קיבלתי את ה-1.6A שלי... it's time to rumble!!! - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את ה-1.6A שלי... it's time to rumble!!!

biodome

Recommended Posts

אתם רואים? כל הילדים הקטנים שמסתובבים פה ואומרים ש-p4 זה חרא ו- זה אחלה כדי להראות את עצמם כמביני עניין, אתם לא....

תרגע! הייתה תקופה שלקנות זה היה כמו לקנות פיסת זבל... >:(

היום יש להם קצת יותר טובים בזכות כמה סיבות שאני לא אפרט...א-ב-ל מר TuXX המבוגר ומשכיל A-M-D עדין נותנת את התמורה הכי טובה לכסף... 8)

אתה ממש לא צודק!!!

ה-1.6A עולה פחות מ-XP2000+ ומביא לך פי 2 ביצועים! אז למה אתה סתם אומר?

רוצה להשאוות את ה-1.6 @ 2.4 ל-2000? לא נראה לי.........

כיום התמורה הטובה ביותר לכסף היא 1.6A שעבר . כל זה ישתנה כשיצא ה-Tbred... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא ככה, ולמה אתה אומר את זה בוודאות? למרות שאתה לא יודע שזה נכון....

וזאת הדעה שלי לגבי ה-t-bred Vs. Northwood:

אולי היא גם תיוצר בתהליך של 130nm, אבל לא היו לה יכולות o/c כמו ל-Northwood, היא עדיין תיהיה רותחת כמו שאר הליבות של לעומת אינטל, וזה אומר שיצטרכו קירור יותר חזק ויותר מרעיש מאשר ל-Northwood, ואני בטוח שהמחרים לא יהיו כ"כ זולים, לפחות לא כמו ה-1.6A.

אז בקיצר רוב המנהלים פה בפורום ועוד כמה אנשים שלא יודעים מהחיים שלהם יכתבו לכם , אבל זה לא אומר שאתם צרכים להקשיב להם, אני רק מקשיב לדעות של האנשים פה אבל את ההחלטה אני עושה, אני בדקתי כבר את הנושא של ה-1.6A יותר מדי והחלטתי שהוא הבחירה הטובה ביותר, ה"מחקר" שלי הגיע לרמה של, מהו תאריך היצור הכי טוב ל-o/c. אז כנראה בשבועות הקרובים אני משיג לי 1.6A עם תאריך יצור של ה-27.3 או 19.3, שניהם אותו הדבר ומגיעים ל-2.75+ בלי Vmod ועם קירור של ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד מציג ביצועים מעולים זה נכון.

יש רק בעיה אחת,חברת אנטל מוציאה כל יום ציפסט חדש ו- כל המעבדים שלהם

יוצאים ללוח socket-a.

מי שקנה היום לוח לסלרונים החדשים אכל אותה בהשקעה לעתיד הוא יצטרך לקנות עוד פעם לוח

וכך גם מי שקונה היום 4 יצטרך בעתיד לקנות לוח אחר למעבדים החדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה נכון אתה צודק, גם אני חשבתי על זה, אבל הגעתי למסקנה שאני יכול להגיע עם 1.6A מתאים ל-3Ghz עם קירור בנוסח , וזה יספיק לי לכמה שנים טובות, אבל ב"קרוב" יצא ה-Hammer והוא גם יהיה סטנדרט לסוקט שונה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם.. מי בכלל צריך את המהירות הזאת.. ;D

157x16, כן כן 2512 מ"ה אנשים..

ביינתים אני לא רואה בעיות יציבות.. אני אעשה עוד בדיקות א"כ.

אני חושב שאני הולך למכור את ה-OCZ המזוייף שלי בקרוב ואקנה איזה PC3200 משובח.. ככה התוצאות של הזיכרון ישתפרו פלאים.

אני גם כנראה אעשה את המוד למעבד בקרוב מפני שהוא לא רץ באמת על 1.85v..

מחר כנראה אני אבדוק איך עם ה-Ti500.. לבינתיים תסתפקו ב-GF2 Ultra..

