איזה נגן כדאי לי ליקנות IPOD או IRIVER? - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה נגן כדאי לי ליקנות IPOD או IRIVER?

888

Recommended Posts

לדעתי דווקא סדרת H3XX נראת יותר יפה מH1XX....

המצלמה שלי כן נתמכת ע"י המכשיר (ניקון קולפיקס)

ואני מוכן לשלם עוד 400-500 ש"ח בשביל התכונה הזאת+צפייה בתמונות+מסך צבעוני+זה שרכשתי את הדגם הכי חדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

על מה בדיוק אתה מבסס את זה ?

על פי השם ?

אם תהיה רציני , 450 שקל לא שווים צפייה בתמונות וגם לא העובדה שאתה יכול לחבר את המצלמה הדיגטלית ישירות אל המכשיר ולהעביר , ויש עוד לציין שזה לא עובד עם כל המצלמות ,

בנוסף , הIhp120 נראה הרבה יותר טוב ...

כאחד שחובב צילום אין ספק שאפשרות העברת קבצים ישירות מהמצלמה הדיגיטלית היא מצויינת וגם שאר האפשרויות המצויינות לפי דעתי שוות  את התוספת (בגלל זה קניתי את ה- H340, מאוסטרליה יצא לי AU 740$= USD 516$ = NIS 2300 כולל משלוח, נקווה שיעבור במכס בשלום  ;) וגם אם לא זה שווה את זה בארץ עולה 3500).

לפניו היה לי את ה-

XDRIVE II + 20 GIG HDD 4200RPM שקניתי גם מאוסטרליה https://secure3.ozhosting.com/powermarket/pm_stores/PINStore/client/store.asp

מכרתי אותו בארץ ביותר מאשר קניתי אותו...

וד"א

לכל מי שיש מצלמות שלא תומכות באפשרות זו, קונה קורא כרטיסי קומפקטי ואיתו מעביר ל- IRIVER  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה חבל?

כי אנשים פה מסבירים לך דיון שלם של שישה עמודים שעדיף לך הרבה יותר לקחת ריבר, ועוד הייתה תגובה ארוכה ומעולה שהראתה בבירור שהריבר עליון על הפוד, ואתה לוקח פוד. איפה ההגיון פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אנשים פה מסבירים לך דיון שלם של שישה עמודים שעדיף לך הרבה יותר לקחת ריבר, ועוד הייתה תגובה ארוכה ומעולה שהראתה בבירור שהריבר עליון על הפוד, ואתה לוקח פוד. איפה ההגיון פה?

הIRIVER

עולה 330$

לאומת הIPOD שעולה 300$

ביגלל זה אני לוקח את הIPOD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הIRIVER

עולה 330$

לאומת  הIPOD שעולה 300$

ביגלל זה אני לוקח את הIPOD

המחיר הרישמי הוא 330 דולר.

המחיר לכל בנאדם שיש לו טיפה שכל הוא 300-290 דולר בחנות, ואפילו פחות באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...