מוד למסך - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוד למסך

אורח PrototypE.rev.3

Recommended Posts

אורח PrototypE.rev.3

אז ככה : מצאתי אצלי את התצוגת LCD הישנה שלי , שצריך לסדר אותה , ופתאום זה קפץ עלי ! התצוגה היא 40 תוים על 2 שורות , והיא יותר מדי רחבה כדי להיכנס למחשב , מארז אנטק/אנרמקס , בחלון בצד מגוחך לשים אותה כי אף אחד אף פעם לא מסתכל לשם , ואז עיני נחתו על ה19 אינטש שלי ..... למי שמכיר במסכי מאג יש את החוגה באמצע של המסך , מצד ימין שלה יש את הלחצנים , ההפעלה והזום , ומצד שמאל של החוגה , הפלסטיק חלק . אני צריך מישהו שיכול לפרק מסך בלי להרוס אותו , כי בכל זאת זה 19 אינטש , ואני רוצה לשים את התצוגה שמאלית לחוגה . מישהו רוצה לעזור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון גדול פבל! אם הייתי יודעת לעשות את זה הייתי עוזרת לך אבל עם הכשרון שלי אני בטח רק אהרוס דברים :)

אתה מסוגל לעשות את זה בעצמך לדעתי... :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

שמע אחי הכי בטוח שתלך למסגריה ושם יעשו לך את זה באופן מקצועי....

אלא אם אתה לא מוכן להוציא כמה פזטות מהארנק....

מסגריה ?!?!

אני מתכוון לשים את התצוגה בתוך המסך , מה הקשר למסגריה ? אני חשבתי בכיוון של אמטל , לבקש מהם שיפרקו לי את המסך , ואחר כך ירכיבו לי אותו בחזרה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי הכי בטוח שתלך למסגריה ושם יעשו לך את זה באופן מקצועי....

אלא אם אתה לא מוכן להוציא כמה פזטות מהארנק....

מסגריה ?!?!

אני מתכוון לשים את התצוגה בתוך המסך , מה הקשר למסגריה ? אני חשבתי בכיוון של אמטל , לבקש מהם שיפרקו לי את המסך , ואחר כך ירכיבו לי אותו בחזרה .

מסגריה= שאנשים מיומנים יחתכו את המכסה של המסך שלך......

מזה אמטל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

בשביל לחתוך את המסך יש לי דרמל , הקטע של הלחתוך זאת לא הבעיה . הבעיה היא לפתוח את המסך בלי להרוס אותו , ואמטל זאת חברה שמתקנת מסכים , הם בטח ידעו איך לפתוח אותו בלי בעיה . מחר אני אבדוק את כל שאר הפרטים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...