ורפדייל Valdus 400, כדאי לקנות? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ורפדייל Valdus 400, כדאי לקנות?

ONKYO

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מתכוון שאי אפשר לשפוט low end אם ציוד high end ,כי פשוט הרמקולים לא ברמה גבוהה ולא ינוצלו טוב על ידי המגבר/רסיבר

אני בטוח שאם תשמע valdus 400 אם ציוד low end תשנה דעתך

אתה פשוט עושה מעצמך צחוק...

זה כמו לומר: אם תנהג במאזדה לאנטיס על כביש משובש תשנה דעתך. למה? כי אז הכביש יהיה "אשם" ולא תהיה לי אפשרות לבחון את יכולות השילדה שלה בנסיעה בכביש המהרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL, מה אתם מצפים לקבל ב 1250 שקל. במערכות סבירות 1250 שקל לא מספיק לסנטר או לבאס.

מעולם לא הצעתי לו ב-10,000 ש"ח. במחיר של ה-Valdus 400 אני מאמין שאפשר לרכוש את ה-8.4 הרצפתי מסדרת ה-diamond המוצלחת והחדשה יותר של wharfedale ואליו גם התייחסתי במיני ביקורת שלי עליהם.

הכל יחסי, אתה לא צריך לספר לנו על זה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מבין את המלחמה על האיכות של זוג קדמיים ב 1250 שקל. ברור שזה ככה ככה אבל אם אנשים מבסוטים אז סבבה. אז מה הווכוח? אני מכיר אנשים

שמבסוטים מ TSS10 ואני מכיר אנשים שלא מבסוטים מ BNW DM604.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויכוח עם רון לא היה האם הרמקול טוב או לא. לדעתי הוא לא, לדעת רון הוא כן וזה לגיטימי וברור. הוא לא צריך להיפגע כי התרשמות מרקול זה דבר סוביקטיבי. הדבר היחיד שהיה לי כלפיו הוא שהוא ניסה לתרץ את אי התרשמותי מהרמקול בטענה ששמעתי אותו עם הגברה נחותה. לאחר שהצגתי בפניו את ההגברה והמקור הסופר משובחות שהניעו את הרמקול ודווקא עזרו לי לגבש דיעה טובה יותר על הרמקול, הוא הפך עורו והחליט ש"זה יותר מידי ולכן זה לא מנצל". כאמור ההיפך הוא הנכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולם שוב, ודבר שני אין טעם להתווכח אני רק שאלתי שאלה.

אכן אני נמצא לפני קניה...

בקשר לדיאמונד 8.4, לדעתכם אפשר להשיג אותם במחיר דומה?

אני אקפוץ לבדוק אם יש אותם שם, ולשמוע אותם.

יש אולי איזה סיקורון או משהו עליהם בעברית? (בלי קשר אני אריץ חיפוש בגוגל)

שוב תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב סיקורים, גש לחנות ותשמע אותם בהתחלה עם הגברה כמה שיותר דומה שללך ולאחר מכן עם הגברה איכותית יותר שתוציא מהם את המיץ ותראה בערך איפה תקרת הביצועים של כל אחד. את ה-8.4 המדובר שמעתי בפעם האחרונה בסתיו 2002 כאשר מחירו עמד על כ-1,500 ש"ח כמדומני. אני מניח שהמחיר כיום זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי וורפידל ATLANTIC-400 זה רמקול עם שתי אלמנטים של 8 אינץ' וטוויטר.

שזה דגם יותר חדש מ- Valdus וגם יותר יקר והם באמת מוצלחים.

זה מחובר לרסיבר שנותן 140 RMS נקי שמחובר למחשב עם אודיג'י 2 בחיבור SPDI/F.

שומעים נקי וממש טוב גם אלקטרונית והכל באס ממש ממש עמוק.

דרך אגב הרמקולים הם 150 RMS .

ולמי שאמר שוורפידל לא טובים בכלל הרמקולים של וורפידל נותנים תמורה מלאה לכסף בניגוד לזבל שמוכרים בארץ.

כנראה חצי מהפורום אודיופילים עם מערכות היי-אנד שרק שומעים מישהו רוצה במחיר זול ישר הם פוסלים אותם.

אז תנו לבן אדם לשמוע אותם קודם לכל אחד יש דעה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...