בעיה מוזרה ב R9800 ועוד כמה דברים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה ב R9800 ועוד כמה דברים

tal hw king

Recommended Posts

יש לי בעייה מוזרה, שאני משחק במשחק שנרא REVEN SHELD ובכול פעם שאני מארח אצלי (יענו על המחשב שלי) משחק ברשת אז אני רואה לפעמים את הדמויות לבנות, הכול אני רואה טוב אבל את הדמות הספציפית אני רואה בצבעים "טוב" ולבן "טוב" ולבן מאבהב לי לפעמים זה מסתדר לפעמים לא, אם יצא לי לצם אני יעלה לפה תמונה........

למשהו יש מושג מה הבעייה

יש לי כרטיס שלGB-9800PRO לא נעשה שום OC זה קשור להתחממות של הכרטיס? ד"א הבעייה גם מלוות באיטיות של המחשב

עוד שאלה:

חוץ מהבדלי זיכרון, איזה עוד הבדלים יש בין ה PRO ל- XT?

האם צריבת ביוס ו OC קטן ויש לי XT? רק עם זיכרון של 128 (ששוה עריך ל ~250 בגלל תכנולוגית הקיבוץ אם אני לא תועה)

והאם אתם ממליצים להחליף לו את הקירור המקורי?

עוד משהו:

אחרי 3 חודשים שהשתמשתי בכרטיס, המאוורר שלו האיט עד שנתקע והכרטיס התחמם (אבל ממש, נגעתי בצלעות מייד וקבלתי קוויה..........מסכן!!! היה לו חם!! הוא רק תינוק!!) קיצר שלחתי את הכרטיס לתיקון, ואחרי שבועיים תמימים קבלתי אותו בחזרה, האם נעשה נזק לליבה שלי?, כי אני חושב שהם לא החליפו לי את הכרטיס, הכוונה בנזק זה פגיע בביצועים או פגיעה עתידית, יש לציין שהכרטיס כיבה את עצמו באמצע המשחק (שציינתי לעי"ל)

עוד שאלה, זה לא בעייה סתם מעניין אותי לדע, האם לליבה של הכרטיס יש זיכרון (CASH) כמו למעבדים או שיש לה רק את הזיכרון שעל הכרטיס?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...