כמה שאלות לגבי ה-Wolf לפני קניה - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי ה-Wolf לפני קניה

zurkin1232

Recommended Posts

שלום חברים.

כן, אני יודע שהנושא נטחן, וגם עברתי על הרבה ת'רדים קודמים. בכל זאת אני רוצה להעלות שוב את הנושא.

אני עומד בפני פרוייקט בניית מארז פרספקס, ואני צריך לחתוך בפרספקס (עובי 6 מ"מ) חורים בגדלים שונים וגם לחרוט חריטות רגילות, וגם עדינות (בעובי של מילימטר או פחות).

בכל אופן, אני לא רוצה להשקיע הרבה כסף, ומאחר שאני מתכנן לעבוד (בינתיים) אך ורק על פרספקס חשבתי לקנות את הוולף המדובר.

לשאלות:

איפה כדאי לקנות?

האם אפשר לקנות לו אח"כ ראשים נוספים? ואיפה? יש מבחר גדול וזמין?

איך הוא מבחינת איכות? והאם יוכל להתמודד בעתיד גם עם עבודות מתכת לא גדולות?

בעלי ניסיון עם המכשיר - אשמח לשמוע את חוות דעתכם לגבי השאלות וגם בכלליות.

שאלה נוספת:

האם ניתן לקנות את הדרמל המקורי במחיר זול (כ-300 ש"ח נגיד)? כי אז אולי כדאי להשקיע קצת יותר ולקנות אותו...

אשמח לשמוע תגובות בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים.

כן, אני יודע שהנושא נטחן, וגם עברתי על הרבה ת'רדים קודמים. בכל זאת אני רוצה להעלות שוב את הנושא.

אני עומד בפני פרוייקט בניית מארז פרספקס, ואני צריך לחתוך בפרספקס (עובי 6 מ"מ) חורים בגדלים שונים וגם לחרוט חריטות רגילות, וגם עדינות (בעובי של מילימטר או פחות).

בכל אופן, אני לא רוצה להשקיע הרבה כסף, ומאחר שאני מתכנן לעבוד (בינתיים) אך ורק על פרספקס חשבתי לקנות את הוולף המדובר.

לשאלות:

איפה כדאי לקנות?

האם אפשר לקנות לו אח"כ ראשים נוספים? ואיפה? יש מבחר גדול וזמין?

איך הוא מבחינת איכות? והאם יוכל להתמודד בעתיד גם עם עבודות מתכת לא גדולות?

בעלי ניסיון עם המכשיר - אשמח לשמוע את חוות דעתכם לגבי השאלות וגם בכלליות.

שאלה נוספת:

האם ניתן לקנות את הדרמל המקורי במחיר זול (כ-300 ש"ח נגיד)? כי אז אולי כדאי להשקיע קצת יותר ולקנות אותו...

אשמח לשמוע תגובות בנושא.

לקנות אותו אתה יכול בהום סנטר אבל מדי פעם הוא נמכר ביותר זול שיש (פעם לחודש - חודשיים)

דעתי האישית על המכשיר שהוא מכשיר מעולה אין צורך במקורי זה ממש טוב חוץ מזה שהוא מתחמם אחרי חצי שעה  דבר שלא מזיז לי כי אני משתמש בציר, חוץ מזה הכל טוב.

הוא יצליח לחתוך לך ברזל אבל עם ראשים מתאימים :)

ישנו מגוון גדול מאוד של ראשים לכל הסוגים, שתקנה בהום סנטר תבקש חוברת של הדרמל המקורי שמה יש כל התמונות של כל הראשים עם מספרים ועם הסבר למה נועד כל אחד. את כל הראשים שאתה מתכוון לקנות תוכל לקנות בהום סנטר, או בחנות של היבואן הרישמי של הדרמל (רשימת חנויות תוכל למצוא ב: http://www.ledico.co.il/ )

אני לא חושב שתוכל למצוא את המקורי בפחות מ -300 אבל שווה לחפש, תבדוק אם יש מכרזים בוואלה לגביו אם אני לא טועה פעם היה :| לא בטוח

זהו אלו כל השאלות שלך :)

ומניסיון אישי שאתה קונה את הדרמל תקנה גם דיסקיות מחוזקות מספר 426 כי אלו שבאים איתו הם לא חזקות וגם רשימה של הדיסקיות תוכל למצוא בטראד בראש הפורום, לינק: http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=70953.0

בהצלחה ואל תשכח לא להשתמש איתו בכוח , קח את הזמן :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...