איזה נגן כדאי לי ליקנות IPOD או IRIVER? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה נגן כדאי לי ליקנות IPOD או IRIVER?

888

Recommended Posts

אם חוקרים טוב טוב את התכונות של שני המכשירים רואים טוב טוב שאין לאייפוד כמעט אף יתרון על האייריבר, ואפילו הדור הרביעי לעומת

ה 120 הישן יותר. היתרון היחיד הוא שהאייפוד יותר קטן ונוח מבחינת הגודל ויש גם כאלה שמוצאים את הגלגל שלו יותר נוח.

אני כבר עבדתי מעט עם האייריבר ולדעתי הוא לא פחות נוח.

כמובן אי-אפשר לשכוח את העובדה שבאייפוד ממש מתקמצנים על כל הדברים שאמורים לקבל איתו ואפילו את השלט הוא משהו

לא מקבלים והוא עולה בסביבה של 300...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם חוקרים טוב טוב את התכונות של שני המכשירים רואים טוב טוב שאין לאייפוד כמעט אף יתרון על האייריבר, ואפילו הדור הרביעי לעומת

ה 120 הישן יותר. היתרון היחיד הוא שהאייפוד יותר קטן ונוח מבחינת הגודל ויש גם כאלה שמוצאים את הגלגל שלו יותר נוח.

אני כבר עבדתי מעט עם האייריבר ולדעתי הוא לא פחות נוח.

כמובן אי-אפשר לשכוח את העובדה שבאייפוד ממש מתקמצנים על כל הדברים שאמורים לקבל איתו ואפילו את השלט הוא משהו

לא מקבלים והוא עולה בסביבה של 300...

בכמה מילימטר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדור הרביעי של איפוד יותר טוב מהשלישי אבל השאלה האם הוא משתלם תברר את ההפרש מחירים בינהם כי למשל המיני איפוד 4 גיגה עולה יותר מאיפוד 15 גיגה וזה למשל לפי דעתי ממש לא משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדור הרביעי של איפוד יותר טוב מהשלישי אבל השאלה האם הוא משתלם תברר את ההפרש מחירים בינהם כי למשל המיני איפוד 4 גיגה עולה יותר מאיפוד 15 גיגה וזה למשל לפי דעתי ממש לא משתלם

אם אני יקנה את זה אני יקנה בחול.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...