שלא כמו בן ארצי הזוועתי שלא סתם שר "אני אפס" דוגמא מנצחת לדעתי) אבל נעזוב את זה

יש לה קול מדהים היא עולה ויורדת לטונים מדהימים מסלסלת ומאלתרת מצויין (צריך קצת להבין במוזיקה כדיי לשפוט אני חושב >:( )

למי שאין שום הבנה בתחום המוזיקה וסולד מתחום מסויים של למשל מזרחית אין זכות לומר שהיא חרא זמרת אלא רק לומר שהוא אישית לא אוהב את השירים.

דבר שני אני לא רואה בכלל מה לא היה בסדר בשיר איך בדיוק הוא היה פחות טוב מאין דבר ? מלהקת עדן ואפילו מדיוה ??

מילים ולחן יפים מאוד ולדעתי שרית שרה יפה מאוד גם שירבו אמנים ברמה שלה תאמינו לי רק דבר אחד שאני לא יודע אם הוא טוב או לא זה המבטא הישראלי\מזרחי הכבד כשהיא שרה באנגלית אבל אם לא שמתם לב אנחנו בין המדינות היחידות ששרות את רוב השיר בשפה הלאומית שלהם

כל הכבוד על זה!

אגב שאלה לכולם ושאלה ברצינות: מישהו פה היה בעד שלהקת רוק כמו היהודים למשל תייצג אותנו ?

שרית גדולה לתחום המוזיקה שהיא משדרת , למרות המילים המטופשות של השירים שלה . הקול שלה יפה , סגנון , ההצלחה יפה .

תוכן ? אין תוכן . מסחרית לשמה , מזרחיות בינונית עם פזילה המונית ארץ ישראלית .

לגבי ייצוג באירווויזיון - להקת היהודים : אני חושב שלא הבנת את הפואנטה . האירוויזיון היא תחרות השירים האומללה ביותר . שירים דלוחים בעלי קצב שמנסה להקלט , מסר אין .עבור להקת היהודים זה היה מעין ירידה ברמת האומנות שהם . להקות אחרות שמבצעות אומנות לשמה לא ראויות לייצג אירוויזיון , מכיוון שזה לא המטרה שלהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיע לנו לא להשתתתף 20 שנה בתחרות :-[

רק על זה ששלחתנו את שרית חדד

שלא לדבר על מה שהיה שנים קודמות ... (פינג פונג, דרלה שרון .. וכו ...)

זת בושה לאומית ! :'(

ולא רק ששרית חדד לא יודעת לשיר :nono:

היא ממש מזייפת באנגלית !

מי הגאון שחשב על זה ?

:bash:

כן ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...