איך בודקים מסך מחשב? + איפה אפשר למצוא 19" LCD בתצוגה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך בודקים מסך מחשב? + איפה אפשר למצוא 19" LCD בתצוגה?

motir

Recommended Posts

שלום,

אני מעונין לקנות מסך LCD.

1. האם יש איזו תוכנה שבעזרתה ניתן לבדוק את איכות המסך? למשל, מציגה PATTERNS שונים, צבעים, GRAYSCALE וכו' ?

2. מישהו יודע היכן ניתן לראות מסכי 19" LCD בתצוגה? סוני, יונדאי, וכו'?

תודה!

מוטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממממ.... תוכנה לא ניראה לי שיש במיוחד לזה אבל אתה יכול להשתמש בכל מיני דברים כמו 3Dmark03 שיש שם גרפיקה מאוד גבוהה

ולמשל משחק כגון UT2004 כדי לבדוק את הקצב רענון של התמונה ...

הבעיה היא שאני בספק רב אם בכלל תוכל להציץ במסך כי אין שום מקום כמעט שמציג מלא מסכים איכותיים להשוואה וגם אז אתה לא יכול לבדוק את האיכות

בגלל שהם מחוברים לכרטיס מסך מעפן עם מפצל 10 מסכים מה שמוריד את האיכות

ככה שעוד לבדוק עם תוכנות זה בכלל... אלה אם אתה יכול לבדוק איזה מסך אצל מישהו שיש לו כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיע עם המחשב הנייד שלי ואדרוש לחבר אותו ישירות למסך, ככה שלא נשתמש בשום מרכזיה.

באמת לא הצלחתי למצוא שום מקום שמציג מסכים, אני אפילו לא דורש לראות את כולם ביחד ולהשוות - אני מוכן להסתמך על הזכרון שלי...

בקשר ל- - רעיון מעולה, הבעיה שאין סיכוי שהנייד יציג פריימים בצורה נורמאלית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מסך לסרטים או משחקים אתה יכול לשכוח מ-19 אינץ בארץ.

כל המסכים בארץ בגודל 19 אינץ בעלי זמן תגובה של 25ms ומעלה, בחול יש מספר די מצומצם של מסכים כאלה ב-16ms.

ב-18 אינץ זה עוד יותר בעייתי, כל המסכים בארץ הם 30ms.

ככה נשארת עם 17 או 20 אינץ אם אתה רוצה 16ms ומטה

יש לנייד שלך יציאת DVI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואהו... לא ידעתי את זה. תודה על הטיפ.

אז אני בבעיה, כי אני לא מוכן לקנות 17". גודל הנקודה ב-17 הוא מאוד קטן. ב-15 וב-19 גודל הנקודה זהה והפונטים יוצאים בסדר. ה-17 קטן מדי לדעתי.

אז מה נשאר? רק 15" ? (20" יקר מדי בשבילי).

הממ.. יש בכלל 15" עם כניסות DVI?

פעם ראיתי Neovo בתצוגה והוא היה מדהים. אני זוכר שהיה לו DVI, אבל אין לי מושג אם הוא מיובא לארץ.

תודה על הטיפ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המסכים בארץ בגודל 19 אינץ בעלי זמן תגובה של 25ms ומעלה, בחול יש מספר די מצומצם של מסכים כאלה ב-16ms.

יש לנייד שלך יציאת DVI?

--------------------------------------------------------------------------------

יש את שני המסכים הנ"ל שהם זמינים בארץ אבל דיי יקרים הבעיה שאני לא יודע אם הם טובים למשחקיםן וסרטים.