וזה בהגדרות הכי נמוכות (640x480 בלי AA ו-16 ביט), כדי להראות את ההשפעה של המעבד על הבנצ'מארק.

ד"א היה שיפור של 332 נקודות בין 2.4ג"ה ל2.5ג"ה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד! למרות שאמרתי לך את זה כבר מאה פעם היום ב- :)

אתם רואים? כל הילדים הקטנים שמסתובבים פה ואומרים ש-p4 זה חרא ו- זה אחלה כדי להראות את עצמם כמביני עניין, אתם לא....

המעבד הזה גדול!(וגם הסלרון!) בקיצר תתקין את האלפא שמגיע תן ל-2V ולך ל-2.9! או אפילו 3Ghz!

בהצלחה!

נ.ב

אני רק רוצה להגיד שאני ראיתי את התמונות לפני כולכם(כבר אתמול), אז אני רק רוצה להגיד:חחחחחחחח

סתם סתם אני פשוט קצת יותר מדי מאושר :)

לא רק אתה טאקס ;D ובהחלט אין מילים זה מלהיב ביותר לראות ולקבל מידע ישיר ;) במיוחד מהמצלמה של רן (המיועדת לעשיקה על ידי בקרוב ) :asthanos:ומצד שני מדאיג שרן משאיר הודעה חמש דקות אחרי שהגיע לו מעבד חדש ובתולי "יאללה אני זז לשרוף את המעבד" ואז חוזר צוהל עם מעל 50% המהרה ;D

הנתונים בהחלט מרשימים ביותר אני לא יודע מה לענות לחברים שלי שקנו את הפנטיום 4 הישנים והם מתים להחליף לדגמי 0.13 מיקרון אני ממש לא יודע אם אפשר לבצע החלפה אבל מה שחייבים להגיד שיחקה אותה בגדול ושוב קמה על הרגליים אני לא יודע רן למה לא הלכת כבר על ה 1.8a או בכלל על ה2.2 אבל בטח הם קצת יקרים אני אישית ממש ממששש לא חושב שיהיה אפשר לעבור את ה2.7 גם לא עם קירור עצבני ביותר רק עם טוב יותר (KT400?!) וזכרונות (PC3200) אולי יהיה אפשר עם ממש טוב לעבור את ה 3 אבל בקצת

לא ש2.7 למעבד 1.6 במקור זה רע אבל לזה הוא יועד ואחרי המהרה אם להסתכל על ביצועים\מחיר הקנייה היא שווה ביותר כי אתה מקבל יותר מהמעבד הכי חזק שיש לאינטל היום בשוק במחיר יחסית זול מאוד! ומילה טובה על הקנייה מעבד מעולה והמאורר של גם מעולה עושה את העבודה כמו שצריך (שלא כמו בפנטיום 3 ;D ) תתחדש ביו מחכים למוד

עריכה: למה אתה לא מעלה תמונות של ההיטסינק של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא הלכתי על מעבד יותר יקר אסף?

מה המכפלה של מעבד 2.2? 22 כמובן.. עכשיו אתה מעלה את ה-FSB ל-133 ואתה כבר ב-2962מ"ה!!

לייתר דיוק אתה לא, כי עם עם אוויר אני לא מאמין שמישהו הגיע לרמה הזאת.. זה כבר דורש מתח מעל 1.85 בשביל יציבות, ולכן גם הרבה יותר טוב, מים והלאה..

מעבד 1.8 גם כן לא היה מאפשר לי FSB יותר מדי גבוה, בגלל המכפלה היותר גבוהה, חוץ מזה שה-1.6 הוא זול יחסית..

ומאפשר להגיע ל-FSB יותר גבוה, וזה מה שחשוב לביצועים.

אל תשכח שכל המטרה הראשונית של המחשב הזה היתה להיות מחשב Lan Party + קולנוע בייתי... גם ל-2.2 הייתה עושה את העבודה יופי.

