ViewSonic VP171B , כמה שאלות על מסכי LCD ועל ה VP171 בפרט... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ViewSonic VP171B , כמה שאלות על מסכי LCD ועל ה VP171 בפרט...

Sting

Recommended Posts

יש לי את המסך הנ"ל כבר כמה ימים , קניתי אותו לאחר קריאת אין ספור ביקורות מעולות עליו ועל היכולות שלו . אבל לא יודע מה ... אני קצת מאוכזב , אני לא יודע

אם זה בגלל שאין לי ניסיון בכלל עם מסכי LCD ואין לי למה להשוות אותו בדיוק אבל כשאני משווה אותו ביחס למסך ה CRT הישן שלי של סמסונג 753DF

לסמסונג יש יותר איכות בכללי , וזה מעצבן שהשקעתי קצת יותר מ 3k על מסך כשמסך ישן ב 700 שקל מציג יותר איכות מימנו

לא יודע אולי אין כניראה מה להשוות בכלל בינהם ...

אבל למה למשל כל קבצי הוידאו שלי נראים הרבה יותר גרוע על ה LCD ? ואני מדבר על דברים שנראו במסך CRT באיכות של וב LCD נראים דיי גרוע

שלא נדבר על קבצים שלא באיכות שנראים בכלל גרוע .... :-\

בנוגע לכתב גם יש הבדלים אבל זה בוודאי בגלל שהCRT הוא 0.20 וה LCD הוא 0.264 אבל במשחקים למשל כמו UT2004 כשהיתי רגיל לראות

את המודלים חלק ב CRT ועכשיו ב LCD אני רואה אותם כאילו שיש להם חוסר גדול ב AA/AF ... מה עכשיו אני יצטרך גם לקנות כרטיס מסך יקר כדאי לראות נורמלי ?

וזה בא לידיו ביטוי גם בתמונות בכל מיני אתרים שבCRT רואים אותם יפה וחלק וב LCD רואים אותם כאילו שהם באיכות נמוכה

רצוי לציין גם שבנוגע לזמני התגובה לא שמתי לב לבעיות והתקנתי דריוורים מעודכנים כבר ומהסך מזוהה ב windos

האם הבעיות האלה נפוצות בכל מסכי ה LCD 17 ?

האם למישהו יש את המסך הזה וגם לו יש בעיות דומות ?

האם יש אפשרות לשפר את האיכות ?

ועוד כמה שאלות ... כלליות

איך אני מנקה את המסך ?

האם מסך LCD צריך עדיין שומרי מסך ? או שאני יכול להשאיר אותו בלי בעיות במשך שעות על תמונה סטטית ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תתחדש !  :xyxthumbs:

איך אני מנקה את המסך ?

קניתי ספריי+מטלית מיוחדים לLCD\Plasma הום סנטר- בקבוקון קטן עלה לי 30 ש"ח - משו של חברת Maxxtro - מאוד יעיל אני חייב לציין

אפשר להשיג באופיס דיפו ודומיו - אסור להשתמש בחומר ניקוי רגיל או משו שמכיל אלכוהול !!! זה הורס את הציפוי של המסך !!

האם מסך LCD צריך עדיין שומרי מסך ? או שאני יכול להשאיר אותו בלי בעיות במשך שעות על תמונה סטטית ?

אסור אסור אסור להשאיר תמונה סטטית - זה יכול לגרום לצריבה של המסך - מומלץ ביותר להשתמש בשומר מסך כלשהו - זה גם כתוב בדף אחריות שקיבלת  :xyxthumbs:

המסך מחובר לDVI או D-Sub  ?

אם הוא מחובר בD-Sub אז תראה הבדל ענקי באיכותל תמונה ובזמן תגובה אם תחבר לDVI.

ושים קצב רענון 75Hz על 1280x1024 כמובן.

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכלל עובד ברזולוציה הטבעית של המסך? (שהיא 1280 על 1024 אגב...) כי אם לא אז אתה יכול לצפות לאיכות תמונה ירודה.

זאת אחת הבעיות במסכי LCD. .יש להם רזולוציה טבעית אחת שבהן התמונה איכותית ביותר, אבל בכל רזולוציה אחרת האיכות יורדת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בכל מסך זה ככה - נגיד מסך 17" LCD שהNative Resolution שלו היא 1280x1024 - בדר"כ יראה תמונה טובה מאוד גם על 1024x786 ... ויש מסכים שגם מסתדרים לא רע עם 800x600 ו640x480 .

רזולוציות ביניים הם לא משו בLCD .. כמו 1152 על משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה היא שהאיכות המקסימלית של המסך תינתן רק ברזולוציה הטבעית שלו. יש מסכים שיכולים לעבוד לא רע גם עם 1024*768 אבל גם שם האיכות יורדת.

600*800?? השתגעת?!? מי לעזאזל עובד ברזולוציות האלה.... זה פשוט מגעיל. קל וחומר כל מה שנמוך מזה.

בקשר לרזולוציות ביניים, לרוב מסכי LCD מראים אותן ממש גרוע... חבל על העצבים שזה עושה P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך עובד על הרזולוציה המומלצת שהיא 1280x1024 , בקצב רענון של 60MHZ לפי המלצת היצרן למרות שכשמתי על 85MHZ נראה לי שזה פעל קצת יותר טוב

מחובר ע"י חיבור DVI

דבר ראשון תתחדש ! :xyxthumbs:

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם כל אלה שיש להם גם LCD17 , איך זה נראה אצלכם ? יש לכם בעיות דומות ?

ואין לאף אחד כאן בפורום את המסך הזה ? אם אני לא טועה יש לאחד מהפרום לפחות... מישהו יודע מי זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי ביקורות מדהימות על המסך הזה באינטרנט.

ואני דווקא נורא רוצה לקנות אותו ,אני פשוט מחפש מקום לראות אותו במו עיני...

האם עוד מישהו יכול להעיד על איכותו הירודה של המסך בצפיה בסרטים או משחקים ......?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...