שאלה על AMD SEMPRON ... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על AMD SEMPRON ...

giloman

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אומרים שעד אמצע 2005 לא תיהיה מערכת שמנצלת 64 ביט

אז יהיה לי יותר זול לקנות סמפרון כי ההבדל היחיד בינו לבין A64 זה כמות הקאש וX86-64

ושאלה : עד אמצע 2006 (אוליי תחילת 2007 כי אתה יודע ... מיקרוסופט) שאז תצא לונגהורן אז לרוב האנשים יהיה שתי ליבות במעבד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסמפרון הזה אמור להיות אוברקלוקר לא רע...

והביצועים שלו לא רעים בכלל ! במיוחד במשחקים משתווה ל amd64 3000

ועם OC אף יעקוף אותו אבל המחיר שלו עדין קצת יקר 120 דולר עם אני לא טועה בחול

טוב אני רואה בארץ הוא עולה 800 שקל ... נראה לי לא רע...

עדיף שירד לאיזור ה 700-650 אז יהיה שווה יותר

וכמו שאמרו לך עם זה לא דחוף לך לקנות עכשיו מעבד אז חכה ל 939.

בטוח יהיה גם בישבילו איזה סמפרון נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבנו על Athlon64 למערכות הפעלה 64bit אמיתייות, כי הוא כנראה לא יעלה את ההתקנה שלהם(בדיוק כמו 386 וWin95).

מערכות הפעלה הייברידיות יצאו ב2006-2007, עד 2009-2010, לא תראה 64bit אמיתית, אם לא יותר מאוחר.

הסמפורן לא שווה קניה הa64 2800+ כבר עולה כיום כ700 שקל, אחרי עונה החגים(הנוצרית) תיהיה עוד ירידה קוטנה במחירי החומרה, כיוון שעונות הקניה העיקריות נגמרות(הקיץ ועונת החגים). ככה שעדיף לך לחכות עוד 3 חודשים, ולקנות מערכת חזקה(אולי אפילו 939 כי אמור לצאת לו 2800+/3000+/3200+ ואפילו 2700 נראה לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שהסמפרון 3100 נותן אותם ביצועים כמו A64 2800 והוא יותר קריר כי המתח הסטוק שלו הוא 1.4 לעומת 1.5 בA64

ולכן הוא גם תותח OC. כמו שראיתי באיזה אתר שהם הביאו סמפרון 3100@1.8 GHZ ל2.25 GHZ עם סטוק ...

ואני עוד פעם שואל האם לוחות שמתאימים לסוקט 745 תומכים גם בסמפרון לאותו סוקט ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמורים בכל מקרה אחרי עדכון ביוס.

אבל הסמפורן לא יתן לך תמיכה במערכות הפעלה הייברידיות(32 ו64 ביט) הa64 כן, וזה הופך אותו לשווה קניה, משחקים ותוכנות יהנו מארכיטקטורה של 64bit, גם אם זה לא יהיה עדיין 64bit נקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יודע שהו לא ייתן תמיכה בהייברידיות ?

מזה הייברידיות ?

האם לאינטל יש תמיכה בהייברידיות?

האם סמפרון עם OC ל2.2 ייתן לי ביצועים טובים במשחקים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכות הפעלה הייברדיות, יהיו מערכות הפעלה, שיתנו תמיכה ב64bit וידעו לנצל את זה בצורה כלשהי, אבל עדיין יתבססו ויתמכו בצורה מלאה בתוכנות וישומיי 32bit. לאינטל אמורה להיות תמיכה גם בהם, ברגע שיצאו מעבדי הפרסקוט 64bit שלה. למעבד שאין תמיכה ב64bit, לא יהנה משיפור בביצועים במערכות ההפעלה ההייברידיות, כרגע לא ברור אם יהיו שני גרסאות נפרודת למערכות הפעלה רגילות, וכאלה עם תמיכה בסיסית ב64bit, או שזאת תיהיה אחת, עם שני מסלולים שונים.

בכל מקרה למעבדי 64bit יהיה יתרון בעתיד הקרוב על מעבדי 32bit, יתרון מוחלט יהיה רק בעתיד הרחוק, ואז מעבדי ה64bit שיש לנו כיום יהיו שווים לתחת..... :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...