מבחן המיצ"ב: החרדים ניצחו את החילונים - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחן המיצ"ב: החרדים ניצחו את החילונים

Rule The Pc

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע סתם שאלתי כיוון שבר אילן יש בונוס על חמש יחידות גמרא אז לא יודע

ד"א אני מתכוון ללמוד מדעי המחשב ופיזיקה או אולי אלקטרוניקה ועוד משהו איפה כדי לי ללמוד את זה?(הכוונה להוציא תואר*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה הדיון ח'ברה, שכחתם? ::)

5 יחידות - 25 נקודות בונוס.

4 יחידות - 12.5 נקודות בונוס (משהו כזה).

לדיון עצמו:

כן גילי פשוט הבאת הוכחות חותכות ומוצקות לכך שהחרדים יותר חכמים מהחילונים. הוכחת זאת מעבר לכל צל של ספק.

NOT.

א. מישהו בכלל טרח לחשוב בכלל על מהות המבחנים האלה? הם יכולים להיות מצד אחד על חשבון של כיתה ג' ומצד שני על טריגונומטריה של י"ב, לא רשום על זה כלום בכתבה. וכמובן שלא מצוין באיזהו רמה (לפי יחידות) המבחן הזה נכתב.

ב. אני לא מטיל ספק בממוצעים של בין 70 ל- 80 הכלל ארציים אבל זה משתנה באופן דרסטי למדי בין אזורים לאזורים, אני אישית לא עשיתי את המבחן הזה וזה כבר אומר משהו.

ג. משום מה בחרת להתעלם מזה:

משרד החינוך: אי אפשר להשוות, התלמידים החרדים נבחנו בסוף שנת הלימודים והחילונים בתחילתה.

ברור שמי שרק מתחיל ללמוד נושא מסויים יודע אותו הרבה יותר גרוע ממי שכבר סיים ללמוד אותו ולהבחן עליו מספר פעמים. ::)

ד. כל הכבוד על הידע בעברית, באמת, אבל מה עם שאר הנושאים שבעולם החרדי בכלל לא מודעים לקיומם כגון אנגלית, פיזיקה וכיו"ב. אגב, מעניין אם בכלל מלמדים אזרחות אצל החרדים.

ה. בקשר לבנות מול בנים - זה לא שכל הבנות יותר טפשות מכל הבנים, זה סטראוטיפ מפגר, צאו מזה, אלו שטויות גמורות. פשוט בישראל (לא יודע איך זה בשאר העולם) זו עובדה שהבנות יותר מוכנות לשבת על התחת ולתרגל. זה גם למה יש רוב מוחץ לבנות באוניברסיטה (ועל כך אני מודה לאלוהים ;D) - לא מספיק להיות חכם לאוניברסיטה, צריך המון תחת לשבת וללמוד (אני מקרה מיוחד 8)).

שנה טובה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שהחרדים לא יקבלו ציון יותר גבוהה, בחינוך שלהם מושקע המון המון כסף והם גם מאוד שמרנים ככה שאין שם הברזות או שטויות כאלה.

חוץ מזה הם אנשים בדיוק כמונו, הבעיה בלימודים שלהם שהם לומדים דברים מאוד ישנים ולא מודרנים, אין מחשבים, אין אנגלית, אין יותר מדי מתמטיקה ושלא נדבר על גיאוגרפיה או היסטוריה (לא רק של יהודים/ישראל).

ושוב שלא נעשה טעות בין חרדים לבין כיפות סרוגות (ממלכתי דתי) כי אלה שני עולמות שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שהחרדים לא יקבלו ציון יותר גבוהה, בחינוך שלהם מושקע המון המון כסף והם גם מאוד שמרנים ככה שאין שם הברזות או שטויות כאלה.

חוץ מזה הם אנשים בדיוק כמונו, הבעיה בלימודים שלהם שהם לומדים דברים מאוד ישנים ולא מודרנים, אין מחשבים, אין אנגלית, אין יותר מדי מתמטיקה ושלא נדבר על גיאוגרפיה או היסטוריה (לא רק של יהודים/ישראל).

