ADSL או כבלים? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ADSL או כבלים?

DJO

ADSL או כבלים?  

468 הצבעות

1. 1. ADSL או כבלים?

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לי יש כבלים של ערוצי זהב

ולהגיד לך את האמת בחיים לא היה לי ADSL

אבל בכבלים כל כמה שעות יש בעיה כזאת מוזרה שברשת של ערוצי זהב כאילו איזה נתב שם עובר ריבוט

בכל מקרה אין לחמש דקות ואז שוב חוזר וזה דיי מעצבן כי תוכנות כמו אידונקי וקאזה לא מתעוששות מכאלה נפילות בקלות

בכל זאת המהירות בדרך כלל מדהימה (בשבילי שהייתי רגיל ל 5 קילובייט)

80-70 קיי בהורדה ואני מעלה כמעט לכל מקום ב 11.25 קילובייט

750/96

כמו שרשום

בכל מקרה אם אתה מתכוון לקחת את החבילה של ה 500 ב ADSL אני מציע שתיקח כבלים 750 כי זה כמעט אותו מחיר אבל יותר מהירות וזה בדוק במקומות שאני מוריד 80 קיי חבר שלי עם ADSL 0.5 מוריד רק ב 62 קיי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

אם אתה גר בת"א אל תתפתה למה שהמוקדניות החביבות במוקד של תבל-דיגי'טאל אמרת לך, היות ובחצי השנה הקרוב לפחות לא יהיה מהיר של הכלבים בתל-אביב או בכל מקום שתבל דיגי'טאל מספק שירותים, היות והחברה על סף פשיטת רגל ולא הולכת לספק את האינטרנט המהיר כ"כ מהר... :AR15:

מסקנה: ADSL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת הייתי מעדיף כבלים או ADSL 1.5

אבל אני "תקוע" לבנתיים עם ADSL 0.5 אבל אולי אח"כ אני אשדרג...

בנתיים אני לא בטוח בהחלטתי ..למרות שADSL די מהיר ..ככל שכמות המשתמשים עולה המהירות קצת נחלשת

לעומת הכבלים שהמהירות בד"כ נשמרת..אבל עדיין אני מעדיף את הADSL או ת'אמת אני מעדיף כל דבר שעולה על

מודם 56.6K ;D

:asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא צריך משהו יותר מ

ADSL

חבילה של 64...

זה מגיע למהירויות גדולות הרבה יותר מ-64

זה זול יחסית...

תאמינו לי אין הבדל כשזה במהירויות גבוהות כמו 500-700

וכל זה...

זה סתם מספרים

תכלס זה מוריד אותו דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את החבילה של ה ADSL EXTRA מאז שהתחילו למכור את חבילות האינטרנט המהיר לצרכנים ואני מוכרח לציין שעם הזמן

היציבות והמהירות רק השתפרו.

אם בהתחלה היו הרבה בעיות בתדירות גבוהה הרי שעכשיו תדירות התקלות ירדה בצורה מדהימה והיציבות השתפרה פלאים.

מה שאני בעצם בא לומר זה שכרגע כל טכנולוגיית האינטרנט בכבלים היא חדשה בארצינו,

ולפי דעתי יהייה ניתן להשוות אותה ל ADSL רק לאחר זמן מסויים כמו שנה לאחר שהמערכת תספיק לתפוס קצת ניסיון.

בינתיים אני מרוצה מה ADSL שלי ;D (חוץ מהמחיר הגבוה והמוגזם לדעתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שADSL די מהיר ..ככל שכמות המשתמשים עולה המהירות קצת נחלשת

לעומת הכבלים שהמהירות בד"כ נשמרת..

ההפך , באיי די אס אל המהירות נשמרת , בכבלים זה לא נשמר , ככל שיש יותר משתמשים בכבלים המהירות נהיית יותר איטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו כבר לדבר שטיות.

אז קראתם איפושהו על זה שבכבלים מהירות הגלישה יורדת כשיש הרבה משתמשים ואתם כל הזמן מצטטים את העובדה הזו אבל זה לא נכון!!!

תפסיקו עם זה כבר ממש מעצבן.

כל פעם כשמשתמש חדש בפורום שואל מה יותר כדאי לו ADSL או כבלים בה איזו חוכמולוג אחד שקרא לפני שנתיים שבכבלים מהירות יותר ככל שמספר האנשים עולה הוא אפילו לא יודע להסביר למה זה קורה (כי הוא לא מבין בזה כלום) ואז הבן אדם מסיק שכבלים זה לא טוב בשבילו שזה שטות גמורה אז מספיק אם זה.

אתם לא מבינים שכבלים עובד דרך סיב אופטי המהיריות שאפשר להגיע עם הסיב הזה הם עצומות אז מספיק לקשקש!

כבלים זה לא כמו אין להם מרכזיות שבהן מוגבל מספר המגהביט שמקצים לשכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...