עכשיו צריך שמסוגלים לעבוד על 440 ככה ב-2-2-5-2-1t ואני אהיה מסודר.. :)

ולא הבנתי מה הקשר של KT400 שהוא של בכלל.. וגם ככה אני יכול להמהיר את הזכרונות.

בשביל מה צריך תמונה של היטסינק של אינטל? :)

טוב נווו....

תמונה של התחתית שלו לאחר שהורדתי ושייפתי איזה כמה דקות את החומר הטרמי המתכתי שלהם..

רציתי לעשות lapping אבל לא היה לי נייר מים ולא הייתה לי סבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי סתם כדי לנפץ איזה מיתוס, תוריד את המעבד למהירות של 1900MHz ואז תגיד מה יותר מהר, 1900+ שיש לך או המעבד הזה.... ככה לפחות נדע מה באמת יותר מהיר בשטח.

תשנה את הבאס ל119MHz.... (פשוט אמרת שהמערכת טסה יחסית לXP 1900+ שיש לך, אז אני רוצה לדעת אם זה בגלל שפנטיום 4 מהיר או בכלל המהירות שעון.....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שהניקוד ב3DMARKS שלך ממש לא טוב ... אני מקבל אותו דבר ולי יש ATLONXP 1800 בלי OC ...

כמו שהוא אמר.. אני עם GF2.. אל תשכח את זה. ;)

אני אנסה יותר מאוחר היום עם ה-Ti500 ואודיע לכם.. אני בטח יהיה ב-9000+.

עם איזה כרטיס אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא הבנתי מה הקשר של KT400 שהוא של בכלל.. וגם ככה אני יכול להמהיר את הזכרונות.

בשביל מה צריך תמונה של היטסינק של אינטל? :)

טוב נווו....

תמונה של התחתית שלו לאחר שהורדתי ושייפתי איזה כמה דקות את החומר הטרמי המתכתי שלהם..

רציתי לעשות lapping אבל לא היה לי נייר מים ולא הייתה לי סבלנות.

אופס ::) לגבי הצ'יפסט טעות שלי לא יודע למה היה לי בראש כל הזמן אבל בכל זאת הלוח והזכרונות מגביךים אותך לעבור את ה3 ג'יגה ואני מאמין שאפר לעבור זה מדהים!!! ההיטסינק והמאורר של יחסית ברמה כל כך טובה!!! כאילו למה ?! זה כזה שינוי יחסית לפנטיום 3 ואכן הוא נותן אחלה ביצועים (ושוב יחסית) להיטסינק סטנדרט

אני אישית לא רואה בזמן הקרוה שיתנו לך את הביצועים שאתה רוצה אבל חכה לאלפא ותראה ;D

אין לך ממש מה להשקיע בלאפינג ממילא לא תשתמש בהיטסינק הזה נסה להוציא תוצאה עם ה ב 3DMARK

ויחסית ל G-Force 2U התוצאה מעולה ועוד איך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ho Yeah Ho YEAH!!!!

התקנתי את ה-Ti500.... ;D

וסוף סוף עברתי את ה-10k barrier ב-3Dmark2001se.

הנה התוצאה באורב כהוכחה..

כמובן על ההגדרות הכי נמוכות.

הצ'פסט לא מגביל אותי, אני יכול להגיע עם הלוח הזה עד 3200מ"ה, ו-533מ"ה מהירות זיכרון..

אבל בשביל זה צריך קירור ממש טוב וזכרונות שעדיין לא קיימים.

וזה לא ששהיטסינק של כזה טוב, אתה צריך לזכור שמדובר במעבד של שמתחמם פחות.

אחרי כל מני Burn-In benchmarks שמתי לב שהטמפ' שלי ב-Full Load היא בסביבות ה-56-58 מעלות.

זה דיי גבוה. נראה איך האלפה יסתדר...

זה היה ב-157x16 והמתח היה בביוס על 1.85, אבל באמת הוא ירד כבר ל-1.74v ב-Full Load.

ב-idle אני בסביבות ה-44 מעלות בערך וב-1.78v..

בקיצר צריך מוד למעבד וצריך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...