ותראו מי התעורר... - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ותראו מי התעורר...

guycnaan

Recommended Posts

אם מדינת תפתח את שעריה לכל לאום אז תחשוב מה יקרה?

כל אזרח פרו פלישתאני ינסה לקבל אזרחות ישראלית בשביל שיהיה רוב  ערבי במדינת .

מדינת היא מדינה קטנה מאוד לעומת שטחי מדינות ערב.. לנו אין מקום אחר ללכת להם יש!

אז שזה יקרא גזענות או איך שירצו לקרוא לזה העיקר שכל יהודי העולם ידעו שיש להם מקום שיקבל אותם. מדינת נבנתה בשביל העם היהודי לא בשביל שום עם אחר!

למה אתה מתקן אותי?!

התכוונתי בדיוק למה שהסברת ::)

אוך הנוער של היום...אתם צריכים קצת יותר שיעורים בהבנת הנקרא...במיוחד כאשר

הכותב מנסה להעביר ציניות דרך מה שהוא כותב...אני חושב שזה די משתמע ממה שכתבתי. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד, מדינת ליהודים בלבד...זאת גזענות טובה...

רק שמשום מה לנו אין לגיטימציה להיות גזעניים בצורה כזו

ולגרמנים כן.

אז לנו מותר ולהם אסור? תתחשב, אולי גם הם לא רוצים רוב ערבי בגרמניה (לשם זה כנראה הולך) ויש להם את כל הזכות לא לרצות.

כשאתם מדברים על רוב יהודי בארץ זה כדי שלא יהיה רוב ערבי ומצד שני אני לא מבינה איך מפריעים לאומים אחרים (לא ערבים ולא מוסלמים ולא סתם פרו-פלסטינאים מפגרים) שאפשר שיצודדו בכם.

בכל אופן, הנושא כאן גרמניה וגרמניה החליטה שדיי, נמאס, ואני אומרת - צודקים. ראיתם כמה מוסלמים יש באירופה? ראיתם איזה בלאגנים הם עושים שם? האזרח האירופי מרגיש מאויים גם פוליטית, גם חברתית, גם כלכלית, גם דמוגרפית וגם אישית כי המוסלמים הם בד"כ הנתח הגדול ביותר בעוגה הקרימינאלית. חברים שלי שחיים בגרמניה אומרים כולם שכנופיות של תורכים/כורדים עושים טרור בערים (ושזה כיף לראות אותם הולכים מכות עם הנאצים וגומרים בבי"ח) והמשטרה לא מתערבת כי כולם פוחדים שאלו יצעקו "הפליה!" ואז חרם על כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על השאלה שלך אני אענה בקצרה...כן לנו מותר ולהם אסור.

למה? כי הערבים פה מנסים לסלק אותנו מהמדינה הזו על ידי הפעלת טרור נגד

אנשים חפים מפשע.

ושם מדובר פשוט באוכלוסיה מסויימת שחלקה קרימינאלים ואם לפגוע באוכלוסיה הזו

על בסיס לאומני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה מתקשר לישראל אני לא יודעת אבל אם אתה כבר מערב אותנו בזה אז יש כאן מכנה משותף - הערבים רוצים לסלק את האירופאים מאירופה בדיוק כמו שהם רוצים לסלק את היהודים מישראל. ההבדל הוא שהערבים חיו בישראל 2000 שנה עד לבוא המעפילים והעליות, בעוד שאירופאים חיו באירופה משחר הימים ולא זזו משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל מה את מבססת שטות כזאת?!

א) תמיד היו פה יהודים!

ב) ערבים הגיעו לפה רק בסביבות המאה ה-19

בתקופת השלטון העותמני ונשארה פה כמות

ממש קטנה מהם שהייתה מפוזרת על פני שטח מאוד מצומצם.

ולמעשה רוב הפלשתינאים שאת רואה היום הם בכלל לא ערבים

שחיו כאן מזמן אלא פליטים מירדן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שתגיד, אבל הנושא המרכזי הוא הפסד הקולות למפלגה של שרודר והמפלגה הניאו-נאצית שמקבלת אותם.

הנקודה היא שזה לא ישנה כלום כי לפי חוק אין להם זכות לעלות לשלטון גם אם 100% יבחרו בהם לכן הקולות שלהם

הולכים למפלגה הסוציאל דמוקרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד לגרמנים דרך אגב.

צריך לעשות משהו בנידון בכל אירופה - בעיקר בצרפת-אנגליה-גרמניה לגבי התפשטות האיסלם.

אני מדבר כמובן על הגבלות לקבלת אזרחות ולמנוע אירועים מסוג זה אשר אמורים לנסות "לשנות" את פני אירופה.

ולא - לא קשור בכלל בכלל לישראל ומה שקורה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...