האם זה נכון שצריך להחליף את מסך המחשב כל 3 שנים? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זה נכון שצריך להחליף את מסך המחשב כל 3 שנים?

itaysp

Recommended Posts

אני הייתי בחנו מחשבים לפני כמה ימים והייתה שם כתבה ששמו אותב בתוך תמונה והיה כתוב שם שעשו מחקרים וצריך להחליף את הצג כל 3 שנים

כי יש שינויים שאנחנו לא שמים לב אליהם כגון שהבהירות של המסך יורדת ואנחנו מתעייפים אחרי שיהיה במחשב ועוד כל מיני..

האם זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי מאמין לכל מה שכתוב בעיתון בקשר למחשבים אז הייתי בצרות גדולות

רוב הפעמים הם כותבים בדיוק ההיפך ממה שנכון ואני בטוח שהמחקר ההוא אם הוא נכון נעשה על מסכי MAG או PROVIEW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק נכון, לכל מסך את תוכלת החיים שלו.

אני חושב שבממוצע מסך מחזיק בין 3 ל 5 שנים אך זה גם תלוי במידת השימוש בו.

ברור לך שמסך שעובד יותר  עשוי להחזיק  פחות מסך שבקושי משתמשים בו.

עוד דבר שיש לקחת בחשבון זה טיב המסך ישנם מסכים זולים ופשוטים שטיבם בהתאם  ואני לא בטוח שהם יחזיקו לך  הרבה זמן

ואילו ישנם מסכים איכותים שעשויים להחזיק לך הרבה זמן.

בכל מצב כל מסך שמגיע כבר לסוף חייו במיוחד עם אנו מדברים על מסכי ה crt יראה לך סימנים כמו צבעים לא טובים, חוסר חדות, חוסר בהירות, ריצוד וכ"ד.

לסיכום המלצתי בקניית מסך חדש להשקיע ולקנות את המסך הכי טוב שאתה יכול להרשות לעצמך  כי זה שווה כל אגורה שאתה משקיע בו ומסך טוב  יחזיק לך לאורך זמן ובריא יותר לעיניים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, מסך MAG הקודם שלי קרס בדיוק לפני סוף האחריות -2.9 שנים-(למזלי  ;D) ותיקנו לי אותו באחריות והוא עובד כבר שנתיים מאז.

מעניין האים יש קשר מה שהוא אמר לך לבין שזה שאחריות של מסך היא בד"כ 3 שנים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בכמות ובצורת השימוש שלו, אם תריץ מסך על רזולוציות גבוהות וקצבי רענון גובהים(מעל 100 ל1024*768 ו1152*864 ומעל 85 ברזולוציות גובהות יותר, הנתונים תקפים למסך ממוצע) אפילו מסך של חברה מעולה יתפגר לך אחרי שנה, שנה וחצי.

תכולת החיים של מסך היא בין 3-5 שנים, הפרוויו 19" שלי טפו טפו טפו כבר כמעט 6 שנים חיי לו ועדיין עובד על 75hz ב1600 ללא בעיות. ברגע שמסך יתחיל לגסוס את תדע על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מסך אחד, ישן ישן, מתקופת ה 486.. 14 אינץ אם אני לא טועה והוא עדיין עובד על הפנטיום 2 הישן של אמא שלי..

שבוע שעבר אבא שלי קנה לה מסך חדש LCD סוף סוף :)

ולי יש את המסך MAG כבר 3 שנים החודש (יום הולדת למחשב שלי! בדיוק 3 שנים החודש) ואני קונה מחשב חדש אבל לא קניתי מסך..

לפני חודשיים בערך הייתה לי בעיה עם המסך וזה היה עדיין בתוקף האחריות של ה3 שינם ותיקנו לי אותו..

אז אני יכול להישאר עוד כמה שנים עם המסך הזה?

MAG 770PF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי MAG 796FD כבר כמעט 5 שנים(קניתי את המחשב בסוף 99 תחילת 2000(חששות מבאג 2000 :P))

והמסך עדיין עובד מצויין כבר כמעט 5 שנים על קצבי ריענון גבוהים...(1024X768@100HZ ו1152X860@100HZ , ורזולוציה בוינדוס היא קבועה על 1280X960@85HZ...)

ויש לאבא שלי עוד מסך 770DJ שעובד מצויין(הצבע שלו קצת דהה) , כבר כמעט 6שנים...(מימי הפנטיום 2...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...