איפה אפשר להשיג דרמל ופחיות צבע לפלסטיק? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר להשיג דרמל ופחיות צבע לפלסטיק?

baruch

Recommended Posts

קודם כל אני לא מבין למה פתחת שתי ת'רדים? פשוט היית פותח אחד עם שתי השאלות... דבר שני כאן אני אגיב לך על שתיהם..

בשתי הת'רדים שאלת שאלטות שנטחנו כאן בפורום מלא!!! לא סתם יש משהו שנקרא search.gif

תעשה חיפוש ותמצא תשובות ומלא! לדעתי הת'רדים צריכים להנעל אבל זוהי כבר החלטת המנהלים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחי צבע אני בטוח שתמצא במכולת הקרובה לביתך או בכל סופרמארקט - זה מה שנקרא ריבה. לא נראה לי הגיוני שתמצא את זהבאיזה חנות צבע/עשה זאת בעצמך וכיוב'.

דרמל - ועוד המקורית ורק המקורית, לא מכשירים הנקראים MULTI TOOL - אני בטוח שתוכל למצא אצל הוטרינר המקומי, חנות קוסמטיקה, בית מרקחת או בחנות נעליים. בטוח, בעניין זה אבל ממש ממש ממש בטוח, לא תוכל למצא את זה בחנויות עשה זאת בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרמל - ועוד המקורית ורק המקורית, לא מכשירים הנקראים MULTI TOOL - אני בטוח שתוכל למצא אצל הוטרינר המקומי, חנות קוסמטיקה, בית מרקחת או בחנות נעליים. בטוח, בעניין זה אבל ממש ממש ממש בטוח, לא תוכל למצא את זה בחנויות עשה זאת בעצמך.

אז מה זה דרמל בדיוק? כי עד עכשיו חשבתי שזה כינוי למולטי פרו...

ולפותח התרד כמו שנאמר כבר בהום סנטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרמל זה אכן מולטיפרו. מולטיפרו הינו הסוג המקורקי של הדרמל ולכן הינו היקר ביותר.

ניתן לקנות "חיקוי" של דרמל במאתיים שקל בערך כמו: Wolf או Hyundai.

ניתן להשיג את כולם בהום סנטר ובכל חנות עשה זאת בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרמל זו חברה..

ויש מולטי פרו אחד מהמוצרים שלה הנקרא בפני המודרים-דרמל

אבל מה שהוא אמר זה מולטי טול לא מולטי פרו זה כמו שיש מולטי טול של וולף..

התכוונתי שזה כינוי למולטי טול ולא למולטי פרו אבל הוא אמר שאפשר להשיג את זה בחנויות נעליים, קוסמטיקה או אצל וטרינר ??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחי צבע אני בטוח שתמצא במכולת הקרובה לביתך או בכל סופרמארקט - זה מה שנקרא ריבה. לא נראה לי הגיוני שתמצא את זהבאיזה חנות צבע/עשה זאת בעצמך וכיוב'.

אני לא מבין מה הבעיה שלך... אתה לא חייב להיות כזה ציני!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...