ושוב שלא נעשה טעות בין חרדים לבין כיפות סרוגות (ממלכתי דתי) כי אלה שני עולמות שונים.

לזה אני מתכוון בעיקר ל"ושוב שלא נעשה טעות בין חרדים לבין כיפות סרוגות (ממלכתי דתי) כי אלה שני עולמות שונים." אבל יש בהם דברים משותפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה שעברה (כיתה ח' ) עשיתי מבחן מיצב במת',אם לומר את האמת-המבחן היה מבחן קליל על חומר שלמדנו בתחילת כיתה ז' וממש חרשנו אותו.

סיימתי אותו כעבור 25 דקות (מתוך שעה וחצי) להערכתי.

לאחר כמה דקות התחלתי להבחין שילדים מחליפים ביניהם את טפסי המבחנים...ובודקים את התרגילים אחד של השני ובמידת הצורך מתקנים...הייתי המום.

היה מדבקה עם שם על המבחנים אבל היו שתי אנשים מחוץ לבית ספר שבכלל לא ידעו את השמות שלנו ולא יכלו לוודות של מי כל טופס (לא שהם שמו לב בכלל)

לדעתי זאת ממש הפקרות.

שלא נדבר על העזרה שמקבלים תלמידים דתיים בבחינות הבגרות,בעיר שלי בחמש שנים האחרונות היו לפחות שלוש פרשיות שמנהל בית הספר (הדתי) הורה למורים (איכשהו) לגלות לתלמידים את תוכן בחינת הבגרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

על מה הדיון ח'ברה, שכחתם? ::)

5 יחידות - 25 נקודות בונוס.

4 יחידות - 12.5 נקודות בונוס (משהו כזה).

לדיון עצמו:

כן גילי פשוט הבאת הוכחות חותכות ומוצקות לכך שהחרדים יותר חכמים מהחילונים. הוכחת זאת מעבר לכל צל של ספק.

NOT.

א. מישהו בכלל טרח לחשוב בכלל על מהות המבחנים האלה? הם יכולים להיות מצד אחד על חשבון של כיתה ג' ומצד שני על טריגונומטריה של י"ב, לא רשום על זה כלום בכתבה. וכמובן שלא מצוין באיזהו רמה (לפי יחידות) המבחן הזה נכתב.

ב. אני לא מטיל ספק בממוצעים של בין 70 ל- 80 הכלל ארציים אבל זה משתנה באופן דרסטי למדי בין אזורים לאזורים, אני אישית לא עשיתי את המבחן הזה וזה כבר אומר משהו.

ג. משום מה בחרת להתעלם מזה:

ברור שמי שרק מתחיל ללמוד נושא מסויים יודע אותו הרבה יותר גרוע ממי שכבר סיים ללמוד אותו ולהבחן עליו מספר פעמים. ::)

ד. כל הכבוד על הידע בעברית, באמת, אבל מה עם שאר הנושאים שבעולם החרדי בכלל לא מודעים לקיומם כגון אנגלית, פיזיקה וכיו"ב. אגב, מעניין אם בכלל מלמדים אזרחות אצל החרדים.

ה. בקשר לבנות מול בנים - זה לא שכל הבנות יותר טפשות מכל הבנים, זה סטראוטיפ מפגר, צאו מזה, אלו שטויות גמורות. פשוט בישראל (לא יודע איך זה בשאר העולם) זו עובדה שהבנות יותר מוכנות לשבת על התחת ולתרגל. זה גם למה יש רוב מוחץ לבנות באוניברסיטה (ועל כך אני מודה לאלוהים ;D) - לא מספיק להיות חכם לאוניברסיטה, צריך המון תחת לשבת וללמוד (אני מקרה מיוחד 8)).

שנה טובה ;)

שנה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...