190P5ES/27 הדגם הנ"ל הוא בעל זמן תגובה של 16MS ו יציאת DVI

190S5CB/27 הדגם הנ"ל הוא בעל זמן תגובה של 12MS אבל ללא יציאת DVI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם 17 ה VP171b והוא אכן לא הכי טוב לסרטים... קראתי גם שכל מסכי הLCD היום עדיין לא הגיעו למצויינות

אני מקבל הרגשה כזאת עם המסך שכל מגרעה נראה הרבה יותר בולטת במסך הlcd ככה שסרטים חייבים להיות " באיכות" כדי שיראו טוב

כנ"ל לגבי שהם צריכות להיות באיכות טובה מאוד ... אבל אם הם באיכות גבוהה אז רואים אותן מצויין

העיניין הוא שגודל הנקודה ב CRT הקודם שלי הוא 0.20 לעומת 0.264 בLCD ככה שהיו אמורים לראות את הפגמים יותר ב crt ולא ב lcd ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנייד שלך יציאת DVI?

אזז ככה, אני הזמנתי השבוע (יגיע נראה בעוד מספר ימים ) מסך של SONY דגם SDM-HS94P 19'' מהירות של 12ns

http://www.sony.co.uk/ShowProduct.do?site=odw_en_GB&category=Flatpanel+LCD&product=SDM-HS94P

אומנם המחיר בארץ קצת יקר 4200~ אבל בהחלט מסך שנראה לי עונה על כל דרישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, מה שמיבא אותו זאת חברת לייף (אני לא ממש מכיר) יש עליו 3 שנות אחריות

אם מישהו רוצה לקנות אפשר לקנות במרוכז ולהשיג מחיר טוב יותר.

אבל מה אתם חושבים עליו....... שווה לא ???

מי שרוצה שיצור איתי קשר ונארגן קניה מרוכזת, יש לי שם קשרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין לקנות אותו כי הוא גם 12MS וגם יש לו DVI .

אתה יכול בבקשה להביא קישור לחנות או טלפון ?

בשמחה, תגיד רק שאני (ניר) שלחתי אותך ואולי תקבל מחיר טוב יותר. הם יושבים ברעננה

דבר בבוקר עם יורי או אחה"צ עם אדי (אני קניתי שם את כל המערכת שלי ואני מאד מאד מרוצה)

www.datech.co.il

אבל אולי תחכה ונתארגן לקנות במרוכז במחיר טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם משחקים זה לא המטרה לשמה אתה צריך את המסך אז אל תתרגש ממהירות של 25MS .

גם אני התלבטתי רבות בעניין ואף קראתי מאמרים רבים בנושא ושורה תחתונה היא שחוץ מלמשחקים

מהירות של 25 זה בסדר גמור ואפילו לוידאו.

אני הזמנתי את ML919  שקיבל ביקורות טובות מאד ממספר גורמים בעולם ועולה רק 2900 ש"ח.

חבל להוציא 4000 ש"ח על מסך כזה כי ממילא תוך כמה חודשים יצאו מסכים יותר טובים ויותר זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם משחקים זה לא המטרה לשמה אתה צריך את המסך אז אל תתרגש ממהירות של 25MS .

גם אני התלבטתי רבות בעניין ואף קראתי מאמרים רבים בנושא ושורה תחתונה היא שחוץ מלמשחקים

מהירות של 25 זה בסדר גמור ואפילו לוידאו.

אני הזמנתי את ML919  שקיבל ביקורות טובות מאד ממספר גורמים בעולם ועולה רק 2900 ש"ח.

חבל להוציא 4000 ש"ח על מסך כזה כי ממילא תוך כמה חודשים יצאו מסכים יותר טובים ויותר זולים.

אין ספק שאתה צודק אבל כנראה שגם לו (לי זה מאד חשוב) המשחקים כן משחקים תפקיד חשוב

ומהירות התגובה זאת בהחלט פונקציה חשובה.

לגבי המחיר שיהיה זול יותר בעתיד....... אין לזה סוף תאמין לי, כל הזמן יוצאים דברים חדשים יותר ואם נחכה אז אולי נרוויח 200/300 שקל פחות. נו ו- .............. ?!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...