פסטיבל בראשית (ושאר פסטיבלים [ דריה P; ] ) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פסטיבל בראשית (ושאר פסטיבלים [ דריה P; ] )

Kenny

Recommended Posts

נו בטח שאני יתעצבן שאנשים סתם יורדים על משהו שאין להם מושג על מה הם מדברים.

אני לא ממש יודע מה יהיה השנה , אבל שנה שעברה למשל

היו הופעות של

מוש בן ארי , דורבנים , יהודים , איברי לידר , דנה המבורגר , ועוד כמה שאני לא ממש מצליח לזכור

ובבמה של הטראנס היה את

infected \ raja \ skazi

ועוד כמה דיג'ים , שאני לא הכי בתחום , אז לא יודע אם הם שווים משהו.

וכל זה היה על 3 ערבים ולילות.

ו130 או 150 שקל שווים את כל ההופעות והמסיבותה האלו.

כי תחלס מסיבה ששעה אחת אינפקטד מופיעים זה כבר יקפיץ את המחיר של הכרטיס לקרוב ל100 שקל.

ובטח ובטח שאם ראג'ה רם מופיעה.

ואותו דבר לגבי הלהקות והזמרים.

אז כאן , זה הכל פתוח , אתה משלם מחיר אחד (וכבר בהתחלה אמרתי שזה לא הכי זול) , ואתה מקבל את הכל.

ותאמין לי שיש שם פול סדנאות וכל מיני דברים (שאותי אישית לא הכי מעניינים).

ועכשיו יהיו החכמים האלה שיגידו

"למה מי זה אינפקד"

או למה מי זה דנה משהו , קיצר , חלאס... אולי אתם לא אוהבים חלק מהאמנים , אבל אנשים שמגיעים לשם אוהבים

ואני בטוח שמכל מי שרשמתי כאן , אין בן אדם אחד בפורום הזה שלא אוהב .. או לפחות אוהב סתם לשמוע את אחד מהאנשים שציינתי.

וחוץ מזה , שהפסטיבל מפוצץ בכוסיות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

130-150ש"ח??? להופעה של מטאליקה הכניסה היתה פחות! גם לקריידל (שבסוף ביטלו הזונות), ל-Yid- בכלל 30ש"ח ועוד היו להקות חימום. כוסיות בפסטיבל? בסדר, אתה תבוא לפסטיבל כי יש שם כוסיות. גם בים יש כוסיות, גם מועדון יש כוסיות, בכל מקום יש כוסיות, אבל למה לשלם בשביל שיהיו? זה לא שזה יוסיף אומץ בנסיון להתחיל איתן... יחד עם הכוסיות יש שם גם פוווווול ערסים. אז אתה מוזמן לבזבז זמן וכסף בפסטיבלים כמו בראשית ובומבמלה' (עם שם כזה אני אברח) אבל נראה שיש דברים הרבה יותר כיפיים בעולם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כתבתי שמחיר של כל ההופעות שיהיו בפסטיבל , עולות הרבה יותר מ150

הולכים להיות שם לפחות 15-20 אומנים , שלכל אחד מהם הופעה עולה בסביבות ה50 - 100 שקל.

(הופעה\מסיבה)

ובבומבמלה יש ערסים.

בבראשית אין!

(כאילו תמיד יש , בכל מקום)

אבל תחלס , בראשית זה הרבה יותר קטן , וזה מרחוק ממרכז הארץ , וערסים כמעט לא מגיעים.

לעומת הבומבמלה , זה במרכז הארץ , ויש לך שם איזה 100 אלף איש , ומן הסתם מפוצץ בערסים.

שבאים כל לילה , והולכים , (ולא נשארים לישון , כי הם ערסים , יתלכלך הגי'נס והג'ל ירד מהשיער)

אבל בבראשית באמת שאחוז הערסים הוא ממש נמוך.

אני לא יגיד שאין בכלל , כי היום הם שו רצים בכל מקום , אבל ממש יש שם קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אחלה של אמנים - מוש בן ארי הוא אמן טוב מאוד

אני אוהב את הדורבנים ועברי לידר גם אמן טוב.

לא אכפת לי מהDJ's וכל זה - או השאנטי כי אני לא מתחבר או אי פעם התחברתי לזה אישית.

אבל ת'כלס בשביל ההופעות של האמנים הייתי משלם 130 ש"ח או 150 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אנשים :)

קצת קשה להסביר את זה... צריך להיות גם , גם בשביל האוירה כדי להבין..

במיוחד אם באים קבוצה של איזה 15-20 חברים... זה פשוט שלושה ימים שכל אחד יהנה שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

50 יורו ויש לי 3 ימים של הופעות, בירה וכאוס על מצע דשא, כמה מטרים מחוף הים ולהקות שאני אשכרה רוצה לשמוע.

חוצמזה, מותר גם להביא אוהלים.

www.forceattack.de

רציתי לנסוע השנה אבל עיקבו את השיחרור שלי באיזה 3 שבועות אז פיספסתי :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו דוגית, פעם היה ואולי עדיין ישנו, פסטיבל רוק בדוגית פעם בחצי שנה. מוזר שקוראים לזה דוגית, כי זה מתקיים בחוף דוגה ולא דוגית.

חחח דריה היית בדוגה ???

העבירו את זה לחוף אחר , היה לא מזמן הפסטיבל :)

כל הרוסים שמנגנים ושרים עד כמה כשה להם בארץ ושאין להם כסף ושכולם שותים שפ ומעשנים.......חיחיחיחיחי ;D

יש לי מתוקים מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא הייתי שם, כל הזמן קראו לי לבוא אבל חברים שלי כל שנה עשו בלאגן ובאו שוטרים ודפקו לכולם מכות אז לא הייתי רוצה לקחת חלק. בקשר לסצינת הפאנק בארץ - היא באמת מסריחה סוף, אבל יש פורום אחד בהייד פארק של להקה שקוראים לה

BRUTAL POLKA שאת הבסיסט שלהם אני מכירה אישית כבר דיי הרבה זמן והוא ישמח לצרף אתכם למיילינג ליסט שלו ולשלוח הודעות לגבי הופעות נורמאליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...